Home Top News ସିରିଞ୍ଜରେ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଭର୍ତ୍ତିକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକ୍ଟ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ୧୦ ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡ

ସିରିଞ୍ଜରେ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଭର୍ତ୍ତିକରି ମହିଳାଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକ୍ଟ କରିଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ୧୦ ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡ

261

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୨-୯ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଅପରାଧ କରୁଥିବା କେତେକ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ବିଷୟରେ ଜାଣିଥିବେ। କିନ୍ତୁ ପାଗଳାମି ସହିତ ଅପରାଧ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଭୟଙ୍କର ହୋଇପାରେ। ଏପରି ଏକ ଘଟଣା ଜଣେ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଘଟିଛି। ଜଣେ ମହିଳା ତାଙ୍କର ସପିଂ ମଲରେ ଥିବା ଏକ ଦୋକାନକୁ ଯିବା ସମୟରେ ଉକ୍ତ ମଲରେ ଥିବା ତାଙ୍କର ଦୋକାନରେ ମହିଳାଙ୍କୁ ପୁରୁଷ ଶୁକ୍ରାଣୁ ଭର୍ତ୍ତି ସିରିଞ୍ଜ ସାହାଯ୍ୟରେ ତାଙ୍କୁ ଜଣେ ପୁରୁଷ ତାଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକ୍ଟ କରିବା ଏକ ଅନନ୍ୟ ଘଟଣା ଏବଂ ଭୟଙ୍କର ମଧ୍ୟ। ଏବେ କୋର୍ଟ ଉକ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିକୁ ୧୦ ବର୍ଷ କାରାଦଣ୍ଡରେ ଦଣ୍ଡିତ କରିଛନ୍ତି।

ଏହିପରି ଏଖ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଆମେରିକାର ମେରିଲ୍ୟାଣ୍ଡର ଖ୍ରୀଷ୍ଟୋଫର ଫାଇନ୍ ଫୁଡ୍ସ ପାର୍କରେ। କୃତି ପିଟର୍ସ (ମହିଳା)ଙ୍କ ଉପରେ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ପରେ ଥୋମାସ୍ ବାଇରନ୍ ଷ୍ଟେମେନ୍, ୫୧, ଦୋଷୀ ସାବ୍ୟସ୍ତ ହୋଇଥିଲା। ଗତ ବର୍ଷ ଫେବୃଆରୀ ୧୮ ରେ ଶ୍ରୀମତୀ ପିଟର୍ସ ତାଙ୍କ ସପିଂ କାର୍ଟକୁ ଫେରୁଥିଲେ। ସିସିଟିଭି ଫୁଟେଜ୍ ରେ ଦେଖାଯାଇଛିଯେ, ଷ୍ଟେମେନ ତାଙ୍କୁ ପଛରୁ ଏକ ସିରିଞ୍ଜ ସାହାଯ୍ୟରେ କିଛି ଇଞ୍ଜେକ୍ଟ କରୁଛନ୍ତି। ବଡ଼ ସିରିଞ୍ଜ ଆକ୍ରମଣ ପରେ ପୀଡିତା ବୁଲି ଦେଖିଲେ କ’ଣ ଘଟିଗଲା ଏବଂ ତାଙ୍କୁ କଷ୍ଟ କାହିଁକି ହେଲା ବୋଲି।

ସେ ଦେଖିଲେଯେ, ଜିନ୍ସ ଏବଂ ନୀଳ ସ୍ୱେଟର ପିନ୍ଧିଥିବା ଷ୍ଟେମେନ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କୁ ଚାହିଁ କହିଥିଲା: “ମୁଁ ଜାଣେ ଏହା ମହୁମାଛି କାମୁଡ଼ିବା ଭଳି ଲାଗୁଛି, ନୁହେଁ କି? ପୋଲିସ୍ ଫୁଟେଜ୍ ଦେଖାଇବା ପରେ ଦୁର୍ବୃତ୍ତଙ୍କୁ ଆକ୍ରମଣ କରାଯାଇଥିବା ଅଭିଯୋଗ ହୋଇଥିଲା। ଆକ୍ରମଣ ପରେ ସେ ଷ୍ଟେମେନଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହୋଇଥିଲେ ବୋଲି ପୀଡିତା କହିଛନ୍ତି। ଷ୍ଟେମେନଙ୍କ ସହ ମୁହାଁମୁହିଁ ହେବା ପରେ ଶ୍ରୀମତୀ ପିଟର୍ସ ଘରକୁ ଯିବା ପାଇଁ ତାଙ୍କ କାରରେ ଚଢ଼ିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସେ ଜ୍ୱଳନ୍ତ ଅନୁଭବ କରିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ନିଜ ଉପରେ ଏକ ପଙ୍କଚର ପରି କ୍ଷତ ପାଇଲେ ସେତେବେଳେ ତାଙ୍କ ପୁଅକୁ ଡାକିଲେ। ପରେ ଅନୁସନ୍ଧାନରୁ ଜଣାପଡ଼ିଲାଯେ, ବୀଜାଣୁ ଭର୍ତ୍ତି ସିରିଞ୍ଜ ଇଞ୍ଜେକ୍ଟ କରାଯାଇଛି ବୋଲି। ପୋଲିସ ଅନୁସନ୍ଧାନ କରି ଷ୍ଟେମେନଙ୍କ କାରରେ ତରଳ ପଦାର୍ଥରେ ଭର୍ତ୍ତି ହୋଇଥିବା ଏକ ବଡ଼ ସିରିଞ୍ଜ ପାଇଥିଲା ଏବଂ ତା’ ଘରେ ଅଧିକ ସିରିଞ୍ଜ ପାଇଥିଲା ବୋଲି ସ୍ଥାନୀୟ ନ୍ୟୁଜ ଷ୍ଟେସନ WJLA ରିପୋର୍ଟ କରିଛି। ଓକିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ଷ୍ଟେମେନରୁ ରାସ୍ତାରେ ରହୁଥିଲେ ଏବଂ ସେ ଅନ୍ୟ ଦୁଇ ଜଣଙ୍କ ସହ ଏହିପରି କରିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ସଫଳତାର ସହ ସେମାନଙ୍କୁ ଇଞ୍ଜେକ୍ଟ କରିପାରିନଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.