Home ଜିଲ୍ଲା ପରିକ୍ରମା କୋଇଲା ମାଫିଆଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯୁବକକୁ ଆକ୍ରମଣ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୁଲିସ୍ ଘଣ୍ଟ ଘୋଡାଇବା ବିରୁଦ୍ଧରେ ସପରିବାର ଏସ୍‌ପିଙ୍କ...

କୋଇଲା ମାଫିଆଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଯୁବକକୁ ଆକ୍ରମଣ, ଅଭିଯୁକ୍ତକୁ ପୁଲିସ୍ ଘଣ୍ଟ ଘୋଡାଇବା ବିରୁଦ୍ଧରେ ସପରିବାର ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ

31

ଭଦ୍ରକ, ୨୮ା୭ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ସ୍ନିଗ୍ଧା ରାୟ) – ଭଦ୍ରକ ଜିଲାରେ ଏବେ ଆଇନ୍ ଶୃଙ୍ଖଳା ପରିସ୍ଥିତି ଗମ୍ଭୀର ହେବାରେ ଲାଗିଛି । ସ୍ଥାନୀୟ ଥାନା ମାନଙ୍କରେ ପୀଡିତ ନ୍ୟାୟ ପାଉନଥିବାବେଳେ ବାଧ୍ୟହୋଇ ଜିଲା ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକ୍ଷକଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହେଉଛି । ଏହିପରି ଏକ ଘଟଣା ଘଟିଛି ଭଦ୍ରକ ସାବରଙ୍ଗ ଥାନା ଅଂଚଳରେ । ଇଚ୍ଛାପୁର ଅଂଚଳର ପ୍ରତାପ ବେହେରା ନାମକ ଜଣେ ଯୁବକ ଦୋଳସାହିରୁ ନିଜ ଘରକୁ ଫେରୁଥିବାବେଳେ ୮/୧୦ ଜଣ କୋଇଲା ମାଫିଆ ତାଙ୍କୁ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିଥିବା ଘଟଣା ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ କନକଲତା ସାବରଙ୍ଗ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ କରିଥିଲେ । ଏହି ଅଭିଯୋଗ ମୂଳେ ତାଙ୍କ ସ୍ୱାମୀଙ୍କୁ କୌଣସି କାରଣ ନଥାଇ ବିଚ୍ ରାସ୍ତାରେ ମରଣାନ୍ତକ ଆକ୍ରମଣ କରିବା ସହ ୧୩ ହଜାର ଟଙ୍କା ଓ ଏକ ଦାମିକା ମୋବାଇଲ୍ ଛଡାଇ ନେଇଥିଲେ କୋଇଲା ମାଫିଆମାନେ । ଏପରିକି ତାଙ୍କ ମୋବାଇଲ୍‌ରେ ଥିବା ସମସ୍ତ ବ୍ୟକ୍ତିଗତ ଫଟୋ ଓ ଭିଡିଓକୁ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କୁ ଭାଇରାଲ କରିଥିଲେ । ଏ ସଂପର୍କରେ ତାଙ୍କ ପତ୍ନୀ ଅଭିଯୋଗ କରିବାର ୧୨ ଦିନ ବିତିଯାଇଥିଲେ ମଧ୍ୟ ସ୍ଥାନୀୟ ପୁଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିବାରେ ବିଫଳ ହୋଇଛି । ତେବେ ପୁଲିସ୍ ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଘଣ୍ଟ ଘୋଡାଉଥିବା ଅଭିଯୋଗ ନେଇ ଆଜି ସଂପୃକ୍ତ ଯୁବକ ସପରିବାର ଭଦ୍ରକ ଜିଲା ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକ୍ଷକ ଚରଣ ସିଂ ମୀନାଙ୍କ ଦ୍ୱାରସ୍ଥ ହୋଇଛନ୍ତି । ତେବେ ଅଭିଯୋଗ ଶୁଣିବା ପରେ ଆରକ୍ଷୀ ଅଧିକ୍ଷକ ଶ୍ରୀ ମୀନା ଅଭିଯୁକ୍ତମାନଙ୍କୁ ଖୁବଶୀଘ୍ର ଗିରଫ କରାଯିବ ବୋଲି ପ୍ରତିଶ୍ରୁତି ଦେଇଛନ୍ତି । ସତରେ ପୀଡିତ ପରିବାରଙ୍କୁ ନ୍ୟାୟ ମିଳିବ ନା ତାହା କେବଳ ଏସ୍‌ପିଙ୍କ ପ୍ରତିଶ୍ରୁତିରେ ରହିଯିବ, ସମୟ କହିବ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.