Home Top News ଚିକିତ୍ସା କାରଣରୁ ଶତାବ୍ଦୀର କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ହେବ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର

ଚିକିତ୍ସା କାରଣରୁ ଶତାବ୍ଦୀର କିମ୍ବଦନ୍ତୀ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ହେବ ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର

202

ମୁମ୍ବାଇ ୨୮-୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ବଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଡାକ୍ତରୀମାଇନା ହେତୁ ତାଙ୍କର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯିବ। ୭୮ ବର୍ଷ ବୟସ୍କ ଅଭିନେତା ତାଙ୍କ ବ୍ଲଗରେ ଲକ୍ଷ ଲକ୍ଷ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଜଣାଇଥିଲେ ଯେ, ତାଙ୍କର ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କରାଯିବ। ବିଗ୍ ବି ଶନିବାର (ଫେବୃଆରୀ ୨୭) କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ହେତୁ ସେ ଲେଖି ପାରିବେ ନାହିଁ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ କହିଥିଲେ ଯେ, ସେ ଖୁବ ଶୀଘ୍ର ବିକାଶ ବାହଲଙ୍କ ଆଗାମୀ ଫିଲ୍ମର ସୁଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିବେ।

ଏବେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଅବସ୍ଥା ବିଗିଡି ଯାଇଛି, ଶତାବ୍ଦୀର କିମ୍ବଦନ୍ତୀ, ଅମିତାଭ ଶନିବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ସେ ନିଜ ବ୍ଲଗରେ ଲେଖିଥିଲେ ଯେ ‘ମେଡିକାଲ ଅବସ୍ଥା, ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର, ମୁଁ ଲେଖି ପାରିବି ନାହିଁ,’। ଏହା ସହିତ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ଛବି ସହିତ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି – କେବଳ ଏହି ‘!!!!!! ????? ‘

ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କର କ୍ଷୁଦ୍ର ବାକ୍ୟ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଉଛି କାରଣ ତାଙ୍କର କିଛି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର ହୋଇଛି, ଏହି ଅସ୍ତ୍ରୋପଚାର କେବେ ଏବଂ କେଉଁଠାରେ ହୋଇଛି କିମ୍ବା ହେବ ସେ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ସୂଚନା ଦିଆଯାଇ ନାହିଁ। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ ଅମିତାଭଙ୍କ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇ ଚିନ୍ତିତ ଅଛନ୍ତି ଏବଂ ଭଗବାନଙ୍କଠାରୁ ଆଶୀର୍ବାଦ ମାଗୁଛନ୍ତି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.