Home କଳାହାଣ୍ଡି କଳାହାଣ୍ଡି ଗସ୍ତରେ ଓଡିଶା ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, କୋଭିଡ ପରିସ୍ଥିତିର ସମୀକ୍ଷା

କଳାହାଣ୍ଡି ଗସ୍ତରେ ଓଡିଶା ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ, କୋଭିଡ ପରିସ୍ଥିତିର ସମୀକ୍ଷା

39

କଳାହାଣ୍ଡି, ତା ୨୨.୦୪.୨୦୨୧ (ଓଡିଆପୁଅ) କଳାହାଣ୍ଡି ଗସ୍ତ ରେ ଓଡିଶା ପୋଲିସ ମହାନିର୍ଦ୍ଦେଶକ ଶ୍ରୀ ଅଭୟ ଆସି ଭବାନୀପାଟଣା ରିଜର୍ଭ ପୋଲିସ କାର୍ଯ୍ୟାଲୟରେ କୋଭିଡ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ର ସମୀକ୍ଷା କରିଛନ୍ତି । କଳାହାଣ୍ଡି ଜିଲ୍ଲାପାଲ ଡଃ  ପରାଗ ହର୍ଷଦ, ଏସପି ଡଃ ଶ୍ରବଣ ବିବେକ ଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ସମୀକ୍ଷା କରିଥିଲେ । ଡିଜିଡି ଶ୍ରୀ ଅଭୟ କଳାହାଣ୍ଡିରେ କୋଭିଡ ପରିଚାଲନା ସହିତ ରାତ୍ର କାଳୀନ କର୍ଫ୍ୟୂ, ସପ୍ତାହାନ୍ତ ସଟଡାଉନ, ରାଜ୍ୟ ସୀମାନ୍ତରେ  କଡାକଡି  ଯାଂଚ ପ୍ରକ୍ରୀୟା ସଂପର୍କରେ ମଧ୍ୟ ସମୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା । ସାଂପ୍ରତିକ ସ୍ଥିତିରେ  କୋଭିଡ ମହାମାରୀ ର ସଂକ୍ରମିତ ସଂଖ୍ୟା ଦୃତ ଗତିରେ ବୃଦ୍ଧି ପାଉଥିବା ହେତୁ କଳାହାଣ୍ଡିରେ ସ୍ଥିତି ଅସମ୍ଭାଳ ହେବାରୁ ସୁରକ୍ଷା ପାଇଁ ଆବଶ୍ୟକୀୟ ପଦକ୍ଷେପ ନେବା ସଂପର୍କରେ ବରିଷ୍ଠ ପୋଲିସ ଅଧରକାରୀ ମାନଙ୍କ ଉପସ୍ଥିତିରେ ଆଲୋଚନା ହୋଇଥିଲା । କଳାହାଣ୍ଡିର  ସୀମା ଛତିଶଗଡ ସୀମାକୁ ଲାଗିଥିବା ବେଳେ ସୀମା ସୁରକ୍ଷା ଉପରେ ଗୁରୁତ୍ୱ ଦିଆଯାଇଥିଲା । ଏହି ଅବସରରେ ଡିଜିପି ବିଭିନ୍ନ ଥାନା କୁ ଯାଇ ଅନୁଧ୍ୟାନ କରିଥିଲେ । ଭବାନୀପାଟଣା ଟାଉନଥାନା ରେ କାର୍ଯ୍ୟରତ କନେଷ୍ଟବଳ ପୁରୁଷୋତମ ଭୋଇ ଙ୍କୁ ତାଙ୍କର ପୋଲିସ ବିଭାଗରେ କାର୍ଯ୍ୟକରିବାର ଅବଦାନ ପାଇଁ ସମ୍ମାନୀତ କରିଥିଲେ ।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.