ଓଡ଼ିଶା

୭ ଅପ୍ରେଲ ଶନିବାର : ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳ

ମେଷ (Aries): ଆଜି ଆପଣ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ ସହଜରେ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ପାରିବେ। ଧାର୍ମିକ କିମ୍ବା ମାଂଗଳିକ ଅବସର ମୁହୂର୍ତ୍ତ ଉପସ୍ଥିତ ହେବ। ତୀର୍ଥଯାତ୍ରାର ଯୋଗ ଅଛି। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ। କ୍ରୋଧର କାରଣରୁ ଚାକିରି ଜାଗା କିମ୍ବା ଘରେ ମନମାଳିନ୍ୟ ହେବାର ଆଶଙ୍କା ରହିଛି।

ବୃଷ (Taurus): କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାରେ ସ୍ୱଳ୍ପ ବିଳମ୍ବ ହେବ। ଭୁଲ୍ ଖାଦ୍ୟ-ପାନୀୟ କାରଣରୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ ପାଇଁ ଉଚିତ ସମୟ ନୁହେଁ। ଯାତ୍ରାରେ ବିଘ୍ନ ଆସିବ। ଅଫିସରେ କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାୟରେ ଅତ୍ୟଧିକ କାର୍ଯ୍ୟ କାରଣରୁ ଆଳସ୍ୟ ଅନୁଭବ ହେବ। ଯୋଗ ସାଧନା ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତାରେ ମାନସିକ ଶାନ୍ତି ମିଳିବ।

ମିଥୁନ (Gemini): ଭଗବାନଙ୍କର କୃପାରେ ଆରାମଦାୟକ ଏବଂ ପ୍ରସନ୍ନତା ପୂର୍ବକ ଦିନର ପ୍ରାରମ୍ଭ ହେବ। ଅତିଥି ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟି ପିକନିକ ଏବଂ ସମୂହ ଭୋଜନର ଆୟୋଜନ କରିବେ। ନୂଆ କପଡ଼ା, ଗହଣା ଏବଂ ବାହନ କ୍ରୟର ଯୋଗ ଅଛି। ମନରେ ଆନନ୍ଦ ବ୍ୟାପ୍ତି ରହିବ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ତରଫରୁ ଆକର୍ଷଣ ଅନୁଭବ କରିବେ। ସାର୍ବଜନିକ ଜୀବନରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମ୍ମାନ ମିଳିବ ଏବଂ ଲୋକପ୍ରିୟ ବନିବେ। ବ୍ୟାପାର ଭାଗୀଦାରୀରେ ଲାଭ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

କର୍କଟ (Cancer): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା ରହିତ ଏବଂ ଖୁସି ମିଳିବ। ପାରିବାରିକ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ବିଶେଷ ସମୟ ଦେବେ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସାଥିରେ ଆନନ୍ଦପୂର୍ବକ ଘରେ ସମୟ ବିତାଇବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ଯଶ ମିଳିବ। ଚାକିରି ପେଶାବାଲାଙ୍କୁ ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ। ସାଥୀ କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତାଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦୀମାନଙ୍କ ଚାଲ ଅସଫଳ ହେବ।

ସିଂହ (Leo): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ତନ-ମନରେ ସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କ ଆନ୍ତରିକ ସୃଜନାତ୍ମତା ନୂଆ ସ୍ଵରୂପ ପ୍ରଦାନ କରିପାରିବ। ସାହିତ୍ୟ ଲେଖନରେ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ପାରିବେ। ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକରି ସୁଖ ପ୍ରଦ ରହିବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ପ୍ରଗତିର ସମାଚାର ମିଳିବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କପାଇଁ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ କୁହାଯାଇପାରେ। କାହା ସାଥିରେ ହିଁ କୌଣସି ପୁଣ୍ୟକାର୍ଯ୍ୟ ହେବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବୃତ୍ତି ବଢ଼ିବ।

କନ୍ୟା (Virgo): ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ପ୍ରତିକୂଳତା ସହିତ ପ୍ରସ୍ତୁତ ରହିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ରହିବ। ମନ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତାରେ ଘେରି ରହିବ। ମାତାଙ୍କ ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ଉଗ୍ର ବାଦ-ବିବାଦ ହେବାରେ ମନମାଳିନ୍ୟ ରହିବ। ସ୍ଵାଭିମାନ ଭଙ୍ଗ ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଆଳସ୍ୟ, ବାହନ ଆଦିର କ୍ରୟ-ବିକ୍ରୟ ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ପାଣିର ଭୟ ରହିବ।

ତୁଳା (Libra): ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ଅୟମାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଖୂବ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ଅଟେ। ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଧନଲାଭର ସଂଭାବନା ଅଛି। ପାରିବାରିକ କିମ୍ବା ବ୍ୟାବହାରିକ କାର୍ଯ୍ୟର ଅବସର ଉପରେ ବାହରକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ନିକଟର ସ୍ଥାନ ଉପରେ ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାର ସଫଳ ଆୟୋଜନ ହେବ। ବିଦେଶରୁ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ। ଭାଇ-ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସାଥିରେ ସମ୍ବନ୍ଧ ସୌହାର୍ଦ୍ୟ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଭଗବାନଙ୍କର କୃପାରେ ଆଜି ଆପଣ ତନ-ମନରେ ସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ବିଚ୍ଛା (Scorpio): ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ରହିବ। ପରିଜନମାନଙ୍କର ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କର ଆଗମନ ହେବ। ମିଷ୍ଟାନ୍ନ ଭୋଜନ ମିଳିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଅଲଙ୍କାର ତଥା ସୁଗନ୍ଧିତ ପଦାର୍ଥ କ୍ରୟ କରିବେ। ବାଣୀର ପ୍ରଭାବରେ ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କୁ ମୋହିତ କରି ପାରିବେ। ଧନ ଲାଭ ହେବ। କୌଟୁମ୍ବିକ ସୁଖ ମିଳିବ।

ଧନୁ (Sagittarius): ବିଦେଶ ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭ ହେବ। ନିଜର ହାତରେ ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ମାଂଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ହେବ। ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କର ମିଳନ ଆନନ୍ଦିତ କରିବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ। ଜୀବନସାଥୀ ତରଫରୁ ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ। ସମାଜରେ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ। ସୁରୁଚିପୂର୍ଣ୍ଣ ଭୋଜନ ମିଳିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ମକର (Capricorn): ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀତ ଅଭିଯୋଗ ରହିବ। ମନରେ ଉଚ୍ଚାଟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ସରକାରଙ୍କର ହସ୍ତକ୍ଷେପ ବଢ଼ିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପଛରେ ଧନଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ଏବଂ ଧାର୍ମିକ ବ୍ୟବହାରରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ବାମ ଆଖିରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ସ୍ତ୍ରୀ ତଥା ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବଞ୍ଚିବା ପାଇଁ ଉପଦେଶ।

କୁମ୍ଭ (Aquarius): ମାଂଗଳିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ କରିବା ପାଇଁ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ। ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ। ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନ ଏବଂ ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୋଷର ଭାବନା ଅନୁଭବ ହେବ। ମିତ୍ର ମଣ୍ଡଳ ତଥା ବୃଦ୍ଧବର୍ଗଙ୍କର ତରଫରୁ ତଥା ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଅନେକ ଭାବରେ ଲାଭର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଭଗବାନଙ୍କର କୃପାରେ ଆୟର ସାଧନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ମୀନ (Pisces): ଭଗବାନଙ୍କର ଆଶୀର୍ବାଦରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତ୍ୟେକ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତା ପୂର୍ବକ ସଫଳ ହେବ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟରେ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବ୍ୟାପାରିମାନଙ୍କର ରୋକିଯାଇଥିବା ପଇସା ମିଳିବ। ପିତା ତଥା ବୃଦ୍ଧବର୍ଗଙ୍କର ଲାଭ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ। ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ମିଳିବ। ସାର୍ବଜନିକ ମାନ-ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ଏବଂ ଗୃହସ୍ଥ ଜୀବନରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତିରେ ଆନନ୍ଦ ଅନୁଭବ କରିବେ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top