Home Top News ଉଡନ୍ତା ବିମାନରେ ହଠାତ୍‌ ଉଲଗ୍ନ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ମହିଳା – ବାନ୍ଧିଦେଲେ କ୍ୟାବିନ୍‌ କ୍ରୁ

ଉଡନ୍ତା ବିମାନରେ ହଠାତ୍‌ ଉଲଗ୍ନ ହେବାକୁ ଲାଗିଲେ ମହିଳା – ବାନ୍ଧିଦେଲେ କ୍ୟାବିନ୍‌ କ୍ରୁ

147

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୧-୩ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଋଷିଆ ବିମାନରେ ଏକ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ ଘଟଣା ଘଟିଛି। ଏକ ଉଡ଼ନ୍ତା ବିମାନରେ ଜଣେ ମହିଳା ବାରମ୍ବାର ତାଙ୍କ ପୋଷାକ କାଢ଼ିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ଯାହା ପରେ କ୍ୟାବିନ କର୍ମଚାରୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦଉଡି ଏବଂ ଟେପ୍ ସାହାଯ୍ୟରେ ସିଟରେ ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲେ। ୩୯ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ମଧ୍ୟ ବିମାନରେ ଅଜବ ବ୍ୟବହାର କରୁଥିଲେ ଏବଂ କ୍ୟାବିନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶ ପାଳନ କରୁନଥିଲେ।

ଡେଲି ମେଲର ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ବିମାନଟି ଉଡ଼ାଣ ଭରିବା ପରେ ମହିଳା ଜଣକ ନିଜ ଆସନରୁ ଉଠିଲେ ଏବଂ ବିନା କାରଣରେ ଲଜ୍ଜାଜନକ ଢଙ୍ଗରେ କ୍ୟାବିନରେ ବୁଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ।

ଭ୍ଲାଡିଭୋଷ୍ଟୋକ ସହରରୁ ଉଡ଼ିବାର ୧୫ ମିନିଟ ମଧ୍ୟରେ, ଏହି ମହିଳା ନିଜର ପୋଷାକ କାଢ଼ିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ ଏବଂ କ୍ୟାବିନ କର୍ମଚାରୀଙ୍କ ନିର୍ଦ୍ଦେଶକୁ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଅଣଦେଖା କରିଥିଲେ।

ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ଅବସ୍ଥାକୁ ଦୃଷ୍ଟିରେ ରଖି କ୍ୟାବିନ କ୍ରୁଙ୍କ ସହ କିଛି ଲୋକ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ଏକ ଦଉଡି, ଟେପ ଏବଂ ସିଟ୍ ବେଲ୍ଟରେ ବାନ୍ଧି ରଖିଥିଲେ ଯାହାଫଳରେ ସେ ତାଙ୍କ ପୋଷାକ କାଢ଼ି ପାରିବେ ନାହିଁ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଯାତ୍ରୀଙ୍କ ପାଇଁ ବିପଦ ସୃଷ୍ଟି କରି ପାରିବନାହିଁ।

ଯେତେବେଳେ ବିମାନଟି ନୋଭୋସିବିରସ୍କର ଟୋଲମାଚେଭୋ ବିମାନବନ୍ଦରରେ ଅବତରଣ କଲା, ସେତେବେଳେ ଏହି ମହିଳା ଅବତରଣ କରିବା ପରେ ଋଷ ପୋଲିସ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଥିଲା।

ପରେ ଏହି ମହିଳା ସ୍ୱୀକାର କରିଛନ୍ତି ଯେ ବିମାନରେ ଯିବା ପୂର୍ବରୁ ସେ କିଛି ସିନ୍ଥେଟିକ୍ ଡ୍ରଗ୍ସ ବ୍ୟବହାର କରିଥିଲେ, ଯାହା ପରେ ତାଙ୍କ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା।

ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନ ପରେ ଏହି ମହିଳାଙ୍କୁ ହସ୍ପିଟାଲ ନିଆଯାଇଥିଲା ଏବଂ ମହିଳା କେଉଁ ଡ୍ରଗ୍ସ ଏବଂ କେତେ ସେବନ କରିଛନ୍ତି ତାହାର ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ ଚାଲିଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.