Home Top News ପତ୍ନୀ ହତ୍ୟାକରି ଖଣ୍ଡଖଣ୍ଡ କାଟିଥିବା ମାମଲାରେ ପତିକୁ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡାଦେଶ

ପତ୍ନୀ ହତ୍ୟାକରି ଖଣ୍ଡଖଣ୍ଡ କାଟିଥିବା ମାମଲାରେ ପତିକୁ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡାଦେଶ

33

ଫରିଦାବାଦ, ୧୭ ମାର୍ଚ୍ଚ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ହରିୟାଣାର ଫରିଦାବାଦରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ତା’ ପତ୍ନୀ ହତ୍ୟା ମାମଲାରେ ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ କରି ଅତିରିକ୍ତ ସେସନ୍ସ ଜଜ୍ ତାକୁ ମୃତ୍ୟୁଦଣ୍ଡାଦେଶ ଶୁଣାଇଛନ୍ତି।

ଅତିରିକ୍ତ ଅଧିବେଶନ ଜଜ୍ ସରତାଜ ବସୱାନାଙ୍କ କୋର୍ଟ ମଧ୍ୟ ଅଭିଯୁକ୍ତ ସଞ୍ଜୀବ କୌଶିକଙ୍କୁ ୨୦ ହଜାର ଟଙ୍କା ଜରିମାନା କରିଛନ୍ତି।

କୋର୍ଟ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ହତ୍ୟା କରିବାର ପଦ୍ଧତି ଅତ୍ୟନ୍ତ ଘୃଣ୍ୟ, ଏପରି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ବଞ୍ଚିବା ସମାଜର ସ୍ୱାର୍ଥରେ ନୁହେଁ।

ପୋଲିସ ମୁଖପାତ୍ରଙ୍କ କହିବାନୁସାରେ, ଗୁରୁଗ୍ରାମ ନିବାସୀ ଏବଂ ମୃତକଙ୍କ ଭାଇ ବ୍ରିଜ ଶର୍ମାଙ୍କ ଅଭିଯୋଗରେ ଏହି ମାମଲା ୧୭ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୧୮ ରେ ସୁରଜକୁଣ୍ଡ ପୋଲିସ ଷ୍ଟେସନରେ ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଥିଲା।

ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କୌଶିକ ତା’ ପତ୍ନୀ ଅଞ୍ଜୁଙ୍କ ଚରିତ୍ର ଉପରେ ସନ୍ଦେହ କରୁଥିଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ମାଡ ମାରୁଥିଲା।

ମୁଖପାତ୍ର କହିଛନ୍ତି ଯେ, ୧୭ ମାର୍ଚ୍ଚ ୨୦୧୮ ରେ ସ୍ୱାମୀ-ସ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡା ହୋଇଥିଲା ଏବଂ କ୍ରୋଧରେ କୌଶିକ ଅଞ୍ଜୁଙ୍କୁ କଇଁଚିରେ ଆଘାତ କରିବା ପରେ ଅଞ୍ଜୁଙ୍କ ତଣ୍ଟି କାଟି ଦେଇଥିଲା। ପରେ ଖଣ୍ଡଖଣ୍ଡକରି କାଟି ପଲିଥିନରେ ଭରି ସେ ଦିଲ୍ଲୀର ଲାଜପତ ନଗର ଫ୍ଲାଏ ଓଭରରେ ଫିଙ୍ଗିଦେଇଥିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.