Home Top News ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା : କାର ଓ ଟ୍ରକ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ୯ ଜଣଙ୍କର...

ବଡ଼ ଦୁର୍ଘଟଣା : କାର ଓ ଟ୍ରକ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା : ୯ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ

33

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୯-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଗୁରୁବାର ପ୍ରାତଃକାଳରେ ମୁମ୍ବାଇ-ଗୋଆ ହାଇୱେରେ ଏକ ହୃଦୟ ବିଦାରକ ଦୁର୍ଘଟଣା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଏକ କାର ଏବଂ ଟ୍ରକ ମଧ୍ୟରେ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହୋଇଥିଲା। ଏଥିରେ ୯ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବାବେଳେ ଚାରି ବର୍ଷର ଶିଶୁ ଗୁରୁତର ଆହତ ହୋଇଛି। ସୂଚନା ପାଇବା ପରେ ପୋଲିସ ଘଟଣାସ୍ଥଳରେ ପହଞ୍ଚି ଉଦ୍ଧାର କାମ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲା। ସ୍ଥାନୀୟ ଲୋକଙ୍କ ସହାୟତାରେ ଆହତ ଶିଶୁକୁ କାରରୁ ବାହାର କରି ନିକଟସ୍ଥ ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ନିଆଯାଇଥିଲା। ଦୁର୍ଘଟଣାର କାରଣ ପୋଲିସ ତଦନ୍ତ କରୁଛି।

ପୋଲିସର ସୂଚନାନୁସାରେ, ଏହି ଘଟଣା ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୫.୩୦ ସମୟରେ ରାଇଗଡ ଜିଲ୍ଲାର ମାଙ୍ଗାଓଁ ନିକଟ ମୁମ୍ବାଇ-ଗୋଆ ହାଇୱେରେ ଘଟିଥିଲା। ନଅ ଜଣ ଲୋକ ଏକ ଇକୋ କାରରେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଗୋଆ ଯାଉଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ, କାର ଡ୍ରାଇଭର ଆଖି ଆଗରୁ ଆସୁଥିବା ଟ୍ରକର ଆଲୋକ ଦେଖି ଚମକି ପଡିଲା। ଏହି କାରଣରୁ କାର ଡ୍ରାଇଭର ଗାଡିର ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ହରାଇଲା ଏବଂ କୌଣସି ସମୟରେ କାରଟି ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ବେଗରେ ଟ୍ରକ ସହିତ ମୁହାଁମୁହିଁ ଧକ୍କା ହେଲା। ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ କାରରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ୯ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି। ଏଥିରେ ଚାରିଜଣ ମହିଳା ଏବଂ ପାଞ୍ଚ ଜଣ ପୁରୁଷ ଅଛନ୍ତି। ତେବେ ଉକ୍ତ କାରରେ ଥିବା ଚାରି ବର୍ଷର ଶିଶୁ ଗୁରୁତର ଆହତ ହେବା ପରେ ମଧ୍ୟ ଜୀବିତ ଅଛି। ଚିକିତ୍ସା ପାଇଁ ତାକୁ ଡାକ୍ତରଖାନାରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.