Home ଓଡ଼ିଶା ଲକ୍ଷ୍ନୌ : କରୋନା ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ : ଭିଡ଼ ପାଇଁ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା...

ଲକ୍ଷ୍ନୌ : କରୋନା ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ : ଭିଡ଼ ପାଇଁ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ରୁଜୁ

36

ଲକ୍ଷ୍ନୌ ୧୪-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) କରୋନା ନିୟମ ଉଲ୍ଲଙ୍ଘନ ପାଇଁ ମହାମାରୀ ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଭିଡ଼ ପାଇଁ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ବିରୁଦ୍ଧରେ ମାମଲା ପଞ୍ଜିକୃତ ହୋଇଛି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ନିର୍ବାଚନ ଆୟୋଗ ଆସନ୍ତା କାଲି ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ରାଲି ଉପରେ ପ୍ରତିବନ୍ଧକ ଲଗାଇଛନ୍ତି।

ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରସାଦ ମୌର୍ଯ୍ୟଙ୍କ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟିରେ ଯୋଗଦେବା କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଜନସମାଗମ ହୋଇଥିଲା, ସମାଜ ସମାଜ ପାର୍ଟି ବିରୋଧରେ ଏ ନେଇ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜୀକୃତ କରାଯାଇଛି।

ଉତ୍ତରପ୍ରଦେଶ ବିଧାନସଭା ନିର୍ବାଚନ ପୂର୍ବରୁ ରାଜନୈତିକ ପର୍ଯ୍ୟାୟ ଚାଲିଛି। ଏହି ସମୟରେ, ଲକ୍ଷ୍ନୌରେ ସମାଜବାଦୀ ପାର୍ଟି ବିରୋଧରେ ଧାରା ୧୪୪ ଭାଙ୍ଗିବା ଏବଂ ଏପିଡେମିକ୍ ଆକ୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏକ ଏଫ୍ଆଇଆର୍ ରୁଜୁ କରାଯାଇଛି।

ବାସ୍ତବରେ, ଅର୍ଥାତ୍ ଶୁକ୍ରବାର ଦିନ, ସ୍ୱାମୀ ପ୍ରସାଦ ମୌର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଡଃ ଧରମ ସିଂ ସୈନିଙ୍କ ସମେତ ବହୁ ବିଧାୟକ ଏସପି ମୁଖ୍ୟ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଦଳରେ ଯୋଗ ଦେଇଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ଏହି ସମୟରେ ଅଖିଳେଶ ଯାଦବଙ୍କ ସମେତ ଅନେକ ନେତା ମଧ୍ୟ ଭାଷଣ ଦେଇଥିଲେ। ଅଫିସରେ ବହୁତ ଭିଡ ଜମିଥିଲା।

ଅପରପକ୍ଷରେ ଏଫଆଇଆର ପଞ୍ଜୀକୃତ ହେବା ପରେ ସମାଜ ପାର୍ଟିର ୟୁପି ମୁଖ୍ୟ ନରେଶ ଉତ୍କଳ ପଟେଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଆମ ପାର୍ଟି ଅଫିସରେ ଏକ ଭର୍ଚୁଆଲ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ରଖିଥିଲୁ। ଆମେ କାହାକୁ ଡାକିନଥିଲୁ, କିନ୍ତୁ ଲୋକମାନେ ଆସିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ସମସ୍ତେ କୋଭିଡ୍ ପ୍ରୋଟୋକଲ୍ ଅନୁସରଣ କରିଥିଲେ। ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ସମୟରେ ବିଜେପି ମନ୍ତ୍ରୀଙ୍କ ଦ୍ୱାର ଓ ବଜାରରେ ଭିଡ଼ ଜମୁଛି, କିନ୍ତୁ ସେମାନଙ୍କ ପାଇଁ କୌଣସି ନିୟମ ନାହିଁ କେବଳ ଆମର ସମସ୍ୟା ରହିଛି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.