Home Top News ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା, କିଣିବା, ବିକ୍ରୟ କରିବା ପାଇଁ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ୟ୍ୟନ ଗିରଫ

ଡ୍ରଗ୍ସ ନେବା, କିଣିବା, ବିକ୍ରୟ କରିବା ପାଇଁ ଶାହାରୁଖଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ୟ୍ୟନ ଗିରଫ

86

ମୁମ୍ବାଇ ୩ -୧୦ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ବଲିଉଡ ମେଗାଷ୍ଟାର ଶାହରୁଖ ଖାନ ନିର୍ମାତା ଗୌରୀଙ୍କ ପୁଅ ଆର୍ୟ୍ୟନ ଖାନଙ୍କୁ ନାର୍କୋଟିକ୍ସ କଣ୍ଟ୍ରୋଲ୍ ବ୍ୟୁରୋ (ଏନସିବି) ଦ୍ୱାରା ନିଶା ଦ୍ରବ୍ୟ ବିକ୍ରୟ, କ୍ରୟ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ଅଭିଯୋଗରେ ରବିବାର ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଆର୍ୟ୍ୟନଙ୍କ ବ୍ୟତୀତ ଶନିବାର-ରବିବାର ଦିନ ବିଳାସପୂର୍ଣ୍ଣ କ୍ରୁଜ୍ ଜାହାଜରେ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଆୟୋଜିତ ଏକ ରେଭ୍ ପାର୍ଟିର ନାଟକୀୟ ରେଡ୍‌ରେ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ଅନ୍ୟ ଦୁଇଜଣଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଏନସିବି ଗିରଫ ନୋଟରେ କହିଛି ଯେ ଆର୍ୟ୍ୟନ ଖାନଙ୍କ ସହ ଅନ୍ୟ ଜଣାଶୁଣା ଅଜ୍ଞାତ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହ ନିଶା ସେବନ, ବିକ୍ରୟ / କ୍ରୟ (ଡ୍ରଗ୍ସ) ପାଇଁ ନାର୍କୋଟିକ୍ ଡ୍ରଗ୍ ଏବଂ ସାଇକୋଟ୍ରୋପିକ୍ ପଦାର୍ଥ ଅଧିନିୟମ ଅନୁଯାୟୀ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ତାଙ୍କଠାରୁ ୧୩ ଗ୍ରାମ କୋକେନ, ୫ ଗ୍ରାମ MD, ୨୧ ଗ୍ରାମ ଚରସ MDMA ଜବତ କରିବା ସହିତ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା, ଏହି ଡ୍ରଗ୍ସର ମୋଟ ମୂଲ୍ୟ ୧, ୩୩, ୦୦୦ ଟଙ୍କା ବୋଲି ଜଣାପଡିଛି।

ଦୁଇ ଝିଅଙ୍କ ସମେତ ଆର୍ୟ୍ୟନଙ୍କୁ ଏନସିବି ଦ୍ୱାରା ସକାଳେ ଗିରଫ କରାଯାଇଥିଲା ଆର୍ୟ୍ୟନ ଖାନଙ୍କ ସମେତ ଅନ୍ୟ କେତେକଙ୍କୁ ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଗିରଫ କରାଯାଇଛି।

ଶନିବାର ସନ୍ଧ୍ୟାରେ ଏନସିବି କର୍ଡେଲିଆ କ୍ରୁଜ୍ ଡିଲକ୍ସ ଜାହାଜରେ ଚଢ଼ାଉ କରିବା ପରେ ଏହି କାର୍ଯ୍ୟ କରାଯାଇଥିଲା। ଜାହାଜରେ ଥିବା ଲୋକମାନେ ମୁମ୍ବାଇରୁ ଗୋଆ ଯିବାପାଇଁ ପ୍ରସ୍ତୁତ ହେଉଥିଲେ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.