Home Top News ବୋହୂର ଚେହେରା ଦେଖି ଶାଶୁ ହେଇଗଲେ ବେହୋସ, ଚେତା ଫେରିବା ପରେ କହିଲେ ତୁରନ୍ତ ଘରୁ...

ବୋହୂର ଚେହେରା ଦେଖି ଶାଶୁ ହେଇଗଲେ ବେହୋସ, ଚେତା ଫେରିବା ପରେ କହିଲେ ତୁରନ୍ତ ଘରୁ ବାହାର – ମାମଲା ଅଜବ

628

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ଜୁନ୍ ୨୭ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ବିହାରର ସାସରାମରେ ଏକ ନିଆରା ବିବାହ ସବୁଆଡେ ଆଲୋଚନା ହେଉଛି। ବିବାହ ପରେ, ଯେତେବେଳେ ବୋହୂ ତାଙ୍କ ଶାଶୁ ଘରେ ପହଁଚିଲେ, ପୁଅର ମାଆ ତାଙ୍କୁ ଦେଖିବା ପରେ ବେହୋଶ ହୋଇଗଲେ ଏବଂ ଯେତେବେଳେ ସେ ଚେତା ଫେରି ପାଇଲେ, ସେ ଉଭୟ ପୁଅ ଏବଂ ବୋହୂକୁ ଘରୁ ବାହାର କରିଦେଲେ। ମା’ ଏହି ବିବାହକୁ ଅନୁମୋଦନ କରିନଥିଲେ।

ଏହି ମାମଲା ବିହାରର ସାସରାମ ଜିଲ୍ଲାର କରଗାହାର। କିନରକୁ ବିବାହ କରିଥିବା ଜଣେ ଯୁବକଙ୍କ ଘରେ ଚାଲିଛି ହାଇ ଡ୍ରାମା। କୁହାଯାଉଛି ଯେ କରଗାହାରର ଗୋଲୁ ପୂର୍ବରୁ ଏକ ଡ୍ୟାନ୍ସ ପାର୍ଟୀରେ କାମ କରୁଥିଲେ ଏବଂ ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ସେ ନନ୍ଦିନୀ (କିନର)ଙ୍କୁ ବିବାହ କରିଥିଲେ, ସେହି ଦିନଠାରୁ ତାଙ୍କ ଘରେ ଚାଲିଛି ଟେନସନ।

ବାସ୍ତବରେ ଗୋଲୁ ପାନପୁରର ବାସିନ୍ଦା କିନ୍ନର ନନ୍ଦିନୀଙ୍କ ପ୍ରେମରେ ପଡ଼ିଥିଲେ ଏବଂ ଦୁହେଁ ଏକାଠି ରହିବାକୁ ଶପଥ ନେଇଥିଲେ ଏବଂ ଉଭୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ନର ବର ଗୋଲୁଙ୍କ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହାକୁ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ନାହିଁ।

ବିବାହ ପରେ ଗୋଲୁ ତାଙ୍କ ଟ୍ରାନ୍ସଜେଣ୍ଡର ପତ୍ନୀ ନନ୍ଦିନୀଙ୍କ ସହ କାରଗାରହାର ଏକ ଭଡା ଘରେ ରହୁଥିଲେ। ଯେତେବେଳେ ପରିବାର ସଦସ୍ୟ ଏହା ଜାଣିବାକୁ ପାଇଲେ, ସେମାନେ ତାଙ୍କୁ ଚାପ ପକାଇ ପୁଅକୁ କିନରଠାରୁ ଅଲଗା କରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିଥିଲେ, କିନ୍ତୁ ଯେତେବେଳେ ସବୁ ଚେଷ୍ଟା ବିଫଳ ହେଲା, ସେମାନେ ତାକୁ ବୁଝାବୁଝି କରି ତାଙ୍କ ଘରକୁ ଆଣିଥିଲେ।

ପରେ ଯେତେବେଳେ ନନ୍ଦିନୀ ଏହା ଜାଣିଲେ, ସେ ଗୋଲୁଙ୍କୁ ଖୋଜି ତାଙ୍କ ଘରେ ପହଞ୍ଚିଲେ। ଏଠାରେ କିନ୍ନର ବୋହୂକୁ ଦେଖି ଶାଶୁ ବେହୋସ୍ ହୋଇଗଲେ। ନନ୍ଦିନୀ ପାଣି ଛିଞ୍ଚି ନିଜ ଶାଶୁଙ୍କର ଚେତା ଆଣିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବା ପରେ ପରିସ୍ଥିତି ଆହୁରି ବିଗିଡି ଯାଇଥିଲା। ଚେତା ଫେରି ପାଇବା ପରେ ଶାଶୁ ବୋହୂ ସହିତ ପୁଅକୁ ସମାଜ ନିନ୍ଦା ଯୋଗୁଁ ଘରୁ ବାହାର କରିଦେଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.