Home Top News ବଡ ଆଶ୍ୱସ୍ତି : UPSC ପ୍ରିଲିମ୍ସ ପରୀକ୍ଷାର ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ଅତିରିକ୍ତ ସୁଯୋଗ

ବଡ ଆଶ୍ୱସ୍ତି : UPSC ପ୍ରିଲିମ୍ସ ପରୀକ୍ଷାର ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ମିଳିବ ଅତିରିକ୍ତ ସୁଯୋଗ

72

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୯ ମଇ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ସିଭିଲ ସର୍ଭିସେସ୍ ‘UPSC Prelims (ପ୍ରାଥମିକ ପରୀକ୍ଷା)’ରେ ଶେଷ ସୁଯୋଗ ହରାଇଥିବା ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯିବ।

କେନ୍ଦ୍ର ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ ଦ୍ୱାରା କରାଯାଇଥିବା UPSC Prelims (ପ୍ରାଥମିକ ପରୀକ୍ଷା) ପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ପାଇଁ ରିଲିଫ୍ ଖବର। ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ କେନ୍ଦ୍ର ସୁପ୍ରିମକୋର୍ଟଙ୍କୁ ସୂଚନା ଦେଇଛି ଯେ କରୋନା ମହାମାରୀ ହେତୁ ସିଭିଲ ସର୍ଭିସେସ୍ UPSC Prelims (ପ୍ରାଥମିକ ପରୀକ୍ଷା)ରେ ଶେଷ ସୁଯୋଗ ହରାଇଥିବା ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ସୁଯୋଗ ଦିଆଯିବ।

ଏହି ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀମାନେ ଅତିରିକ୍ତ ସୁଯୋଗ ପାଇବେ

ଜଷ୍ଟିସ୍ ଏମ୍ ଖାନୱିଲକରଙ୍କ ଏକ ବେଞ୍ଚକୁ କେନ୍ଦ୍ର କହିଛି ଯେ ବିଭିନ୍ନ କାରଣରୁ କରୋନା ମହାମାରୀ ମଧ୍ୟରେ ଅକ୍ଟୋବର ୨୦୨୦ ରେ କେନ୍ଦ୍ର ଲୋକସେବା ଆୟୋଗ (ୟୁପିଏସ୍‌ସି) ଦ୍ୱାରା ପରିଚାଳିତ ସିଭିଲ ସର୍ଭିସେସ୍ UPSC Prelims (ପ୍ରାଥମିକ ପରୀକ୍ଷା)ରେ ଅନେକ ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀ ଉପସ୍ଥିତ ହୋଇପାରିନଥିଲେ। ସେମାନଙ୍କ ବୟସ ନିର୍ଦ୍ଦିଷ୍ଟ ବୟସ ସୀମା ଅତିକ୍ରମ କରିଥିବାରୁ ଏହି ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରୁ କେତେକଙ୍କର ଏହା ଶେଷ ସୁଯୋଗ ଥିଲା। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ କେନ୍ଦ୍ର ଏହି ପରୀକ୍ଷାର୍ଥୀଙ୍କୁ ଆଉ ଏକ ଅତିରିକ୍ତ ସୁଯୋଗ ଦେବାକୁ ଯାଉଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.