Home Top News ଗୁଡ଼ି ସହିତ ଆକାଶକୁ ଉଡ଼ିଗଲେ ବ୍ୟକ୍ତି: ଅନେକ ସମୟ ଆକାଶରେ ଝୁଲି ରହିବା ପରେ ତଳକୁ...

ଗୁଡ଼ି ସହିତ ଆକାଶକୁ ଉଡ଼ିଗଲେ ବ୍ୟକ୍ତି: ଅନେକ ସମୟ ଆକାଶରେ ଝୁଲି ରହିବା ପରେ ତଳକୁ ଖସିଲେ, ଆହତ : ଭିଡ଼ିଓ ଭାଇରାଲ

83

ନୂଆ ଦିଲ୍ଲୀ ୨୩-୧୨ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ) ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଜାଫ୍ନାରୁ ଏକ ଅନନ୍ୟ ଭିଡିଓ ସାମ୍ନାକୁ ଆସିଛି ଯେଉଁଥିରେ ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି ଗୁଡ଼ି ଉଡ଼ାଇବା ସମୟରେ ହଠାତ୍ ନିଜେ ଗୁଡ଼ି ସହିତ ଉଡ଼ିଯାଇଥିଲେ ଏବଂ ୪୦ ଫୁଟ ଉପରକୁ ପହଁଞ୍ଚି ଯାଇଥିଲେ। ଦୀର୍ଘ ସମୟ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ, ସେ ଗୁଡ଼ି ସୁତା ସହିତ ପବନରେ ଝୁଲି ରହିଥିଲେ।

ଏହି ଘଟଣାର ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଭିଡିଓ ‘ଶ୍ରୀଲଙ୍କା ଟ୍ୱିଟ୍’ ଆକାଉଣ୍ଟରେ ସେୟାର କରାଯାଇଛି। କୁହାଯାଉଛି ଯେ ଯେତେବେଳେ ଏହି ଘଟଣା ଘଟିଲା ସେତେବେଳେ କାଇଟ୍‌ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ୍ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଚାଲିଥିଲା। ଏହି ସମୟ ମଧ୍ୟରେ ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣା ଘଟିଥିଲା। ଜଣେ ବ୍ୟକ୍ତି, ତାଙ୍କର ଅନ୍ୟ ଦଳ ସହିତ, ଗୁଡ଼ିର ସୁତା ଯାହାକି ସାମାନ୍ୟ ସୁତାଠାରୁ ମୋଟା, ସହିତ ଏକ ବଡ କାଇଟ୍‌ (ଗୁଡ଼ି) ଉଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିବାବେଳେ ହଠାତ୍ ସେ ୪୦ ଫୁଟ ଆକାଶରେ ପହଞ୍ଚିଯାଇଥିଲେ।

https://twitter.com/SriLankaTweet/status/1473149593680584710

ସେହି ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ପବନରେ ଝୁଲୁଥିବାର ଦେଖି ସମସ୍ତେ ଆଶ୍ଚର୍ଯ୍ୟ ହୋଇଗଲେ। ବାସ୍ତବରେ, ସେହି ଗୁଡ଼ିଟି ଏତେ ଭାରୀ ଥିଲା ଯେ, ପବନ ସହିତ ଗୁଡ଼ିଟି ମଧ୍ୟ ମଧ୍ୟ ସେହି ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ସାଙ୍ଗରେ ନେଇଯାଇଥିଲା। ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଦୀର୍ଘ ସମୟ ଧରି ପବନରେ ଝୁଲି ରହିଥିଲେ। ଏହି ସମୟରେ ତାଙ୍କ ସାଥୀମାନେ ତାଙ୍କୁ ଦଉଡି ଛାଡିବାକୁ କହିଥିଲେ। ଯାହାଦ୍ୱାରା ଏହା ଆଗକୁ ବଢ଼ିବେ ନାହିଁ। ତା’ପରେ ଧିରେ ଧିରେ ଗୁଡ଼ିଟି ତଳକୁ ଆସିବା ମାତ୍ରେ ବ୍ୟକ୍ତି ଜଣକ ଦଉଡି ଛାଡି ତଳେ ଖସିପଡ଼ିଥିଲେ।

ଏହି ଦୁର୍ଘଟଣାରେ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କୁ ଅନେକ ଆଘାତ ଲାଗିଛି। କିନ୍ତୁ ସୌଭାଗ୍ୟବଶତଃ ତାଙ୍କ ଜୀବନ ରକ୍ଷା ପାଇଲା। ବର୍ତ୍ତମାନ ତାଙ୍କୁ ନିକଟସ୍ଥ ପଏଣ୍ଟ ପେଡ୍ରୋ ହସ୍ପିଟାଲରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି, ଯେଉଁଠାରେ ସେ ଚିକିତ୍ସିତ ହେଉଛନ୍ତି।

ଏଥିସହିତ ପ୍ରତ୍ୟକ୍ଷଦର୍ଶୀମାନେ କହିଛନ୍ତି ଯେ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ତାଙ୍କ ସାଥୀଙ୍କ ସହ ଏକ ବଡ କାଇଟ୍‌ ଉଡ଼ାଇବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରୁଥିଲେ। କିନ୍ତୁ କାଇଟ୍‌ ଟି ପବନରେ ଉଡ଼ିବା ମାତ୍ରେ ସମସ୍ତେ ଏହାକୁ ଛାଡିଥିଲେ କିନ୍ତୁ ଏହି ବ୍ୟକ୍ତି ଏହାକୁ ଧରି ରଖିଥିଲେ, ଯେଉଁଥିପାଇଁ ସେ ଗୁଡ଼ି ସହିତ ଉପରକୁ ଚାଲି ଯାଇଥିଲେ।

ଥାଇ ପୋଙ୍ଗଲ ଅବସରରେ ଶ୍ରୀଲଙ୍କାର ଜାଫ୍ନାରେ ଏକ କିଟ୍ ଫ୍ଲାଇଙ୍ଗ ପ୍ରତିଯୋଗିତା ଆୟୋଜିତ କରାଯାଇଥାଏ ଏବଂ ଏହି ସମୟରେ, ବଡ ବଡ଼ କାଇଟ୍‌ ଗୁଡିକ ଏଠାରେ ଉଡ଼ାଯାଇଥାଏ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.