Home ଜିଲ୍ଲା ପରିକ୍ରମା ଧାମନଗର ୩୬୨ରେ ପହଂଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଧାମନଗର ଗ୍ରସ୍ତ ଗୋଟିଏ ଦୋକାନ ସିଲ, ୨୦ହଜାର...

ଧାମନଗର ୩୬୨ରେ ପହଂଚିଲା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା, ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଧାମନଗର ଗ୍ରସ୍ତ ଗୋଟିଏ ଦୋକାନ ସିଲ, ୨୦ହଜାର ଜରିମାନା ଆଦାୟ

17

ଭଦ୍ରକ, ୧୦ା୫ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଧାମନଗର ବ୍ଲକର ଆଜି କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ୩୬୨ରେ ପହଂଚିଛି । ବ୍ଲକର ନଦୀଗାଁ, ବୟାଂଡ଼ିହ, କଲ୍ୟାଣୀ, କରଦା, ମୁସ୍ତଫାପୁର, ରଇପୁର ଓ ଦୋବଲ ପଂଚାୟତରେ ଧିରେ ଧିରେ ସଂକ୍ରମଣ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାବେଳେ ଆଜି ଦଳାଙ୍ଗ ପଂଚାୟତର ସର୍ବାଧିକ ୧୧ଜଣଙ୍କର କରୋନା ଆକ୍ରାନ୍ତ ଚିହ୍ନଟ ହୋଇଛି । ଦୈନିକ ଏହି ଆକ୍ରାନ୍ତଙ୍କ ସଂଖ୍ୟା ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବାରୁ ତାହାକୁ ନେଇ ପ୍ରଶାସନର ମୁଣ୍ଡବ୍ୟଥାର କାରଣ ପାଲଟିଛି । ଅନ୍ୟପଟେ ଧାମନଗର ବ୍ଲକର କାଁଭାଁ ବଜାର ଛାଡ଼ିଦେଲେ ଅନ୍ୟ ବଜାରରେ ଅମାନିଆ ମାନେ ସଟ୍‌ଡ଼ାଉନ୍‌କୁ ମାନୁନାହାନ୍ତି । ଛକବଜାର ମାନଙ୍କରେ ଅମାନିଆ ମାନେ ଆଡ଼ା ଜମାଉଥିବାରୁ କଟକଣା ଠିକ୍‌ଭାବେ ପାଳନ ହେଉନାହିଁ । ଆଜି ଭଦ୍ରକ ଆରଖି ଅଧିକ୍ଷକ ଚରଣ ସିଂ ମୀନା, ଧାମନଗର ଏସ୍‌ଡ଼ିପିଓ ବିଜୟ କୃଷ୍ଣ ମହାପାତ୍ର, ଧାମନଗର ଥାନା ଅଧିକାରୀ ରତିକାନ୍ତ ଗିରି ପ୍ରମୁଖ ବାରିକପୁର ବଜାରରେ ଚଢାଉକରି ସେଠାରେ କରୋନା କଟକଣା ଓ ଲକ୍‌ଡ଼ାଉନ୍‌କୁ ନମାନି ଦୋକାନ ଖୋଲି ବେପାର କରୁଥିବା ନକୂଳ ଦାସଙ୍କ ଦୋକାନକୁ ଏସ୍‌ପି ଶ୍ରୀ ମୀନା ଦୋକାନକୁ ସିଲ୍ କରିବା ସହିତ ୨୦ହଜାରଟଙ୍କା ଜରିମାନା ଆଦାୟ କରିଛନ୍ତି ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.