Home Top News ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ୟ୍ୟନ ଖାନ୍ ଅକ୍ଟୋବର ୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏନସିବି ହେପାଜତରେ ରହିବେ

ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ୟ୍ୟନ ଖାନ୍ ଅକ୍ଟୋବର ୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏନସିବି ହେପାଜତରେ ରହିବେ

47

ମୁମ୍ବାଇ ୪-୧୦ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଡ୍ରଗ୍ସ ମାମଲାରେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ୟ୍ୟନ ଖାନଙ୍କୁ ଅକ୍ଟୋବର ୭ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏନସିବି ହେପାଜତକୁ କୋର୍ଟ ପଠାଇଛନ୍ତି। ଏନସିବି କୋର୍ଟଙ୍କ ଠାରୁ ୧୧ ଦିନ ରିମାଣ୍ଡ ମାଗିଥିଲେ। ଏହାପୂର୍ବରୁ ଅତିରିକ୍ତ ମହାନଗର ନିଗମ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ ଆର.କେ ରାଜେ ଆର୍ୟ୍ୟନ ଖାନଙ୍କୁ ରବିବାର ଦିନ ଏନସିବି ହେପାଜତକୁ ପଠାଇଥିଲେ।

ଏହାପୂର୍ବରୁ, ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ରବିବାର ଦିନ ଦାବି କରିଥିଲା ଯେ ଗିରଫ ହୋଇଥିବା ତିନି ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବଲିଉଡ ତାରକା ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ୟ୍ୟନ ଖାନ ଏବଂ ଡ୍ରଗ୍ସ ଚୋରା ଚାଲାଣକାରୀଙ୍କ ନିକଟରୁ ମୁମ୍ବାଇର ଉପକୂଳରେ ଏକ କ୍ରୁଜ ଜାହାଜରୁ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏହାର ପ୍ରମାଣ ଅଛି।

ରବିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଆର୍ୟ୍ୟନ ଖାନ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣ – ମୁନ୍‌ମୁନ୍ ଧାମଚା ଏବଂ ଅରବାଜ୍ ଙ୍କୁ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ଏବଂ ଅତିରିକ୍ତ ମହାନଗର ନିଗମ ମାଜିଷ୍ଟ୍ରେଟ୍ ଆର.କେ ରାଜ ଭୋସଲେଙ୍କ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଛୁଟିଦିନ କୋର୍ଟରେ ହାଜର କରାଯାଇଥିଲା, ଯେଉଁଠାରୁ ସେମାନେ ଅକ୍ଟୋବର ୪ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଏନସିବି ହେପାଜତରେ ରହିବା ପାଇଁ ପଠାଯାଇଥିଲା।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.