Home Top News ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ୍‌ ଭଲ ନଥିଲା ବୋଲି ମହିଳା ଦେଲେ ଛାଡ଼ପତ୍ର, କିନ୍ତୁ...

ପ୍ରଥମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ସହ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ୍‌ ଭଲ ନଥିଲା ବୋଲି ମହିଳା ଦେଲେ ଛାଡ଼ପତ୍ର, କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ପରେ ଏପରି ପରିସ୍ଥିତି ହେଲାଯେ, ମହିଳା ଜଣକ ରିଲେସନ୍‌ସିପ୍‌ ସ୍ତମ୍ଭରେ ଏମିତି ଲେଖିଲେ

329

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୩-୭ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଜଣେ ମହିଳା ନିଜର ସେକ୍ସଲାଇଫ୍‌ର ବିତୃଷ୍ଣା ବଖାଣିଛନ୍ତି “ଦ ଗାର୍ଡ଼ିଆନ୍‌” ର ରିଲେସନ୍‌ସିପ୍‌ ସ୍ତମ୍ଭରେ। ମହିଳା ଜଣକ କହିଛନ୍ତି ଯେ, ପ୍ରଥମ ବିବାହରେ ତାଙ୍କର ସେକ୍ସ ଲାଇଫ୍‌ ଭଲ ନଥିଲା ଏବଂ ସେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କ ଉପରେ ବିରକ୍ତ ହେବା ପରେ ତାଙ୍କୁ ଛାଡପତ୍ର ଦେଇଥିଲେ। ପରେ ସେ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ କରିଥିଲେ। କିନ୍ତୁ ଦ୍ୱିତୀୟ ବିବାହ ପରେ ମଧ୍ୟ ତାଙ୍କୁ ସେହିପରି ସମସ୍ୟାର ସମ୍ମୁଖୀନ ହେବାକୁ ପଡ଼ିଲା। ଏ ନେଇ ମହିଳା ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କର ପରାମର୍ଶ ନେଇଥିଲେ। ସେ ତାଙ୍କର ସ୍ତମ୍ଭରେ ଲେଖିଛନ୍ତିଯେ, ‘ପ୍ରାରମ୍ଭରେ ଦ୍ୱିତୀୟ ସ୍ୱାମୀ ସହିତ ସବୁକିଛି ଭଲ ଥିଲା, କିନ୍ତୁ ଧୀରେ ଧୀରେ ଆମ ମଧ୍ୟରେ ଥିବା ସମ୍ପର୍କ ଶେଷ ହେବାକୁ ଲାଗିଲା।’

ମହିଳା ଲେଖିଛନ୍ତି, “ମୋତେ ସେକ୍ସ ଲାଇଫ୍‌ରେ ଉନ୍ନତି ଆଣିବା ପାଇଁ ସମସ୍ତ ପ୍ରୟାସ କରିବାକୁ ପଡୁଥିଲା। ଦିନେ ମୁଁ ମୋ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଏକ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ଦେଖୁଥିବା ସମୟରେ ଦେଖି ପକେଇଥିଲି। ମୁଁ ତାଙ୍କୁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଚଳଚିତ୍ର ଦେଖିବାରେ ଆଦୌ ମନା କରେ ନାହିଁ କିନ୍ତୁ ଏହି କାରଣରୁ ଆମର ସେକ୍ସ ଲାଇଫ୍ ଖରାପ ହୋଇଗଲା। ମୋ ସ୍ୱାମୀ ମୋତେ ସ୍ପର୍ଶ କରନ୍ତି ନାହିଁ କିମ୍ବା ନିଜଆଡ଼ୁ କୌଣସି ପଦକ୍ଷେପ ନିଅନ୍ତି ନାହିଁ। ଏହି କାରଣରୁ ମୁଁ ପ୍ରାୟତଃ ଉଦାସ ହୋଇଯାଏ।” ମହିଳା ଏଥିପାଇଁ ବିଶେଷଜ୍ଞଙ୍କଠାରୁ ପରାମର୍ଶ ଲୋଡିଛନ୍ତି।

ମହିଳାଙ୍କୁ ପରାମର୍ଶ ଦେଇ ବିଶେଷଜ୍ଞ ଲେଖିଛନ୍ତି, “ପାର୍ଟନରମାନେ ପରସ୍ପରକୁ କ’ଣ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି ଏବଂ କ’ଣ ଖରାପ ତାହା ବିଷୟରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ଆଲୋଚନା କରିବା ଉଚିତ୍। ସମସ୍ତଙ୍କର ଆଚରଣ ଅଲଗା ଅଟେ, ତେଣୁ ଆପଣ ନିଜ ସାଥୀଙ୍କୁ କୁହନ୍ତୁ ଯେ, ଆପଣ ସେମାନଙ୍କଠାରୁ କେଉଁ ପ୍ରକାରର ସେକ୍ସ ଲାଇଫ୍‌ ଆଶା କରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ସାଥୀ ହୁଏତ ଆପଣଙ୍କୁ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ବୁଝିପାରି ନାହାଁନ୍ତି। ତୁମର ସାଥୀଙ୍କୁ ତୁମର ଇଚ୍ଛା ଜଣାଇବା ତୁମର ଦାୟିତ୍ତ୍ୱ।”

ବିଶେଷଜ୍ଞ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ପ୍ରାପ୍ତ ବୟସ୍କ ପୁରୁଷ ଏବଂ ମହିଳାଙ୍କ ପାଇଁ ଅଶ୍ଳୀଳ ଦେଖିବା ଏକ ସାଧାରଣ କଥା। ସାଧାରଣତଃ ଟିକିଏ ଦେଖିବା ଦ୍ୱାରା ସେକ୍ସ ଲାଇଫ୍‌ ଉପରେ ଖରାପ ପ୍ରଭାବ ପଡ଼େ ନାହିଁ। କିନ୍ତୁ ଯଦି ଆପଣ, ଏ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଖୋଲାଖୋଲି ଭାବରେ ତୁମ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ ଜଣାଇବ ତେବେ ତୁମର ସମସ୍ୟାର ସମାଧାନ ହୋଇପାରିବ। ତେଣୁ ତୁମେ ତୁମର ସାଥୀ ସହିତ କଥା ହୁଅ ଏବଂ ତୁମର ଆବଶ୍ୟକତା ବିଷୟରେ କୁହ, ଏହା କରିବା ଦ୍ୱାରା ତୁମର ବିତୃଷ୍ଣା ସେକ୍ସ ଜୀବନରେ ଉନ୍ନତି ଆସିପାରିବ।”

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.