Home Top News ଭାରତ ବନାମ୍‌ ଇଂଲଣ୍ଡ : ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଘୋଷଣା: ନୂଆ...

ଭାରତ ବନାମ୍‌ ଇଂଲଣ୍ଡ : ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ଟିମ୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଘୋଷଣା: ନୂଆ ଚେହେରା ଜାଣନ୍ତୁ

87

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ ୨୦-୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) : ଇଣ୍ଡିଆ ବନାମ୍‌ ଇଂଲଣ୍ଡ, ଆସନ୍ତା ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -୨୦ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସିରିଜ୍ (ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍) ପାଇଁ ବୋର୍ଡ ଅଫ୍ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ଫର୍ ଇଣ୍ଡିଆ ଶନିବାର ଦିନ ଭାରତୀୟ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଛି। ପାଞ୍ଚ ମ୍ୟାଚ୍ ବିଶିଷ୍ଟ ଟି -୨୦ ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ ସିରିଜ୍ ପାଇଁ ବିସିସିଆଇ ୧୯ ଜଣିଆ ଦଳ ଘୋଷଣା କରିଛି। ବିରାଟ କୋହଲି ଏହି ଦଳର ନେତୃତ୍ୱ ନେଉଥିବା ବେଳେ ରୋହିତ ଶର୍ମା ଉପ-ଅଧିନାୟକ ରହିବେ।

ଭାରତୀୟ ଦଳରେ ଅନେକ ନୂଆ ଚେହେରାକୁ ଅନ୍ତର୍ଭୁକ୍ତ କରାଯାଇଛି। ମୁମ୍ବାଇର ତାରକା ବ୍ୟାଟ୍ସମ୍ୟାନ୍ ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ ଶେଷରେ ଦଳରେ ସ୍ଥାନ ପାଇଛନ୍ତି। ଏହା ବ୍ୟତୀତ ଇଶାନ କିଶନ, ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ ଏବଂ ରାହୁଲ ଟେଭତିଆ ମଧ୍ୟ ନୂଆ ଚେହେରା ଭାବରେ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେଇଛନ୍ତି।

ମାର୍ଚ୍ଚ ୧୨ ରୁ ଅହମ୍ମଦାବାଦରେ ଟି -୨୦ ସିରିଜ୍ ଖେଳାଯିବ।
ଭାରତର ଟି -୨୦ ଟିମ୍‌ – ବିରାଟ କୋହଲି (ଅଧିନାୟକ), ରୋହିତ ଶର୍ମା (ଉପ-ଅଧିନାୟକ), ଲୋକେଶ ରାହୁଲ, ଶିଖର ଧାୱନ, ଶ୍ରେୟସ୍ ଆୟର, ସୂର୍ଯ୍ୟକୁମାର ଯାଦବ, ହାର୍ଦ୍ଦିକ ପାଣ୍ଡ୍ୟା, ଋଷଭ ପନ୍ତ (ୱିକେଟ୍ କିପର), ଈଶାନ କିଶନ (ୱିକେଟ୍ କିପର), ୟୁଜଭେନ୍ଦ୍ର ଚହଲ, ବରୁଣ ଚକ୍ରବର୍ତ୍ତୀ, ଅକ୍ଷର ପଟେଲ, ୱାଶିଂଟନ୍ ସୁନ୍ଦର, ରାହୁଲ ତେୱାତିଆ, ଟି ନଟରାଜନ୍, ଭୁବନେଶ୍ୱର କୁମାର, ଦୀପକ ଚହର, ନବଦୀପ ସାଇନି ଏବଂ ଶାର୍ଦ୍ଦୁଲ ଠାକୁର।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.