Home Coronavirus Outbreak କରୋନା ବିରୋଧରେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ସତର୍କ କରାଇଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, କହିଲେ- ‘ସମସ୍ତ କବାଟ ଓ ଝରକା...

କରୋନା ବିରୋଧରେ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ସତର୍କ କରାଇଲେ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ, କହିଲେ- ‘ସମସ୍ତ କବାଟ ଓ ଝରକା ବନ୍ଦ କରିଦିଅ’

113

ନୂଆଦିଲ୍ଲୀ, ୦୪ ଜୁଲାଇ (ଓଡିଆ ପୁଅ) ବର୍ତ୍ତମାନ କରୋନା ଭୂତାଣୁର ପ୍ରକୋପ କମ ହୋଇଥାଇପାରେ, କିନ୍ତୁ ଏହାର ବିସ୍ତାର ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଜାରି ରହିଛି। ଏଭଳି ପରିସ୍ଥିତିରେ ସରକାର ସମସ୍ତ ଲୋକଙ୍କୁ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରିବାକୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି। ଏଥି ସହିତ, ଚଳଚ୍ଚିତ୍ର ତାରକାମାନେ ମଧ୍ୟ ସେମାନଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ଲୋକଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରୁଛନ୍ତି ଯେ, କୌଣସି ପ୍ରକାରେ କରୋନା ଭୂତାଣୁ ଏଡାଇବା ପାଇଁ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ଏଥିରେ ବଲିଉଡର ମେଗାଷ୍ଟାର ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ମଧ୍ୟ ପଛେଇ ନାହାଁନ୍ତି। ସେ ଅନେକ ସମୟରେ ତାଙ୍କର ପ୍ରଶଂସକ ତଥା ଲୋକମାନଙ୍କୁ ସତର୍କ କରାଇ ଆସୁଛନ୍ତି।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ପୁଣିଥରେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକମାନଙ୍କୁ ନିବେଦନ କରିଛନ୍ତି ଯେ କରୋନା ଭାଇରସରୁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ଆବଶ୍ୟକ ସତର୍କତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ। ସେ ଏକ କବିତା ମାଧ୍ୟମରେ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କୁ ସତର୍କ କରାଇଛନ୍ତି। ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ଏକ କବିତା ସେୟାର କରିଛନ୍ତି। ସେ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବହୁତ ସକ୍ରିୟ ରୁହନ୍ତି। ସେ ତାଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକଙ୍କ ପାଇଁ ସ୍ୱତନ୍ତ୍ର ଚିତ୍ର ଏବଂ ଭିଡିଓ ସେୟାର୍ ମଧ୍ୟ କରନ୍ତି।

ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନ ତାଙ୍କ ଅଫିସିଆଲ ଟ୍ୱିଟର ଆକାଉଣ୍ଟରେ ଲେଖିଛନ୍ତି, ‘ଶୁଣ, ଶୁଣ, ୟେ ଦୁନିଆ ବାଲୋ, ଏହି ଭାଇରସ ଏକ ଘର ଖୋଜୁଛି ଏବଂ ଏହାର ଘର ହେଉଛି ମାନବର ଫୁସଫୁସ, ଲଙ୍ଗ୍ସ !!! ସାବଧାନ! ସମସ୍ତ କବାଟ ଏବଂ ଝରକା ବନ୍ଦ କରିଦିଅ !!! ତାଙ୍କୁ ଘର ଭିତରକୁ ଯିବାକୁ ଦିଅ ନାହିଁ! ମାସ୍କ ପିନ୍ଧନ୍ତୁ, ଏବଂ ଅନ୍ୟମାନଙ୍କଠାରୁ, ଭିଡ଼ରୁ, ପାର୍ଟିରୁ ଦୂରତା ରଖନ୍ତୁ !! ଏବଂ ଅବଶ୍ୟ, ନିୟମିତ ଭାବରେ ହାତ ଧୋଇ ରଖନ୍ତୁ! ଠିକ୍ ଅଛି !’ ଅମିତାଭ ବଚ୍ଚନଙ୍କ ଏହି ଟ୍ୱିଟ ସୋସିଆଲ ମିଡିଆରେ ବେଶ୍ ଭାଇରାଲ ହେବାରେ ଲାଗିଛି।

ବିଗ୍ ବିଙ୍କ ପ୍ରଶଂସକ ଏବଂ ସମସ୍ତ ସୋସିଆଲ୍ ମିଡିଆ ବ୍ୟବହାରକାରୀ ତାଙ୍କ ଟ୍ୱିଟକୁ ବହୁତ ପସନ୍ଦ କରନ୍ତି।

LEAVE A REPLY

Please enter your comment!
Please enter your name here

Solve this *Time limit exceeded. Please complete the captcha once again.