ad
Coronavirus Outbreak

ଚୀନ୍‌କୁ ପଛରେ ପକାଇଲା ମହାରାଷ୍ଟ୍ର – ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ନୂତନ ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସହ ୮୫ ହଜାର ପାର

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୭-୬ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ରବିବାର ଦିନ ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ୩ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ନୂତନ ମାମଲା ରିପୋର୍ଟ ହୋଇଥିଲା ଏବଂ ଏହା ମୋଟ ସଂକ୍ରମିତ ସଂଖ୍ୟାକୁ ୮୫, ୯୭୫ ରେ ପହଞ୍ଚାଇଛି। କରୋନା ମାମଲାରେ କେବଳ ମହାରାଷ୍ଟ୍ର ବର୍ତ୍ତମାନ ଚୀନ୍‌କୁ ମଧ୍ୟ ପଛରେ ପକାଇ ଦେଇଛି। ୨୪ ଘଣ୍ଟା ମଧ୍ୟରେ, ଏଠାରେ ୩୦୦୭ ଟି ନୂଆ ମାମଲା ଆସିଛି। କରୋନାରେ ପ୍ରାଣ ହରାଇଥିବା ଲୋକଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩୦୬୦ କୁ ବୃଦ୍ଧି ପାଇଛି।

ମୁମ୍ବାଇରେ କ୍ରମାଗତ ଭାବେ କରୋନା ମାମଲା ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି। ରବିବାର ଦିନ ଧରାବୀରେ ମଧ୍ୟ ୧୩ ଟି ନୂଆ ମାମଲା ଆସିଛି। ଏସିଆର ସବୁଠୁ ବଡ ବସ୍ତିରେ ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୧୯୧୨ ଜଣ ଲୋକ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏଠାରେ ୭୧ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

ମହାରାଷ୍ଟ୍ରରେ ଦେଶରେ ସର୍ବାଧିକ କରୋନା ମାମଲା ରହିଛି। ଏଠାରେ କରୋନା ମାମଲା ସଂଖ୍ୟା ଏତେ ଦ୍ରୁତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଛି ଯେ ଏହା ବର୍ତ୍ତମାନ ଚାଇନାକୁ ମଧ୍ୟ ଅତିକ୍ରମ କରିଛି। ଚାଇନାରେ କରୋନା ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୮୩, ୦୩୬ ଲୋକ ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଏପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଭାରତରେ ୨ ଲକ୍ଷ ୪୬ ହଜାର ୬୨୮ ଜଣଙ୍କର କରୋନା ସଂକ୍ରମିତ ହୋଇଛନ୍ତି। ଦେଶରେ ୧୨୦୪୦୬ ସକ୍ରିୟ ମାମଲା ଥିବାବେଳେ ୧୧୯୨୯୩ ଜଣ ସୁସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୁଦ୍ଧା ୬୯୨୯ ଜଣଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଛି।

Loading...
ad

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

To Top