Home ଆନ୍ତର୍ଜାତୀୟ Gmail down – ଇମେଲ ପଠାଇବା ଏବଂ ଫାଇଲ ଆଟାଚ୍ କରି ହେଉନାହିଁ

Gmail down – ଇମେଲ ପଠାଇବା ଏବଂ ଫାଇଲ ଆଟାଚ୍ କରି ହେଉନାହିଁ

241

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୦-୮ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) Gmail down – ଇମେଲ ପଠାଇବା ଏବଂ ଫାଇଲ ଆଟାଚ୍ କରି ହେଉନାହିଁ ବୋଲି ଏକ ରିପୋର୍ଟରୁ ସୂଚନା ମିଳିଛି। ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଗୁଗୁଲ ଏହା ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି ଯେ, Gmail ସହିତ କିଛି ମଧ୍ୟବର୍ତ୍ତୀ ସମସ୍ୟା ଅଛି ଏବଂ ଖୁବ୍ ଶୀଘ୍ର ଅଧିକ ବିବରଣୀ ପ୍ରଦାନ କରିବ।

ଅନେକ ସଂଖ୍ୟକ ଉପଭୋକ୍ତା ରିପୋର୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ, ଗୁଗୁଲର ଇମେଲ କ୍ଲାଏଣ୍ଟ Gmail ସେମାନଙ୍କୁ ଗତ ଏକ ଘଣ୍ଟା ହେବ ଇମେଲ ପଠାଇବା କିମ୍ବା ଫାଇଲ ସଂଲଗ୍ନ କରିବାକୁ ଦେଉନାହିଁ। ଡାଉନ୍ ଡିଟେକ୍ଟର ଦର୍ଶାଏ ଯେ, ଏହି ସମସ୍ୟା କେବଳ ଭାରତର ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ନୁହେଁ, ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆ, ଜାପାନ ଏବଂ ବିଶ୍ୱର ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ଅଞ୍ଚଳରେ ମଧ୍ୟ ଦେଖାଦେଇଛି।

ବିଜନେସ୍ ଇନସାଇଡର୍ ଉଲ୍ଲେଖ କରିଛି ଯେ, ଗୁଗୁଲ୍ ଡ୍ରାଇଭ୍ ମଧ୍ୟ ଫାଇଲ୍ ସେୟାର କିମ୍ବା ଅପଲୋଡ୍ ଏବଂ ଡାଉନଲୋଡ୍ କରିବାରେ ଅସମର୍ଥ ହେଉଛନ୍ତି ୟୁଜର୍ସ।

ଗୁଗୁଲ ଏବଂ ଏହାର ଇଞ୍ଜିନିୟରିଂ ଟିମ୍ ଏହି ଘଟଣା ଉପରେ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରୁଛନ୍ତି। ଗୁଗୁଲ ଏହାର ଷ୍ଟାଟସ୍ ପୃଷ୍ଠାରେ ଏହି ଅସୁବିଧାକୁ ମଧ୍ୟ ନିଶ୍ଚିତ କରିଛି।

ଦୁଇ ମାସ ମଧ୍ୟରେ ଏହା ଦ୍ୱିତୀୟ ଥର ପାଇଁ Gmail ସହିତ ବ୍ୟାପକ ସମସ୍ୟା ଦେଖା ଦେଇଛି। ଜୁଲାଇରେ, ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ସେମାନଙ୍କର Gmail ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲଗ୍ କରିବାକୁ ସମର୍ଥ ହୋଇନଥିବା ରିପୋର୍ଟ କରିଥିଲେ। Gmail ଏହି ସମସ୍ୟାକୁ ଉଲ୍ଲେଖ କରି ଏହାକୁ ସମାଧାନ କଲା, କିନ୍ତୁ ସମସ୍ୟା କାହିଁକି ପ୍ରଥମ ଥର ଘଟିଲା ସେ ବିଷୟରେ କୌଣସି ସ୍ପଷ୍ଟୀକରଣ ଦେଇନାହିଁ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.