Home Top News ୩୦ ରୁ ଅଧିକ କୁକୁରଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ – ଟ୍ୱିଟରରେ #ସରି ଶେରୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କଲା

୩୦ ରୁ ଅଧିକ କୁକୁରଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ – ଟ୍ୱିଟରରେ #ସରି ଶେରୁ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କଲା

102

ମୁମ୍ବାଇ ୧୬-୩ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଇଣ୍ଟରନେଟରେ ବିବ୍ରତ ତଥା ଚକିତ ହୋଇଯାଇଥିବା ଏକ ଘଟଣାରେ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରର ଜଣେ ପରିବା ବିକ୍ରେତା ପ୍ରାୟ ୩୦ ଜଣ କୁକୁରଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିବା ଘଟଣା ଜଣାପଡିବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଖବର ଅନୁଯାୟୀ, ଅହମ୍ମଦ ଶାହି ନାମକ ବିକ୍ରେତା ମୁମ୍ବାଇର ଅନ୍ଧେରିରେ ଅନେକ ସ୍ଥାନୀୟ କୁକୁରଙ୍କ ସହ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିଥିଲା। ଏହି ମାମଲା ଡିଏନ୍ ନଗର ପୋଲିସ୍ ଷ୍ଟେସନର ଅନୁସନ୍ଧାନ ଚାଲିଥିଲା ​​ଯେଉଁଠାରେ ଅଧିକାରୀମାନେ ପ୍ରାୟ ୩୦ କୁକୁରଙ୍କୁ ଶାହି (୬୦ ବର୍ଷ ବୟସରେ) ଯୌନ ଶୋଷଣର ଶିକାର ହୋଇଥିବା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଛନ୍ତି।

ବମ୍ବେ ଆନିମଲ୍ ରାଇଟ୍ସ (BAR) ନାମକ ଏକ ପଶୁ ଅଧିକାର ଏନଜିଓର ଜଣେ ସ୍ୱେଚ୍ଛାସେବୀ ଦୁଷ୍କର୍ମ କରିବା ପୂର୍ବରୁ ଅନ୍ଧେରି ୱେଷ୍ଟରେ କୁକୁରଙ୍କୁ ପ୍ରଲୋଭନ ଦେଖାଉଥିବା ଏହି ଘଟଣାକୁ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ ଆରମ୍ଭ କରିଥିବା ପୋଲିସ୍ ନିକଟରେ ଭିଡିଓ ଦାଖଲ କରାଯାଇଛି।

ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ସ୍ଥାନୀୟ କୋର୍ଟରେ ହାଜର ହେବା ପରେ ଧାରା ୩୭୭ (ଅପ୍ରାକୃତିକ ଯୌନ ସମ୍ପର୍କ) ଏବଂ ୪୨୯ (ପଶୁମାନଙ୍କୁ କ୍ଷତି ପହଞ୍ଚାଇବା) ଏବଂ ଧାରା (୧୧) (୧) (କ) ଅନୁଯାୟୀ ବୁକ୍ କରାଯାଇଛି।

ଏହି ଘଟଣା ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଅସନ୍ତୋଷର କାରଣ ହୋଇଛି ଏବଂ # ସରି ଶେରୁ ହ୍ୟାସଟ୍ୟାଗ ମାଇକ୍ରୋବ୍ଲଗିଂ ସାଇଟରେ ପଶୁପ୍ରେମୀଙ୍କ ସହ ଟ୍ରେଣ୍ଡ କରିବାରେ ଲାଗିଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.