Home Top News ବୟସ ଦେଖେ ନାହିଁ ପ୍ରେମ: ୬୧ ବର୍ଷର ୧୭ ପିଲାଙ୍କ ଜେଜେମା ୩୭ ବର୍ଷ ସାନ...

ବୟସ ଦେଖେ ନାହିଁ ପ୍ରେମ: ୬୧ ବର୍ଷର ୧୭ ପିଲାଙ୍କ ଜେଜେମା ୩୭ ବର୍ଷ ସାନ ପୁଅକୁ ବିବାହ କଲେ, ଜୀବନଶୈଳୀ କ’ଣ ବଦଳୁଛି?

238

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୧୮ ସେପ୍ଟେମ୍ବର (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପ୍ରାୟତଃ ଶୁଣାଯାଏ ଯେ, ପ୍ରେମ ଅନ୍ଧ ଅଟେ ଏବଂ ଅନେକ ଥର ଦେଖାଯାଏ ଯେ ପ୍ରେମରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ବୟସ ସୀମାକୁ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଆମେରିକାର ଟେନେସିରୁ ଏପରି ଏକ ମାମଲା ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ୬୧ ବର୍ଷ ବୟସ୍କା ମହିଳା ତାଙ୍କଠାରୁ ୩୭ ବର୍ଷ ସାନ ଯୁବକଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଛନ୍ତି।

ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ମହିଳାଙ୍କ ନାତିନାତୁଣୀଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୧୭ ପାଖାପାଖି। ମହିଳାଙ୍କ ନାମ ଶେରିଲ୍ ମ୍ୟାକଗ୍ରେଗର୍ ଏବଂ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ନାମ କୁରାନ୍ ମ୍ୟାକେନ୍। ଦୁହେଁ କେବଳ ବିବାହ କରିନାହାଁନ୍ତି ଫେସବୁକ୍ ଏବଂ ଅନ୍ୟାନ୍ୟ ସୋସିଆଲ୍ ସାଇଟରେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କର ବିବାହକୁ ଲାଇଭ୍ କରିଥିଲେ। ତେବେ ଏହି ଦମ୍ପତିଙ୍କୁ ସୋସିଆଲ ସାଇଟରେ ବିଭିନ୍ନ ପ୍ରକାରର ମନ୍ତବ୍ୟର ସାମ୍ନା କରିବାକୁ ପଡିଥିଲା। ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ କୁହନ୍ତି ଯେ ସେମାନେ ଏସବୁ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା କରନ୍ତି ନାହିଁ, ସେମାନେ ପରସ୍ପର ଉପରେ ବହୁତ ଖୁସି। ଏକ ମନ୍ତବ୍ୟର ଉତ୍ତରରେ ମହିଳା କହିଛନ୍ତି ଯେ ବିବାହ ପରେ ଆମ ଜୀବନ ସାଧାରଣ ଭାବରେ ଗତି କରୁଛି ଏବଂ ଶାରୀରିକ ସମ୍ପର୍କ ମଧ୍ୟ ବହୁତ ଭଲରେ ଚାଲିଛି।

ଗଣମାଧ୍ୟମ ରିପୋର୍ଟ ଅନୁଯାୟୀ, ଶେରିଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ କରୋନା ଅବଧି ସମୟରେ ଏକାକୀ ପଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ସମୟ ଅତିବାହିତ କରିବାକୁ ତାଙ୍କ ସହିତ କେହି ନଥିଲେ। ଏପରି ପରିସ୍ଥିତିରେ ଯେତେବେଳେ କୁରାନ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରସ୍ତାବ ଦେଇଥିଲେ, ସେ ମଧ୍ୟ ଏହି ପ୍ରସ୍ତାବକୁ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ବିବାହ ବିଷୟରେ ସୂଚନା ଦେଇ ସେ କହିଥିଲେ ଯେ କୁରାନଙ୍କୁ ମାତ୍ର ୧୫ ବର୍ଷ ହୋଇଥିଲା ଯେତେବେଳେ ଶେରିଲ ତାଙ୍କୁ ପ୍ରଥମ ଥର ପାଇଁ ଭେଟିଥିଲେ। ସେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଉଭୟଙ୍କ ପ୍ରଥମ ମିଟିଂ ଏକ ପରିବାର ସମାବେଶରେ ହୋଇଥିଲା। ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ଦୁହେଁ ଡେଟିଂ ପୂର୍ବରୁ ପରସ୍ପରକୁ ଭେଟି ନଥିଲେ। ୨୦୨୦ ଆରମ୍ଭରେ, ଦୁହେଁ ଚାଟିଂ ଆରମ୍ଭ କରିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ପରସ୍ପରକୁ ଭଲ ପାଇବସିଲେ।

ପୁନଶ୍ଚ ସୂଚନାଯୋଗ୍ୟଯେ, ଶେରିଲଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଦେହାନ୍ତ ହେବାର ୨୦ ବର୍ଷରୁ ଅଧିକ ସମୟ ହୋଇଗଲାଣି। ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ସହରର ଜଣେ ବଡ ବ୍ୟବସାୟୀ ଥିଲେ। ଏହା ପରେ ମଧ୍ୟ ସେ ନିଜ ପୁଅମାନଙ୍କ ସହ ମିଶି ପାରିନଥିଲେ, ଯେଉଁ କାରଣରୁ ସେ ଏକାକୀ ଜୀବନ ବିତାଉଥିଲେ। ଯଦିଓ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ବ୍ୟବସାୟରେ ସକ୍ରିୟ ଥିଲେ। ଶେରିଲ ଚାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ (କୁରାନ) ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କ ସହିତ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ତାଙ୍କ ମୃତ୍ୟୁ ପରେ ସମଗ୍ର ବ୍ୟବସାୟକୁ ନିଜ ଅଧୀନକୁ ନିଅନ୍ତୁ। ତେବେ ଶେରିଲ ଏହା ମଧ୍ୟ କହିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ଚାହୁଁ ନାହାଁନ୍ତି ଯେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ତାଙ୍କୁ କାମ ପାଇଁ ସମୟ ଦିଅନ୍ତୁ। ସେଥିପାଇଁ ଶେରିଲ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ସେ ସେତେଦିନ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ କୌଣସି କାମ ନକରନ୍ତୁ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.