ଓଡ଼ିଶା

୨୮ ମାର୍ଚ୍ଚ ବୁଧବାର : ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ (Aries): ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ଉଗ୍ର ମନୋଭାବ ବାଦ-ବିବାଦ ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରକ୍ଷା କରନ୍ତୁ। ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା କିମ୍ବା ଅନ୍ୟ କୌଣସି ବିକାରରେ ବ୍ୟଗ୍ରତା ଅନୁଭବ ହେବ। ନିରର୍ଥକ ଆର୍ଥିକ ଖର୍ଚ୍ଚରୁ ବଞ୍ଚନ୍ତୁ। ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ନ କରିବା ପାଇଁ ଉପଦେଶ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ବୃଷ (Taurus): ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବେ। ସାମାଜିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ମାନ-ସମ୍ମାନ ମିଳିବ। ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ କୌଣସି ବାଦ-ବିବାଦ ହୋଇପାରେ, ମନ ଉଦାସ ହୋଇପାରେ। ଉପଦେଶ କି ଦ୍ୱିପ୍ରହର ପରେ ମାନ-ସମ୍ମାନର ଧ୍ୟାନ ରଖି କାମ କରିବେ।

ମିଥୁନ (Gemini): ଆଜି ପ୍ରାତଃକାଳର ସମୟ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ କ୍ରୋଧିତ ହୋଇପାରେ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ବ୍ୟଗ୍ରତା ଅନୁଭବ ହେବ। ବ୍ୟର୍ଥ ଧନର ବ୍ୟୟ ହେବ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷିତ ପରିଣାମ ମିଳିବ ନାହିଁ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ କିମ୍ବା ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିବା ଭେଟରେ ଆପଣ ପ୍ରସନ୍ନ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ। ଭାଇ-ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ପ୍ରେମ ବଢ଼ିବ। ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧିର ପ୍ରସଂଗ ବନିବ। କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାରେ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହ ବଢ଼ିବ।

କର୍କଟ (Cancer): ଆଜିର ଦିନ ଆନନ୍ଦରେ ବିତିବ। ଆପଣ କିଛି ଅଧିକ ହିଁ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ବନିବେ। ଆଜିର ଦିନରେ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ରହିବ। ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକରିବେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ କଥାବର୍ତ୍ତାରେ ଉଗ୍ରତା ଆସିବାରୁ ଆପଣଙ୍କ ମନ ବ୍ୟଥିତ ହେବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ଆପଣଙ୍କ ମନୋବୃତ୍ତିରେ ନକାରାତ୍ମକ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଏବଂ ହତାଶାଜନକ ବିଚାର ଆସିପାରେ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ।

ସିଂହ (Leo): ଆପଣଙ୍କୁ ଆଜି ବାଣୀ ଉପରେ ସଂପୂର୍ଣ୍ଣ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆୟ ଅପେକ୍ଷା ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ରହିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ସଜାଗ ରହିବାକୁ ହେବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସମୟ ଆପଣଙ୍କପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଆପଣ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରି ପାରିବେ। ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକରି ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ।

କନ୍ୟା (Virgo): ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ବିବିଧ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ସହକର୍ମିମାନଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ। ମିତ୍ରବର୍ଗଙ୍କ ପାଇଁ ଯେଉଁ ବ୍ୟୟ ହେବ ତାହା ଲାଭପ୍ରଦ ରହିବ। ପ୍ରବାସ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ମଧ୍ୟ ହେବ। ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଅନିଶ୍ଚିତତା ବୁଡ଼ି ରହିବ। ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଭେଦଭାବର ପ୍ରସଙ୍ଗ ଉପସ୍ଥିତ ହେବ। କ୍ରୋଧରେ କାହା ସହିତ ଉଗ୍ର ଚର୍ଚ୍ଚା ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ-ଗରମ ରହିବ। ଆୟର ତୁଳନାରେ ବ୍ୟୟ ଅଧିକ ହେବ।

ତୁଳା (Libra): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ। ଧାର୍ମିକ କାମ ଏବଂ ଦେବ ଦର୍ଶନର ଲାଭ ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ବିବିଧ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ମିଳିବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ମିଳିବ। ପଦୋନ୍ନତିର ଯୋଗ ଅଛି ଏବଂ ମନଵାଞ୍ଛିତ ଫଳ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ପ୍ରିୟପାତ୍ର ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ହେବ।

ବିଚ୍ଛା (Scorpio): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କପାଇଁ ଶୁଭଅଟେ। ବିବିଧ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ମିଳିବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ବିଦେଶ ଗମନ ପାଇଁ ପରିସ୍ଥିତି ଅନୁକୂଳ ହେବ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ହୋଇପାରେ। ସେମାନେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହିତ କରିପାରନ୍ତି। ସ୍ଥାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ପ୍ରିୟପାତ୍ର ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ହେବ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ।

ଧନୁ (Sagittarius): କୌଣସି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ ଆଜି ନ କରିବା ପାଇଁ ଉପଦେଶ। ହତାଶା ଏବଂ ଗ୍ଲାନିର ଭାବ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଉତ୍ପନ୍ନ ହେବ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଦ-ବିବାଦ କରିବେ ନାହିଁ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ହେବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ପାରିବାରିକ କଠିନତା ମଧ୍ୟ କମ ହେବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ଭେଟ ହେବାରେ ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳର ଯାତ୍ରା ହେବ ଏବଂ ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧିର ପ୍ରସଂଗ ବନିବ।

ମକର (Capricorn): ଆଜିର ଦିନ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ଏବଂ ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ବହୁତ ଆନନ୍ଦ ପୂର୍ବକ ବିତିବ। ମନୋରଞ୍ଜନ ପ୍ରବୃତ୍ତିଗୁଡ଼ିକରେ ମନ ଭରି ଆନନ୍ଦ ନେବେ। ଭାଗିଦାରୀରେ ଲାଭ ହେବ। ଯାତ୍ରାର ସୁସ୍ମୃତି ମନରେ ଅଂକିତ ହେବ। ବ୍ୟାପାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ, ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ପ୍ରତିକୂଳ ଅଟେ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ଅନୁଭବ କରିବେ। ପରିବାରରେ ବିବାଦ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ (Aquarius): ଆଜିର ଦିନ ପୂର୍ଣ୍ଣ ରୂପରେ ଶୁଭ ଫଳଦାୟୀ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କରବାବାଲାଙ୍କୁ ଆଜି ଦିନ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ସ୍ଵସ୍ଥ ରହିବେ। ଦିନପୁରା ମନୋରଞ୍ଜନ ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ଆପଣ ବ୍ୟସ୍ତ ରହିପାରନ୍ତି।

ମୀନ (Pisces): ଅଶାନ୍ତି ଏବଂ ଉଦ୍ଵେଗ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ମନରେ ଛାଇ ରହିବ। କୌଣସି କାରଣ ବଶତଃ ଆକସ୍ମିକ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ଶାରୀରିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ନରମ ରହିବ, ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଘରେ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ବନିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯଶ କୀର୍ତି ମିଳିବ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଆନନ୍ଦପୂର୍ବକ ବିତାଇବେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top