Home Top News ମହିଳା ଶିକ୍ଷକ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଡାକିଲେ, ପରେ ନିଜକୁ ନିଜେ ବିବାହ କଲେ

ମହିଳା ଶିକ୍ଷକ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଡାକିଲେ, ପରେ ନିଜକୁ ନିଜେ ବିବାହ କଲେ

92

ସିଡନୀ ୩୦-୮ : (ଓଡିଆ ପୁଅ/ପ୍ରଭାକର ଦଳାଇ) ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆରୁ ଏକ ଅଦ୍ଭୁତ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି। ଏଠାରେ ଜଣେ ଶିକ୍ଷକ ନିଜ ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କୁ ଡାକିବା ପରେ ନିଜକୁ ନିଜେ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି। ତାଙ୍କର ଗୋଟିଏ ସମ୍ପର୍କ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ଏବଂ ଏହା ପରେ ସେ ନିଜକୁ ନିଜ ସହିତ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ସ୍ଥିର କଲେ। ଏହି ଶିକ୍ଷକ ତାଙ୍କ ଇନଷ୍ଟାଗ୍ରାମ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ତାଙ୍କ ବିବାହର ଫଟୋ ପୋଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି।

ବାସ୍ତବରେ ଏହି ମାମଲା ଅଷ୍ଟ୍ରେଲିଆର ସିଡନୀ ସହରରୁ ଆସିଛି। ‘Mirror’ର ଏକ ଅନଲାଇନ୍ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ ଏହି ମହିଳା ଶିକ୍ଷକଙ୍କ ନାମ ହେଉଛି ପାଟ୍ରିସିଆ ଖ୍ରୀଷ୍ଟାଇନ୍। ପାଟ୍ରିସିଆ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ଜଡିତ ଥିଲେ, କିନ୍ତୁ କିଛି କାରଣ ହେତୁ କିଛି ବର୍ଷ ପୂର୍ବେ ତାଙ୍କର ସଂପର୍କ ତୁଟି ଯାଇଥିଲା। ଯାହା ଫଳରେ ଶିକ୍ଷକ ବହୁତ ଆଘାତ ପାଇଥିଲେ। ସମ୍ପ୍ରତି ଏହି ଶିକ୍ଷକ ବିବାହ କରିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇଥିଲେ। ପ୍ରଥମେ ସେ ତାଙ୍କର ସମସ୍ତ ସାଙ୍ଗମାନଙ୍କୁ କହିଥିଲେ ଯେ ସେ ବିବାହ କରିବାକୁ ଯାଉଛନ୍ତି। ଏହା ପରେ, ପାଟ୍ରିସିଆ ବିବାହ କାର୍ଡ ଛାପି ବନ୍ଧୁ ଏବଂ ସମ୍ପର୍କୀୟଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ବାଣ୍ଟିଥିଲେ। କେବଳ ଏତିକି ନୁହେଁ, ସେ ନିଜ ପାଇଁ ଏକ ସୁନ୍ଦର ବିବାହ ପୋଷାକ କିଣିଥିଲେ। ହୀରା ମୁଦି ନେଇ ପୁରା ପାର୍ଟିର ବ୍ୟବସ୍ଥା କରିଥିଲେ। ଏହା ପରେ ସେ ବିବାହ କରିବେ ବୋଲି ଘୋଷଣା କରିଥିଲେ। ଶେଷରେ ପାଟ୍ରିସିଆଙ୍କ ବିବାହ ଦିନ ଆସିଲା। ପାଟ୍ରିସିଆର ଅନେକ ବନ୍ଧୁ ମଧ୍ୟ ସେଠାରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ଏସବୁ ସହିତ ପାଟ୍ରିସିଆ ବର ଭାବରେ ବିବାହ ସ୍ଥାନରେ ପହଞ୍ଚିଥିଲେ। ସମସ୍ତ ଅତିଥି ସେଠାରେ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ। ଏଠାରେ ପାଟ୍ରିସିଆ ନିଜକୁ ସର୍ବଦା ଭଲ ପାଇବାକୁ ଏବଂ ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ଖୁସି ରହିବାକୁ ପ୍ରତିଜ୍ଞା କରିଥିଲେ। ୨୮ ବର୍ଷିୟ ପାଟ୍ରିସିଆ ନିଜେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ବନ୍ଧନ ଭାଙ୍ଗିବା ପରେ ମୁଁ ଅନୁଭବ କଲି ଯେ ଜୀବନରେ ପ୍ରତିବଦ୍ଧତା ଛଡା ଆଉ କିଛି ନୁହେଁ।

ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ପାଟ୍ରିସିଆ ତାଙ୍କ ବିବାହରେ ପ୍ରାୟ ୧୦୦ ଡଲାର ଖର୍ଚ୍ଚ କରିଥିଲେ। ଏହି ବିବାହ ପରେ, ପାଟ୍ରିସିଆ ଆହୁରି ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ମୁଁ ମହିଳାମାନଙ୍କୁ ଦେଖାଇବାକୁ ଚାହୁଁଛି ଯେ ଆମର ସବୁଠାରୁ ଗୁରୁତ୍ୱପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ପର୍କ ନିଜ ସହିତ ଅଛି। ଆମେ ଆମର ସମଗ୍ର ଜୀବନ ଏକ ଭଲ ସାଥୀ ଖୋଜିବାରେ ବିତାଇଥାଉ, ଯେତେବେଳେ କି ଆମେ ପ୍ରଥମେ ନିଜ ପାଇଁ କିଛି ଭଲ କରିବା ଉଚିତ୍।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.