ଓଡ଼ିଶା

୦୨ ଜୁନ୍, ଶନିବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ କିଛି ମାତ୍ରାରେ ନରମ-ଗରମ ରହିପାରେ, ଚିନ୍ତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆଜି ମିଳିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାକୁ ଠିକ ଭାବରେ ସଂପନ୍ନ କରି ପାରିବେ। ବ୍ୟାପାର ସମ୍ବନ୍ଧରେ ବାହରକୁ ଯିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ।

ବୃଷ : ସରକାର ବିରୋଧୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରବୃତ୍ତିଗୁଡ଼ିକରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆଖିରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଭାଗ୍ୟର ଆଜି ସାଥି ମିଳିବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ଭବିଷ୍ୟକୁ ନେଇକରି ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ : ଆଜିର ଦିନ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ପୂର୍ବକ ରହିବ। କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟକୁ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ସମୟ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଆଜି ସରକାରୀ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ।

କର୍କଟ : ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତୀକ୍ଷା କରୁଛି। ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟୀଅଟେ। କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତାର କାରଣରୁ ପ୍ରମୋଶନ ଏବଂ ଯଶ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ପର୍ଯ୍ୟଟନରେ ବୁଲିବାକୁ ଯିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ବ୍ୟାପାରରେ ଭାଗିଦାରୀ ସହିତ ଲାଭ ହେବ।

ସିଂହ : ସାହିତ୍ୟ-କଳା ପ୍ରତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କର ରୁଚି ରହିବ। ଘରର ବାତାବରଣ ଆନନ୍ଦମୟ ରହିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟାବସାୟୀମାନଙ୍କ କାରବାରରେ ଲାଭ ହେବ।

କନ୍ୟା : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟକୁ ନେଇକରି ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଧନହାନିର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଅଛି, ସମ୍ଭାଳିକରି ରୁହନ୍ତୁ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସାମାଜିକ ଏବଂ ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆନନ୍ଦପ୍ରଦ ଏବଂ ଲାଭପ୍ରଦ ସମାଚାର ମିଳିବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କର ମଧ୍ୟ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ। ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ ତଥା ଧନଲାଭ ହେବ।

ତୁଳା : ଆଜିର ଦିନ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଫୂର୍ତ୍ତି ଏବଂ ପ୍ରସନ୍ନତାର ଅଭାବ ରହିବ। ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମନାରେ ମାନଭଙ୍ଗ ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ଏବଂ ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କର ଉପହାର ମିଳିବ।

ବିଚ୍ଛା : ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ହୋଇପାରେ। କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ରହିବ, ଯାହାଫଳରେ ଥକାନ ଅନୁଭବ କରିବେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ମନ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ଏବଂ ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳାମିଶା ବଢ଼ିବ। ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ଧନୁ : ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ। କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କର ଘରେ ମାଙ୍ଗଳିକ ପ୍ରସଂଗରେ ଉପସ୍ଥିତ ହେବ ଅଥବା ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳକୁ ଯିବାର ଯୋଗ ଅଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ। ମନ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱରେ ରହିବ।

ମକର : ବାଣୀ ଏବଂ ବ୍ୟବହାରରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ବାହନ ସମ୍ଭାଳିକରି ଚଲାନ୍ତୁ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ହେବ। ମନରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ରହିବ। ପରିବାରର ବାତାବରଣ ଭଲ ରହିବ। ପରୋପକାର ଏବଂ ସତ୍କାର୍ଯ୍ୟ କରି ପାରିବେ।

କୁମ୍ଭ : ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟୀ ଅଟେ। ସାମାଜିକ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ପ୍ରଗତି କରିବେ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ। କୋର୍ଟ କଚେରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ସମ୍ଭାଳିକରି ରୁହନ୍ତୁ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ସହିତ ମଧ୍ୟ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ : ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କର ଲାଭ ହେବ। ପ୍ରମୋଶନର ଯୋଗ ଅଛି। ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ରହିବ। ପିତା ତଥା ଗୁରୁଜନଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ଦାୟୀ ଦିନ ଅଟେ। ଆର୍ଥିକ, ସାମାଜିକ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟୀ ଦିନ ଅଟେ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top