Home Top News ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଦେଶରୁ ହୋଇଥିବାରୁ ମୋର ତୁମ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି, ତୁରନ୍ତ ଟଙ୍କା ନ ଦେଇ...

ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଦେଶରୁ ହୋଇଥିବାରୁ ମୋର ତୁମ ବିଶ୍ୱାସ ଅଛି, ତୁରନ୍ତ ଟଙ୍କା ନ ଦେଇ ମଧ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କର ତୁରନ୍ତ କାମ ହେଲା – ଇଜିପ୍ଟ ପରି ଅନେକ ଦେଶରେ ପ୍ୟାନଙ୍କ ବିଶ୍ୱାସ

138

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୩-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ବଲିଉଡ ତାରକା ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କୁ କିଏ ଜାଣନ୍ତି ନାହିଁ। କେବଳ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ମଧ୍ୟ କିଙ୍ଗ ଖାନଙ୍କର କୋଟି କୋଟି ପ୍ରଶଂସକ ଅଛନ୍ତି। ଯେଉଁମାନେ ତାଙ୍କର ଟିକେ ଲୁକ୍‌ ପାଇଁ ଅନେକ କିଛି ତ୍ୟାଗ କରିପାରନ୍ତି। ବର୍ତ୍ତମାନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଟୁଇଟ୍ ବାଇରାଲ ହୋଇଛି, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ଶାହାରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଲୋକପ୍ରିୟତା ସାରା ବିଶ୍ୱରେ ଆପଣ ଆକଳନ କରାଯାଇପାରେ।

ଟ୍ୱିଟରେ ଜଣେ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ଜଣେ ପ୍ରଶଂସକ ତାଙ୍କୁ ବିଦେଶରେ କିପରି ସାହାଯ୍ୟ କରିଛନ୍ତି। ଏହି ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଅଶ୍ୱିନୀ ଦେଶପାଣ୍ଡେ, ଯାହାର ଟ୍ୱିଟର ବାୟୋ ଅନୁଯାୟୀ ସେ ଅଶୋକା ବିଶ୍ୱବିଦ୍ୟାଳୟର ଅର୍ଥନୀତିର ପ୍ରଫେସର।

ପ୍ରକୃତରେ, ପ୍ରଫେସର ଅଶ୍ୱିନୀ ଦେଶପାଣ୍ଡେ ଇଜିପ୍ଟର ଏକ ଟ୍ରାଭେଲ ଏଜେଣ୍ଟଙ୍କ ସହ ହୋଇଥିବା ବାର୍ତ୍ତାଳପକୁ ନିଜ ଟ୍ୱିଟରରେ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ‘ଇଜିପ୍ଟର ଜଣେ ଟ୍ରାଭେଲ ଏଜେଣ୍ଟକୁ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିବାର ଥିଲା ନଚେତ୍ ତାଙ୍କର ଏକ ଜରୁରୀ କାର୍ଯ୍ୟ ହୋଇପାରୁନଥିଲା। କିନ୍ତୁ ଟଙ୍କା ଟ୍ରାନ୍ସଫର କରିବାରେ ସମସ୍ୟା ଦେଖାଦେଇଥିଲା। ତା’ପରେ ଏଜେଣ୍ଟ କହିଥିଲେ ଯେ ଆପଣ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ଦେଶରୁ ଆସିଛନ୍ତି। ମୁଁ ତୁମକୁ ବିଶ୍ଵାସ କରୁଛି। ମୁଁ ବୁକିଂ କରୁଛି, ତୁମେ ମୋତେ ପରେ ଦେୟ ଦେଇପାରିବ। କିନ୍ତୁ, ମୁଁ ଅନ୍ୟ କୌଣସି କ୍ଷେତ୍ରରେ ତାହା କରିବି ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଶାହରୁଖ ଖାନଙ୍କ ପାଇଁ କିଛି କରି ପାରିବି! ଶାହାରୁଖ ଖାନ ହେଉଛନ୍ତି କିଙ୍ଗ।

ଅଶ୍ୱିନୀ ଦେଶପାଣ୍ଡେଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟକୁ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନେ (SRK ଫ୍ୟାନ୍) ଅନେକ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ରଖିଛନ୍ତି। ଶାହରୁଖଙ୍କ ନାମରେ ନାମିତ ଟ୍ୱିଟରରେ ଅନେକ ଫ୍ୟାନ୍ ପେଜ୍ ମଧ୍ୟ ଏହି ଟ୍ୱିଟ୍ ସେୟାର କରିଛନ୍ତି।

ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି – ଶାହାରୁଖ ଖାନ ପ୍ରକୃତ କିଙ୍ଗ। ଅନ୍ୟ ଜଣେ ୟୁଜର ଲେଖିଛନ୍ତି – ଶାହାରୁଖଙ୍କ ନାମ କେବଳ ଦେଶରେ ନୁହେଁ ବିଦେଶରେ ବିଖ୍ୟାତ। କିଛି ୟୁଜର ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର କାହାଣୀ ମଧ୍ୟ ଅଂଶୀଦାର କରିଛନ୍ତି। ତେଣୁ ଦେଶରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ଉପରେ ବିଶ୍ୱାସ ରହିବାକୁ କିଛି ମତ ଦେଇଛନ୍ତି।

https://twitter.com/AshwDeshpande/status/1476942899187048450

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.