ଓଡ଼ିଶା

୨୭ ମାର୍ଚ୍ଚ, ମଙ୍ଗଳବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ (Aries): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନ ରହିବାକୁ ଉପଦେଶ। କାରଣ ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ଏବଂ ଭାବନାତ୍ମକ ହେବେ। କୌଣସି କଥାରେ ଆପଣଙ୍କ ମନ ଦୁଖୀ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଭାବନାକୁ ଆଘାତ ପହଁଞ୍ଚି ପାରେ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ରହିବ। ସଂପତ୍ତି ସମ୍ବନ୍ଧିତ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାଭିମାନ ଆଘାତ ନ ପହଁଞ୍ଚୁ ଏହାର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଆଜିର ଦିନ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ବ୍ୟଗ୍ରତାପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ।

ବୃଷ (Taurus): ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଚିନ୍ତା କମ ହେବ ଏବଂ ଉତ୍ସାହ ବଢ଼ିବ। ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଏବଂ ଭାବୁକତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ ମନପସନ୍ଦ ଭୋଜନ ମିଳିପାରେ। ଘରେ ପରିଜନ ବିଶେଷକରି ମାତାଙ୍କ ସହିତ ତାଳମେଳରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଯାତ୍ରାର ଆୟୋଜନର ସଂଭାବନା ଅଛି। କୁଟୁମ୍ବ ତଥା ଆର୍ଥିକ କଥାଗୁଡ଼ିକ ଉପରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ।

ମିଥୁନ (Gemini): ଆଜି ଆପଣ ଆଳସ୍ୟ, ବ୍ୟଗ୍ରତା ଏବଂ ପ୍ରସନ୍ନତାର ମିଳାମିଶା ଅନୁଭବ କରିବେ। ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ପାରିବେ। ବାଣୀ ଉଉପରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ସମସ୍ୟା ଦୂର ହେବାକୁ ନଜର ଆସିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ପ୍ରସନ୍ନତା ଅନୁଭବ ହେବ। ସାଥିରେ କାମ କରିବା ଲୋକମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିପାରେ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସାଥିରେ ସମୟ ଆନନ୍ଦରେ ବିତିବ।

କର୍କଟ (Cancer): ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବ। ତନ ଏବଂ ମନ ଦୁଇଜଣରେ ଆପଣ ସ୍ଵସ୍ଥ ଏବଂ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବେ। ପରିଜନ, ସ୍ନେହୀଜନ ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କର ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ତାଙ୍କ ତରଫରୁ ଉପହାର ମିଳିବ। ପ୍ରବାସ ଏବଂ ଖାଦ୍ୟ-ପେୟର ସୁନ୍ଦର ଆୟୋଜନ କରିବେ। ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ। ବୈବାହିକ ସୁଖ ଏବଂ ସନ୍ତୋଷର ଅନୁଭୂତି ହେବ। ମନରେ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ବଢ଼ିବ।

ସିଂହ (Leo): ଆଜି ଆପଣ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ବିଷୟ ଉପରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ଚିନ୍ତାର କାରଣରୁ ଶାରୀରିକ, ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗିଡ଼ି ପାରେ। ବ୍ୟର୍ଥ ବାଦ ବିବାଦକୁ ଟାଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରନ୍ତୁ। କୋର୍ଟ କଚେରୀର କାମକୁ ସଂଭାଳିକରି କରନ୍ତୁ। ବିଦେଶରୁ ସମାଚାର ମିଳିବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ମହିଳାମାନଙ୍କ ମାମଲାରେରେ ସମ୍ଭାଳିକରି ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଅଧିକ ବ୍ୟୟ ହେବ। ଭ୍ରାନ୍ତି ଦୂର କରିବେ।

କନ୍ୟା (Virgo): ବିବିଧ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯଶ, କୀର୍ତି ତଥା ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଧନପ୍ରାପ୍ତି ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ବିଶେଷକରି ମହିଳା ମିତ୍ରମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବାର ସଂକେତ ଅଛି। ପ୍ରିୟଜନମାନଙ୍କ ସାଥିରେ ମିଳି ଆନନ୍ଦଦାୟୀ ରହିବ। ବ୍ୟାପାରରେ ଆୟର ବୃଦ୍ଧି ହେବା ସଂଭାବନା ଅଛି। କୌଣସି ରମଣୀୟ ସ୍ଥଳକୁ ପର୍ଯ୍ୟଟନର ଆୟୋଜନ ହେବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଶାନ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଅଫିସର କାମରେ ଯାତ୍ରାର ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ।

ତୁଳା (Libra): ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଘର ତଥା କାର୍ଯ୍ୟାଳୟରେ ଅନୁକୂଳ ବାତାବରଣ ରହିବ। ଚାକିରିପେଶା ଲୋକମାନଙ୍କର ପାଇଁ ପ୍ରମୋଶନର ଅବସର ହେବ। ପାରିବାରିକ ଜୀବନରେ ହର୍ଷୋଲ୍ଲାସର ବାତାବରଣ ରହିବ। ଗୃହସ୍ଥଜୀବନରେ ମାଧୁର୍ଯ୍ୟ ଛାଇ ରହିବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରିମାନଙ୍କ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ମିଳିବ। ମାତାଙ୍କର ଲାଭ ହେବ। ଉତ୍ତମ ବୈବାହିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ସାଥିରେ କାମ କରୁଥିବା ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ସହକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ବିଚ୍ଛା (Scorpio): ଆଜି ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଆଲସ୍ୟ ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତାର ଅନୁଭୂତି ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ହୋଇପାରେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମତଭେଦ ରହିବ। ତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ଚିନ୍ତା ରହିବ। ଆଜି ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଦ-ବିବାଦ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ବଢ଼ିବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ଆଜି ଆପଣ ମଧ୍ୟ ମହତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ। ରାଜକୀୟ ପ୍ରଶ୍ନ ଆସିପାରେ।

ଧନୁ (Sagittarius): ଆଜି କୌଣସି ମଧ୍ୟ ନୂଆ କାମର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅତ୍ୟନ୍ତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳତା କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ମାନସିକ ସ୍ଥିତି ବ୍ୟାକୁଳ ରହିପାରେ। ପାଣିରୁ ସଂଭାଳିକରି ଚାଲନ୍ତୁ। ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ଜରୁରୀ। ନିଷେଧାତ୍ମକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଅନୈତିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଏବଂ ସରକାର ବିରୋଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତିଗୁଡ଼ିକରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମାମଲାରେ ସମ୍ଭାଳିକରି ରୁହନ୍ତୁ।

ମକର (Capricorn): ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ବ୍ୟାପାରକୁ ପ୍ରୋତ୍ସାହନ ମିଳିବ ଏବଂ ସେଥିରେ ବୃଦ୍ଧି ଆସିବ। ଦଲାଲୀ, କମିଶନ, ସୁଧ ଆଦି ସ୍ରୋତରୁ ଆୟ ବଢ଼ିପାରେ। ଧନଲାଭର ପ୍ରବଳ ଯୋଗ ଅଛି। ସନ୍ତାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଚାରରେ କିଛି ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଏବଂ ଅସ୍ଥିରତା ରହିପାରେ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗର ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳା-ମିଶା ହେବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବାହନ ତଥା ସମ୍ମାନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ନୂଆ ବସ୍ତ୍ରର କ୍ରୟର ଯୋଗ ଅଛି।

କୁମ୍ଭ (Aquarius): କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତା ପାଇଁ ଆଜି ଶୁଭ ଦିନ। ଆଜି କରାଯାଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର କାରଣରୁ ଆପଣ ଯଶସ୍ଵୀ ବନିବେ ତଥା ଆପଣଙ୍କର କୀର୍ତ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ଭଲ କଟିବ। ଘରର ବାତାବରଣ ଭଲ ରହିବ। ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବ। ଆଜିର ଦିନ ଭାବନାଶୀଳ ବିଚାରରେ ରହିବ। ଚାକିରିରେ ସାଥିରେ କାମ କରୁଥିବା ଲେକମାନଙ୍କ ସହଯୋଗରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପନ୍ନ କରି ପାରିବେ । କାର୍ଯ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଧନ ବ୍ୟୟ ହୋଇପାରେ।

ମୀନ (Pisces): ଆଜି ଆପଣ କାଳ୍ପନିକ ଦୁନିଆରେ ବିଚରଣ କରିବେ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ପ୍ରଣୟ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ। ପାଣିରୁ ଆଜି ସଂଭାଳିକରି ରହିବେ। ସ୍ଵଭାବରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ମାନସିକ ସନ୍ତୁଳନ ବନାଇ ରଖିବାପାଇଁ ଉପଦେଶ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top