Home Top News ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ରେ ଚାକିରି ହରାଇଲେ, ପରେ ସ୍ୱାମୀ ବନିଲେ ମେଲ୍‌ ଏସକର୍ଟ, ଏବେ ପତ୍ନୀ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଛାଡପତ୍ର

ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ରେ ଚାକିରି ହରାଇଲେ, ପରେ ସ୍ୱାମୀ ବନିଲେ ମେଲ୍‌ ଏସକର୍ଟ, ଏବେ ପତ୍ନୀ ଚାହୁଁଛନ୍ତି ଛାଡପତ୍ର

224

ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ୧୩-୪ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ବେଙ୍ଗାଲୁରୁର ଜଣେ ୨୪ ବର୍ଷୀୟା ମହିଳା ବିବାହର ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କଠାରୁ ଛାଡପତ୍ର ମାଗୁଛନ୍ତି। ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ସ୍ୱାମୀ ବିବାହ ସମୟରେ ଜଣେ ବିପିଓ କର୍ମଚାରୀ ଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଲକ୍‌ ଡାଉନ୍‌ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ଚାକିରି ଚାଲିଯାଇଥିଲା। ପରେ ସେ ଜଣେ କମର୍ସିଆଲ୍‌ ପୁରୁଷ ସେକ୍ସ ୱାର୍କର ଭାବରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ନୂତନ ବୃତ୍ତିକୁ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କଠାରୁ ଲୁଚାଇ ରଖିଥିଲେ। ସେ ପୁରୁଷ ଏସକର୍ଟ ଭାବରେ ସାଇନ୍ ଅପ୍ ହୋଇଥିଲେ। ବେଙ୍ଗାଲୁରୁ ପୋଲିସର ଭାନିଥା ସାହାଭାନୀ (ମହିଳା ହେଲ୍ପଲାଇନ) ଏପରିକି ସେମାନଙ୍କ ମତଭେଦ ଦୂର କରିବାକୁ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କ ସହ ପରାମର୍ଶ କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ଏହି ଯୋଡି ସେମାନଙ୍କ ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ କରିପାରିନଥିଲେ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତମାନ ପରସ୍ପର ସହମତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ଛାଡପତ୍ର ଆଡକୁ ମୁହାଁଇଛନ୍ତି ବୋଲି ଏକ ମିଡିଆ ରିପୋର୍ଟରେ କୁହାଯାଇଛି।

୨୦୧୭ ରେ ବିପିଓ ଅଫିସ୍ କ୍ୟାଣ୍ଟିନରେ ଏହି ଦମ୍ପତି ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟିଥିଲେ ଏବଂ ଡେଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ। ଦୁଇ ବର୍ଷ ପରେ, ଏହି ଯୋଡି ୨୦୧୯ ରେ ବିବାହ କରି ସହରରେ ଏକ ଘର ଭଡା କରି ରହୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କରୋନାଭାଇରସ୍ କାରଣରୁ ଲକ୍‌ଡାଉନ୍‌ ଆରମ୍ଭ ହେଲା। ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଗତ ବର୍ଷ ଚାକିରୀ ହରାଇ ଅନ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟ ସୁଯୋଗ ଖୋଜିବା ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ।

କିଛି ମାସ ପରେ, ମହିଳା ଜଣକ ଅନୁଭବ କଲେ ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କଠାରୁ କିଛି ଲୁଚାଉଛନ୍ତି ଏବଂ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ଫୋନ୍ ଏବଂ ଲାପଟପ୍ ରେ ଥିଲେ। ସେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାରେ ମଧ୍ୟ ଅଭ୍ୟସ୍ତ ଏବଂ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ସେମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ବିସ୍ତୃତ ଭାବରେ କହିବାକୁ ମନା କରିଦେଇଥିଲେ। ବହୁ ସମୟ ପରେ ସନ୍ଦେହଜନକ ହୋଇ ମହିଳା ଜଣକ ତାଙ୍କ ଭାଇଙ୍କ ସାହାଯ୍ୟ ନେଇ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଲାପଟପରେ ପାସୱାର୍ଡ ଖୋଲିବାକୁ ଲାଗିଲେ ଏବଂ ଅନ୍ୟ ମହିଳାଙ୍କ ସହ ଆପୋଷ ବୁଝାମଣାରେ ତାଙ୍କର ଫଟୋ ପାଇଲେ। ସେ ପ୍ରଥମେ ଫଟୋଗ୍ରାଫରେ ଥିବା ବ୍ୟକ୍ତି ବୋଲି ଅସ୍ୱୀକାର କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ପରେ ଜଣାପଡିଥିଲା ଯେ ସେ ପୁରୁଷ ଏସକର୍ଟ ଭାବରେ କାମ କରିବା ଆରମ୍ଭ କରି ୩୦୦୦ ରୁ ୫୦୦୦ ଟଙ୍କା ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ଚାର୍ଜ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ସହରରେ ତାଙ୍କର ଅନେକ ଗ୍ରାହକ ଥିଲେ।

ଏହା ପରେ ପତ୍ନୀ ଏକ ମହିଳା ହେଲ୍ପଲାଇନ ନିକଟକୁ ଯାଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ଏହି ଯୋଡି ଏକ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କ ନିକଟରେ ହାଜର ହେବାକୁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହୋଇଥିଲେ ଯେଉଁଠାରେ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କର ନୂତନ ତଥା ଗୁପ୍ତ ବୃତ୍ତି ବିଷୟରେ କହିଥିଲେ ଏବଂ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ଚାକିରୀକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି। କିନ୍ତୁ ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଭଲ ପାଆନ୍ତି ଏବଂ ତାଙ୍କଠାରୁ ଅଲଗା ହେବାକୁ ଚାହାଁନ୍ତି ନାହିଁ ଏବଂ ସେ ଏହି ନୂତନ ବୃତ୍ତି ବନ୍ଦ କରିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିଥିଲେ ମଧ୍ୟ ମହିଳା ମନା କରିଦେଇଥିଲେ ଏବଂ ପରେ ଦମ୍ପତି ପରସ୍ପର ମଧ୍ୟରେ ସମ୍ମତି ପ୍ରକାଶ ପାଇଥିବା ଛାଡପତ୍ର ଆବେଦନ କରିଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.