Home Top News ଟିଭି ଆଙ୍କର୍ ତେଲୁଗୁ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ କହିଲେ, “ଗେଟ୍ ଆଉଟ୍ ଫ୍ରମ ମାଇଁ ଷ୍ଟୁଡ଼ିଓ” – ୟୁଜର୍ସଙ୍କ...

ଟିଭି ଆଙ୍କର୍ ତେଲୁଗୁ ଅଭିନେତାଙ୍କୁ କହିଲେ, “ଗେଟ୍ ଆଉଟ୍ ଫ୍ରମ ମାଇଁ ଷ୍ଟୁଡ଼ିଓ” – ୟୁଜର୍ସଙ୍କ ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ଜାଣନ୍ତୁ, ଆପଣଙ୍କ ମନ୍ତବ୍ୟ …

109

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୩-୫ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଜଣେ ଟିଭି ୯ ନ୍ୟୁଜ୍ ଆଙ୍କର୍ ତେଲୁଗୁ ଅଭିନେତା ବିଶ୍ୱକ ସେନଙ୍କୁ ଗେଟ୍‌ ଆଉଟ୍ କହୁଥିବାର ଏବଂ ତାଙ୍କୁ ସୋ’ରୁ ବାହାରକୁ ଯିବାକୁ କହୁଥିବାର ଏକ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ୍ ହେଉଛି। ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ଏପରି ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ଷ୍ଟୁଡିଓରୁ ସେନଙ୍କୁ ବାହାରକୁ ଯିବା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆ ୟୁଜରଙ୍କୁ ପ୍ରଭାବିତ କରିଛି।

ଭିଡିଓରେ, ସେନ୍ ଟେଲିଭିଜନ ଆଙ୍କର୍ ଙ୍କୁ ଏହା କହୁଥିବା ଶୁଣିବାକୁ ମିଳୁଛି, “ତେଣୁ, ମୋତେ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଭାବେ ଆକ୍ରମଣ କରିବାର ଅଧିକାର ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ନାହିଁ। ତେଣୁ, ତୁମେ ତୁମର ଜିହ୍ୱାକୁ ଭଲ କର ଏବଂ ମୋତେ ଉଦାସୀନ (ଜିପେସ୍ଡ ପର୍ସନ) ବ୍ୟକ୍ତି କିମ୍ବା ପାଗଲ୍ ସେନ୍ ବୋଲି କୁହ ନାହିଁ। ତୁମେ ବୁଝିପାରିଲ।” ଏବଂ ଆଙ୍କର ବାରମ୍ବାର କୁହନ୍ତି, ତୁମେ ମୋ ଷ୍ଟୁଡିଓରୁ ବାହାରି ପାରିବ।

ସେନ୍ ଉତ୍ତର ଦିଅନ୍ତି, “ତୁମେ f **** g, ତୁମେ ମୋତେ ଡାକିଲ” ସେନ୍ ଚାଲିଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛା କରୁଥିବା ବେଳେ ଚେୟାରରୁ ଉଠିଥିବାବେଳେ କ୍ରୋଧରେ ଆଙ୍କର୍ ଫାଟିକରୁଛନ୍ତି “ଷ୍ଟୁଡିଓରୁ ବାହାର” ଗେଟ ଆଉଟ।

ଆଙ୍କରଙ୍କର ଏପରି ପ୍ରତିକ୍ରିୟା ସାଧାରଣ ଲୋକଙ୍କୁ କ୍ରୋଧିତ କରିଛି। ଜଣେ ୟୁଜର୍ସ କହିଛନ୍ତି ଆଙ୍କର ଜଣକ ଅହଂକାରୀ ଏବଂ ନନ ପ୍ରଫେସନାଲ। ସାମ୍ବାଦିକତା କ୍ଷେତ୍ରରେ ବ୍ଲାକମାର୍କ।

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.