Home Top News ଛି! କ’ଣ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏମିତି କରିବ? ଶେଷରେ ନଳାପାଣି ପିଇବ? ପୈସା କ୍ୟା ନକରେ...

ଛି! କ’ଣ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏମିତି କରିବ? ଶେଷରେ ନଳାପାଣି ପିଇବ? ପୈସା କ୍ୟା ନକରେ କାମ! ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓ

102

ଛି! କ’ଣ ଟଙ୍କା ପାଇଁ ଏମିତି କରିବ? ଶେଷରେ ନଳାପାଣି ପିଇବ?
ପୈସା କ୍ୟା ନକରେ କାମ! ଭାଇରାଲ ଭିଡ଼ିଓ

ବିଦିଶା ୧୬-୧ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ପୈସା କ୍ୟା ନକରେ କାମ୍! ସଠିକ୍ ଭାବରେ କୁହାଯାଇଛି। ଟଙ୍କା ଏପରି ଏକ ଜିନିଷ ଯାହା ପାଇଁ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି କିଛି କରିପାରେ। ଅଦ୍ୟାବଧି ଆପଣ ନିଶ୍ଚିତ ଭାବରେ ଟଙ୍କା ହେତୁ ଘଟୁଥିବା ଅନେକ ଖବର ପଢ଼ିଥିବେ, କିନ୍ତୁ ମଧ୍ୟପ୍ରଦେଶର ବିଦିଶାରୁ ଆସିଥିବା ଅପରି ଘଟଣା ଅତ୍ୟନ୍ତ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟଜନକ। ଯେଉଁଠାରେ ଜଣେ ବୃଦ୍ଧ ମାତ୍ର ୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ପାଇଁ ନଳା ପାଣି ପିଇଥିଲେ। କାରଣ ସେ ସର୍ତ୍ତ ଜିତିବାକୁ ଚାହୁଁଥିଲେ।

ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଭିଡିଓ ଭାଇରାଲ ହେଉଛି

ବାସ୍ତବରେ, ଏହି ଅଜବ ଘଟଣା ବିଦିଶାର ଲେଟେରୀର ଜାୱାଟି ଗାଁର, ଯାହାର ଭିଡିଓ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ମଧ୍ୟ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଏହି ଗ୍ରାମରେ ରହୁଥିବା ୬୦ ବର୍ଷିୟ ପନ୍ନାଲାଲ ଜାନୁଆରୀ ୧୩ ରେ ସମଗ୍ର ଗାଁ ସାମ୍ନାରେ ଥିବା ଡ୍ରେନରୁ ପାଣି ପିଇଥିଲେ। ତା’ପରେ ପାଣି ପିଇବା ପରେ ସେ ସର୍ତ୍ତରେ ରଖାଯାଇଥିବା ଦୁଇ ହଜାର ଟଙ୍କା ନେଇଥିଲେ।

ଘଟଣାଟି ଏହିପରି, ଡ୍ରେନ୍‌ରେ ଗୋଟିଏ ବାଦାମ ବାଦାମ ଖସିଗଲା। ଯାହାକୁ ସେ ଡ୍ରେନରୁ ବାହାର କରି ବିଶୁଦ୍ଧ ପାଣିରେ ଧୋଇ ଖାଇଲେ। ଯେତେବେଳେ ଗାଁର ଲୋକ ଏବଂ ସରପଞ୍ଚ ଏହି ବିଷୟରେ ଜାଣିଲେ, ସେମାନେ ପନ୍ନାଲାଲକୁ ଡାକିଲେ ଏବଂ ଏପରି କରିବାର କାରଣ ପଚରାଗଲା। ତେଣୁ ସେ କହିଲେ ଯେ ସେ ଟଙ୍କା ପାଇଁ କିଛି କରିପାରିବେ। ତେଣୁ ଡ୍ରେନରୁ ପାଣି ପିଇବା ପାଇଁ ଗ୍ରାମବାସୀ ତାଙ୍କ ସାମ୍ନାରେ ୨ ହଜାର ଟଙ୍କା ସର୍ତ୍ତ ରଖିଥିଲେ। କହିଲେ ଯଦି ତୁମେ ପାଣି ପିଇବ ତେବେ ତୁମେ ଏହି ଦୁଇ ହଜାର ପାଇବ।

ପାଣି ପିଇବା ପରେ ବୃଦ୍ଧ ପୁରା କାହାଣୀ କହିଲେ

ଦୁଇ ହଜାର ଟଙ୍କା ପାଇବା ପାଇଁ ବୃଦ୍ଧ ଜଣକ ତାଙ୍କ ହାତରେ ନଳା ପାଣି ସମଗ୍ର ଗ୍ରାମବାସୀଙ୍କ ଆଗରେ ପିଇଲେ। ଏଥିସହିତ କିଛି ଗ୍ରାମବାସୀ ଏହାର ଭିଡିଓକୁ ମୋବାଇଲରେ ରେକର୍ଡ କରି ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ସେୟାର କରିଥିଲେ। ଯାହା ପରେ ଏହା ସୋସିଆଲ ମିଡ଼ିଆରେ ଭାଇରାଲ୍ ହେଲା। ଅନ୍ୟପକ୍ଷରେ ନଳା ପାଣି ପିଇଥିବା ପନ୍ନାଲାଲ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଅବସ୍ଥା ପାଇଁ ଉତ୍ସାହିତ ହେବା ପରେ ସେ ଡ୍ରେନ ପାଣି ପିଇଥିଲେ। ଏହି ଘଟଣା ଗଣମାଧ୍ୟମକୁ ଆସିବା ପରେ ସରପଞ୍ଚ ପ୍ରତିନିଧୀ ଉତ୍କଳ ସିଂ ସ୍ପଷ୍ଟ କରିଛନ୍ତି ଯେ ବୃଦ୍ଧଜଣକ ନଳା ପାଣି ପିଇ ନାହାଁନ୍ତି, କିନ୍ତୁ ନଲା ପାଖରେ ଥିବା ଟ୍ୟୁବୱେଲରୁ ପାଣି ନେଇ ନଳାପାଖରେ ପିଇଛନ୍ତି।

 

 

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.