Home Coronavirus Outbreak ଦୁଃଖଦ ଖବର : ମହାନ ଧାବକ ମିଲ୍କା ସିଂଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନିର୍ମଳ ମିଲ୍କା ସିଂଙ୍କ କରୋନାରେ...

ଦୁଃଖଦ ଖବର : ମହାନ ଧାବକ ମିଲ୍କା ସିଂଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନିର୍ମଳ ମିଲ୍କା ସିଂଙ୍କ କରୋନାରେ ମୃତ୍ୟୁ

93

ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ ୧୩ ଜୁନ୍ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ମହାନ ଧାବକ ମିଲ୍କା ସିଂଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନିର୍ମଲ ମିଲ୍କା ସିଂଙ୍କର କରୋନାଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହୋଇଛି। ରବିବାର ଅପରାହ୍ନ ୪ ଟାରେ ସେ ଶେଷ ନିଶ୍ୱାସ ତ୍ୟାଗ କରିଛନ୍ତି। କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ମୋହାଲିର ଏକ ଘରୋଇ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଥିଲା। ମିଲ୍କା ସିଂଙ୍କୁ ପିଜି ଚଣ୍ଡିଗଡ଼ରେ ଆଇସିୟୁରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଏହି କାରଣରୁ ସେ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାରରେ ଯୋଗ ଦେଇପାରି ନାହାଁନ୍ତି।

ସେ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଭଲିବଲ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ମଧ୍ୟ ଥିଲେ

ମିଲ୍କା ସିଂଙ୍କ ପତ୍ନୀ ନିର୍ମଲ ମିଲ୍କା ସିଂ ଭାରତୀୟ ମହିଳା ଭଲିବଲ ଦଳର ଅଧିନାୟକ ଥିଲେ। ରୋମ ଅଲିମ୍ପିକ୍ସ ପରେ ସେମାନେ ବିବାହ କରିଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ଉଭୟ ଇଣ୍ଡୋ-ସିଲନ୍ ଗେମ୍ସରେ ଅଂଶଗ୍ରହଣ କରୁଥିଲେ, ସେତେବେଳେ ସେମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ସମ୍ପର୍କ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଉଭୟ ବିବାହ ବନ୍ଧନରେ ବାନ୍ଧି ହୋଇଥିଲେ। ଥରେ ନିର୍ମଲ ଜଣେ ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ସହ କଥାବାର୍ତ୍ତା ବେଳେ କହିଥିଲେ ଯେ ବିବାହ ପୂର୍ବରୁ ମିଲ୍କା ସିଂଙ୍କର ଜଣେ ବଡ଼ ପ୍ରଶଂସକ ଥିଲେ ଏବଂ ଅଟୋଗ୍ରାଫ୍ ନେଉଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କର ତିନି ଝିଅ ଏବଂ ଗୋଟିଏ ପୁଅ ଅଛନ୍ତି। ପୁଅ ଜୀଭ ମିଲ୍କା ସିଂ ଜଣେ ପ୍ରସିଦ୍ଧ ଗଲ୍ଫର୍।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.