ad
ଓଡ଼ିଶା

ଆମାଜନ ମାଧ୍ୟମରେ ଟ୍ରେନ୍ ଟିକେଟ ବୁକିଂ – ୧୨ ପ୍ରତିଶତ କ୍ୟାଶବ୍ୟାକ ଅଫର

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୭-୧୦ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଏବେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଏକ ଖୁସୀଖବର। ଆପଣ ଏବେ ଆମାଜନ ମାଧ୍ୟମରେ ଟ୍ରେନ୍ ଟିକେଟ ମଧ୍ୟ ବୁକିଂ କରିପାରିବେ। ଆମାଜନ ଏବଂ ଆଇଆରସିଟିସି ସହଭାଗୀତାରେ ଏହିସେବା ଆରମ୍ଭ ହେବାକୁ ଯାଉଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ପ୍ରାୟ ଦେଢ଼ ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ଆମାଜନ ଏହାର ପ୍ଲାଟଫର୍ମ ମାଧ୍ୟମରେ ବିମାନ ଟିକେଟ ବୁକିଂ କରିବାର ସୁବିଧା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ଏହା ପରେ, ନଭେମ୍ବର ୨୦୧୯ ରେ ବସ୍ ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ କରିବାର ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଯୋଡିଥିଲା। ଏବେ କମ୍ପାନୀ ଗ୍ରାହକଙ୍କୁ ସଂରକ୍ଷିତ ଟ୍ରେନ୍ ଟିକେଟ ବୁକ୍ କରିବା ପାଇଁ ସୁବିଧା ମଧ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିଛି।

ଆମାଜନ ଏହାର ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ପ୍ରଥମ ଟ୍ରେନ୍ ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂରେ ୧୦ ପ୍ରତିଶତ (ଯାହା ୧୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ) କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପ୍ରଦାନ କରୁଛି। ଏଥି ସହିତ, ପ୍ରାଇମ ମେମ୍ବରମାନେ ୧୨ ପ୍ରତିଶତ (ଯାହାକି ୧୨୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ) କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ପାଇପାରିବେ। କ୍ୟାସବ୍ୟାକ୍ ଅଫର୍ ଏକ ସୀମିତ ସମୟ ପାଇଁ ବୈଧ ଅଟେ। ନୂତନ ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଅନୁଯାୟୀ, କମ୍ପାନୀ ପ୍ରାରମ୍ଭିକ ଅବଧି ପାଇଁ ସେବା ଏବଂ ଦେୟ ଗେଟୱେ କାରବାର ଶୁଳ୍କ ଛାଡ କରିଛି।

ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ବର୍ତ୍ତମାନ କେବଳ ଆମାଜନ୍ ଆଣ୍ଡ୍ରଏଡ୍ ଆପ୍ ଏବଂ ମୋବାଇଲ୍ ୱେବସାଇଟ୍ ରେ ଉପଲବ୍ଧ।

ଏହି ପୃଷ୍ଠାରେ ଏକ QR କୋଡ୍ ମଧ୍ୟ ଅଛି ଯାହା ମୋବାଇଲରେ ଟିକେଟ୍ ବୁକିଂ ପୋର୍ଟାଲକୁ ଶୀଘ୍ର ପ୍ରବେଶ କରିବାକୁ ସ୍କାନ କରାଯାଇପାରିବ।

ଆମାଜନ ଏକ ପ୍ରେସ ବିଜ୍ଞପ୍ତିରେ କହିଛି ଯେ ଏହି ବୈଶିଷ୍ଟ୍ୟ ଶୀଘ୍ର iOS ପ୍ଲାଟଫର୍ମରେ ଉପଲବ୍ଧ ହେବ।

ଉପଭୋକ୍ତାମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଆମାଜନ ପେ ବାଲାନ୍ସ ବ୍ୟବହାର କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ଡିଜିଟାଲ ପେମେଣ୍ଟ ପଦ୍ଧତି ପାଇଁ ଚୟନ କରିପାରିବେ। ଗ୍ରାହକମାନେ ସେମାନଙ୍କର ଟିକେଟ୍ ମଧ୍ୟ ବାତିଲ୍ କରିପାରିବେ।

Loading...
ad
Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top