୨୩, ମାର୍ଚ୍ଚ, ଶୁକ୍ରବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ (Aries): ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟମ ରହିବ। ଖର୍ଚ୍ଚର ଚିନ୍ତାରେ ମନ ଅଶାନ୍ତ ରହିପାରେ। ବାଣୀଙ୍କ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବା ଆବଶ୍ୟକ। ଘରର ଅତିରିକ୍ତ ବାହରର ଖାନା-ପିନା ଯେତେ ସମ୍ଭବ ନକରିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରିବେ। ଅଫିସରେ ସ୍ତ୍ରୀ ସହକର୍ମିମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ। ମନରେ ନକାରାତ୍ମକ ଏବଂ ଉଦାସୀନ ବିଚାର ନ ଆସୁ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରେ ଦିନ ମଧ୍ୟମ ଫଳଦାୟୀ।

ବୃଷ (Taurus): ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ରହିବ। ଉତ୍ସାହ ଏବଂ ଆପଣଙ୍କ ଗୁଣ କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ଉତ୍ତମ ରୂପରେ ସଂପନ୍ନ କରିବାରେ ସହାୟକ ହେବ। ଆପଣ କାର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରତି ଏକାଗ୍ରତା ରଖିଲେ କାର୍ଯ୍ୟ ସରଳ ହେବ। ଧନ ଲାଭର ସଂଭାବନା ଅଛି ଏବଂ ଧନ ସମ୍ବନ୍ଧୀତ ବିଷଗୁଡ଼ିକୁ ସୁନିୟୋଜିତ କରିବାକୁ ସଂଭବନା ଅଛି। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ସମୟ ସୁଖ ପୂର୍ବକ ବିତିବ। ନିଜର ବଢ଼ିଥିବା ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସ ଆପଣ ସ୍ଵୟଂ ଅନୁଭବ କରିବେ।

ମିଥୁନ (Gemini): ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ଅସ୍ଵସ୍ଥତା ସହିତ ବ୍ୟଗ୍ରତାପୂର୍ଣ୍ଣ ଭାବରେ ବିତିବ। ଶାରୀରିକ କଷ୍ଟ, ବିଶେଷକରି ଆଖିରେ ପୀଡା ହେବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ପରିବାରଜନମାନଙ୍କ ସ୍ନେହିମାନଙ୍କ ସହିତ କୌଣସି ଘଟଣା ଘଟିବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ଆଜି କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟ ବିନା ବିଚାରରେ ନକରିବା ପାଇଁ ଉପଦେଶ। ଆପଣଙ୍କ କଥାବାର୍ତ୍ତା କିମ୍ବା ବ୍ୟବହାରରେ କାହାକୁ କୌଣସି ଭ୍ରମ ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।

କର୍କଟ (Cancer): ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉଲ୍ଲାସରେ ବିତିବ। ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ଆୟର ସ୍ରୋତରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହ ସାକ୍ଷାତକରି ଆନନ୍ଦର ଆଭାସ ହେବ। ବିବାହୋତ୍ସୁକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ବିବାହର ଯୋଗ ଭଲ ଅଛି। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। କୌଣସି ସୁନ୍ଦର ପର୍ଯଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଯିବାର ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ। ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ସନ୍ତାନ ସୁଖ ମିଳିବ।

ସିଂହ (Leo): ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଦୃଢ଼ ମନୋବଳ ଏବଂ ଭରପୂର ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସରେ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାପୂର୍ବକ ସଂପନ୍ନ ହେଇପାରେ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତିଭାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପଦୋନ୍ନତିର ସଂଭାବନା ଅଛି। ପିତାଙ୍କ ସଂପତ୍ତିରେ ଲାଭ ହେବ। କଳା ଏବଂ ଖେଳରେ ନିପୁଣ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କୁ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ଦର୍ଶାଇବାକୁ ମୌକା ମିଳିବ। ସରକାରଙ୍କ ସହିତ ଧନର ବ୍ୟବହାର ସଫଳ ରହିବ। ଜମି – ଘର ସମ୍ବନ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ।

କନ୍ୟା (Virgo): ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ବହୁତ ଶୁଭ ଅଟେ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ସମୟ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକରି କାରଣ ଆନନ୍ଦିତହେବେ। ସ୍ତ୍ରୀ ମିତ୍ରମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ପରିସ୍ଥିତିର ଯୋଗ ଅଛି। ବିଦେଶ ସ୍ଥିତ ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ଠାରୁ ସମାଚାର ମିଳି ଆନନ୍ଦିତ ହେବେ। ଭାଇ-ଭଉଣୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ଲାଭ ହେବ।

ତୁଳା (Libra): ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ସରକାର ବିରୋଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତିଗୁଡ଼ିକ, କ୍ରୋଧ ଏବଂ କାମବୃତ୍ତିଗୁଡ଼ିକରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ନୂଆ ସମ୍ବନ୍ଧ ଅନିଷ୍ଟକାରକ ହୋଇପାରନ୍ତି, ସମ୍ଭାଳିକରି ଚାଲନ୍ତୁ। ଆର୍ଥିକ ସଂକଟ ଆସିପାରେ। ଈଶ୍ଵରଙ୍କର ଆରାଧନା ଏବଂ ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକତା ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ଶାନ୍ତି ପ୍ରଦାନ କରିପାରେ।

ବିଚ୍ଛା (Scorpio): ଆଜି ଆପଣ ସାମାନ୍ୟ ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକୁ ଭୁଲି ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦରେ ମଜ୍ଜି ରହିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ଥଳ କିମ୍ବା ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଯାଇ ମନ ଅତି ପ୍ରସନ୍ନ ହେବ। ସମାଜରେ ମାନ-ସମ୍ମାନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ-ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ସାଥିରେ ବୁଲିବା ମନ ଦ୍ୱାରା ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହୋଇପାରେ।

ଧନୁ (Sagittarius): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କପାଇଁ ହର୍ଷୋଲ୍ଲାସର ରହିବ। ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ଛାଇ ରହିବ, ଯାହାଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ ମାମଲାରେ ଦିନ ଲାଭଦାୟୀ ରହିବ। ସହକର୍ମିମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ।

ମକର (Capricorn): ନିର୍ଣ୍ଣୟ କ୍ଷମତା ହ୍ରାସ ହେବ, ଚିନ୍ତିତ ରହିବେ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ଖରାପ ରହିପାରେ। ଅଫିସରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କର ଅସନ୍ତୋଷ ସାମନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ସାଥିରେ ମତଭେଦ ହେବାର ସଂଭାବନା। ତାଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ଆଜିର ଦିନ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ସହିତ ବିବାଦ ନହେଉ ଚେଷ୍ଟାକରିବେ।

କୁମ୍ଭ (Aquarius): ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ବହୁତ ସମ୍ବେଦନଶୀଳ ରହିବ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ଅସୁସ୍ଥ ରହିବେ। ବିଦ୍ୟୋପାର୍ଜନ କରୁଥିବା ବିଦ୍ୟାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ ବିଦ୍ୟାପ୍ରାପ୍ତିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆଜି ଆୟୋଜିତ ସହୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଭଲ ଭାବରେ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ସୌନ୍ଦର୍ଯ୍ୟ ପ୍ରସାଧନ ମାମଲାରେ ମହିଳାଙ୍କର ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ। ଜମି-ବାସଗୃହ-ବାହନ ଆଦିର କାଗଜା ପତ୍ର ମାମଲାରେ ସାବଧାନ ରହିବେ।

ମୀନ (Pisces): ଆବଶ୍ୟକ ନିର୍ଣ୍ଣଗୁଡ଼ିକ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଉତ୍ତମ ଅଟେ। ଆପଣଙ୍କ ସୃଜନାତ୍ମକ ଶକ୍ତିଗୁଡ଼ିକରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବୈଚାରିକ ଦୃଢ଼ତା ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଥିରତାର କାରଣରୁ କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତାରେ ସରଳତା ହେବ। ଜୀବନସାଥୀଙ୍କର ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। କୌଣସି ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳକୁ ଯାତ୍ରା କରି ମନ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବ। ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ନିକଟତା ବଢ଼ିବ। ସାମାଜିକ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *