Home Top News ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଆସି ଠିଆ ହୋଇଗଲା ଗୋରିଲା, ହେଲେ କାହିଁକି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଆସି ଠିଆ ହୋଇଗଲା ଗୋରିଲା, ହେଲେ କାହିଁକି, ଦେଖନ୍ତୁ ଭିଡ଼ିଓ

139

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୫-୬ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) କେବଳ ମଣିଷ ନୁହଁନ୍ତି ପଶୁମାନେ ମଧ୍ୟ ନିଜ ପରିବାର ଏବଂ ପିଲାମାନଙ୍କର ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ସବୁବେଳେ ସତର୍କ ରହିଥାନ୍ତି। ସେ ନିଜ ପରିବାର ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଏପରି କାମ କରିବାକୁ ଅନୁମତି ଦେବେ ନାହିଁ ଯାହା ସେମାନଙ୍କୁ ବିଚଳିତ କରିବ। ଆପଣ ମଧ୍ୟ ଜାଣନ୍ତି ପରିବାରର ମୁଖ୍ୟ, ପରିବାର କିମ୍ବା ପିଲାମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ବିପଦ ଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଜିନିଷ ଉପରେ ନଜର ରଖିଥାନ୍ତି।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏପରି ଏକ ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି। ଯେଉଁଥିରେ ଏକ ଗୋରିଲା ଆସି ମଝି ରାସ୍ତାରେ ଠିଆ ହେଉଛି। ଯେଉଁଠାରେ କିଛି ଗାଡ଼ି ଯାତାୟତ କରୁଛି। ଶେଷରେ, ଆମ ମନରେ ପ୍ରଶ୍ନ ଉଠେଯ୍, ଗୋରିଲା କାହିଁକି ଏପରି କଲା, ଆପଣ ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିପାରିବେ।

ୱାଣ୍ଡର ଅଫ୍ ସାଇନ୍ସ ନାମକ ଏକ ଟ୍ୱିଟର ହ୍ୟାଣ୍ଡେଲରେ ଏହି ଭିଡିଓ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓ ବର୍ତ୍ତମାନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ୩୩ ଲକ୍ଷରୁ ଅଧିକ ଭ୍ୟୁ ପାଇଛି। ଏହା ସହିତ, ୮୫ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ଲାଇକ୍ ଏବଂ ୧୨ ହଜାରରୁ ଅଧିକ ରିଟ୍ୱିଟ ହୋଇଛି। ଏହି ଭିଡିଓରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳିବ ଯେ ଏକ ରାସ୍ତା ଜଙ୍ଗଲ ମଧ୍ୟଭାଗ ଦେଇ ଯାଉଛି। କିଛି ଗାଡି ଏବଂ ଲୋକମାନେ ଏହି ରାସ୍ତା ଦେଇ ଯାଉଛନ୍ତି।

ତା’ପରେ ଏକ ଗୋରିଲା ରାସ୍ତା ପାର ହେଉଥିବା ଦେଖାଯାଏ। ଏକ ଗୋରିଲା ଯାହା ସର୍ବ ବୃହତ ଦୃଶ୍ୟମାନ ହୁଏ ଏବଂ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଠିଆ ହୁଏ। ତାଙ୍କ ପରିବାର ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କ ପଛରୁ ଆସନ୍ତି। ରାସ୍ତାର ମଝିରେ ଗୋରିଲା ଦେଖି ଡ୍ରାଇଭରମାନେ ସେମାନଙ୍କ ଗାଡି ବନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ ଏହା ପରେ ଧୀରେ ଧୀରେ ଗୋରିଲା ପରିବାରର ସମସ୍ତ ସଦସ୍ୟ ରାସ୍ତା ପାର ହୁଅନ୍ତି। ଏହା ପରେ ସବୁଠୁ ବଡ ଗୋରିଲା ରାସ୍ତା ପାର ହୋଇ ଜଙ୍ଗଲର ଅନ୍ୟ ପାର୍ଶ୍ୱକୁ ଯାଏ।

ବାସ୍ତବରେ, ଗୋରିଲା ତା’ ପରିବାରର ସୁରକ୍ଷା ସୁନିଶ୍ଚିତ କରିବା ପାଇଁ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଠିଆ ହୋଇଥିଲା। ଯାହାଫଳରେ କୌଣସି ଗାଡି ତାଙ୍କ ପରିବାରର କୌଣସି ସଦସ୍ୟଙ୍କୁ ଧକ୍କା ଦେବନାହିଁ। ସେଥିପାଇଁ ସେ ରାସ୍ତା ମଝିରେ ଠିଆ ହୋଇ ପରିବାରକୁ ରାସ୍ତା ପାର କରାଇଥାଏ।

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.