ରାଶିଫଳ ୧୨ ମାର୍ଚ୍ଚ: କୁମ୍ଭ ରାଶିର ଆର୍ଥିକ ପ୍ରଗତି: ଆଉ ଆପଣଙ୍କର ….

ମେଷ (Aries): ଆଜି ଆପଣ ହାନିକର ବିଚାର, ବ୍ୟବହାର ଏବଂ ଆୟୋଜନରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଶାରୀରିକ ଆଳସ୍ୟ ଏବଂ ବ୍ୟାକୁଳତା ବଢ଼ିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ କିଛି ନରମ-ଗରମ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଆଜି ମିଳିବ। ପ୍ରତିସ୍ପର୍ଦ୍ଧାମାନଙ୍କର ସହିତ ବାଦ-ବିବାଦ ଟାଳିବେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପରିସ୍ଥିତିରେ ସୁଧାର ହେବ। ଆର୍ଥିକ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଠିକ ଭାବରେ ସଂପନ୍ନ କରି ପାରିବେ। ବ୍ୟାପାର ସମ୍ବଂଧରେ ବାହରକୁ ଯିବାକୁ ହୋଇପାରେ।

ବୃଷ (Taurus): ସରକାର ବିରୋଧୀ କାର୍ଯ୍ୟ ଏବଂ ପ୍ରବୃତ୍ତି ଗୁଡ଼ିକରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ପାଇଁ ଉପଦେଶ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ, ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ମଧ୍ୟ ବିଗଡ଼ି ପାରେ। ମନ ମଧ୍ୟ କିଛି ବ୍ୟଗ୍ର ରହିବ। ବାଣୀ ଏବଂ ବର୍ତ୍ତନୀ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଭାଗ୍ୟ ସାଥି ଦେବ ନାହିଁ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ।

ମିଥୁନ (Gemini): ଆଜିର ଦିନ ସୁଖ-ଶାନ୍ତିରେ ବିତିବ। ଦୈନିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ହିଁ ଆଜି ଫସି ରହିବେ। ମନକୁ ପ୍ରସନ୍ନ ଏବଂ ହାଲୁକା କରିବା ପାଇଁ ଆପଣ ମନୋରଞ୍ଜନର ଆଶ୍ରା ନେବେ। ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କର ମିତ୍ରମାନଙ୍କୁ ମଧ୍ୟ ଏହି ଆନନ୍ଦରେ ସହଭାଗୀ କରିବେ। ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ମନ ଚିନ୍ତାଗ୍ରସ୍ତ ରହିବ। ସମ୍ବେଦନଶୀଳତାର ମାତ୍ରା ବଢ଼ିବ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା ବର୍ତ୍ତିବେ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।

କର୍କଟ (Cancer): ବଡ଼ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରତୀକ୍ଷା କରୁଛି। ବ୍ୟବସାୟରେ ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟୀ ଅଟେ। କାର୍ଯ୍ୟର ସଫଳତା କାରଣରୁ ପଦୋନ୍ନତି ଏବଂ ଯଶ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣ ମନୋରଞ୍ଜନ ହେତୁ କେଉଁ ସ୍ଥାନକୁ ଯିବାର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ କରି ପାରିବେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କର ସାଥିରେ ଯାତ୍ରା-ପର୍ଯ୍ୟଟନରେ ବୁଲିବାକୁ କିମ୍ବା ଭୋଜନାଦିର ଅବସର ମିଳିବ। ବ୍ୟାପାରରେ ଭାଗିଦାରୀ ସହିତ ଲାଭଦାୟୀ ବିଚାର-ବିମର୍ଷ ହେବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଆନନ୍ଦଯମୟ ରହିବ।

ସିଂହ (Leo): ସାହିତ୍ୟ-କଳା ପ୍ରତି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ରୁଚି ରହିବ। ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧୀତ ବ୍ୟାଧିରେ ଶରୀର ଅସୁସ୍ଥ ରହିପାରେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆର୍ଥିକ ସଂକଟର ଅନ୍ତ ହୋଇପାରେ। ଘରର ବାତାବରଣ ଆନନ୍ଦମୟ ରହିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ।

କନ୍ୟା (Virgo): ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ସୁସ୍ଥତା ବନାଇ ରଖିବା ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗଡ଼ି ପାରେ। ଧନହାନିର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଅଛି। ଯାତ୍ରାପାଇଁ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ଅଭ୍ୟାସ ଏବଂ ତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ରହିପାରେ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ସଂଯମତା ରକ୍ଷାକରିବେ। ଆଖପାଖରେ ଏଠି ସେଠି ବୌଦ୍ଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଭଲ ରହିବ।

ତୁଳା (Libra): ଆଜିର ଦିନ ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ ବିଷୟ ତଥା ଗୁଢ଼ ରହସ୍ୟ ପ୍ରତି ଆକର୍ଷଣ ରହିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସ୍ଫୁର୍ତି ଏବଂ ପ୍ରସନ୍ନତାର ଅଭାବ ରହିପାରେ। ଘରେ କ୍ଲେଶର ବାତାବରଣ ରହିବ। ସମସ୍ତଙ୍କ ସାମନାରେ ମାନଭଞ୍ଜ ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।

ବିଚ୍ଛା (Scorpio): ପରିଜନମାନଙ୍କର ସହିତ ଭ୍ରାନ୍ତି ଏବଂ ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହେବାର ଆଶଙ୍କା ଅଛି। ବାଣୀ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବାକୁ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଶାନୁଯାୟୀ ସଫଳତା ମିଳିବାରେ ବାଧା ଆସିବ। ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱର ସ୍ଥିତି ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ରହିବ। ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଗ୍ଲାନି ଦୂର ହୋଇକରି ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ପ୍ରସନ୍ନତା ଭରି ରହିବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ଏବଂ ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳାମିଶା ବଢ଼ିବ। ପ୍ରତିସ୍ପର୍ଦ୍ଧାମାନଙ୍କୁ ପରାଜିତ କରି ପାରିବେ। ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ଧନୁ (Sagittarius): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବାର ସଂକେତ। କୌଣସି ସ୍ନେହୀଜନଙ୍କର ଘର ମାଙ୍ଗଳିକ ପ୍ରସଂଗରେ ସାମିଲ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳକୁ ଯିବାର ମଧ୍ୟ ଯୋଗ ଅଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପରିଜନମାନଙ୍କର ସହିତ କୌଣସି କାରଣବଶତଃ ଭ୍ରାନ୍ତି ହୋଇପାରେ। ଆପଣଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କାର୍ଯ୍ୟର ଆଶାତୀତ ପରିଣାମ ନ ମିଳି ନିରାଶା ହୋଇପାରେ। ମନରେ ଅନିର୍ଣ୍ଣୟର ସ୍ଥିତି ରହିପାରେ।

ମକର (Capricorn): କୋର୍ଟ-କଚେରୀରେ ସାକ୍ଷୀ ନ ବନିବା ପାଇଁ ଉପଦେଶ। ମନର ବ୍ୟଗ୍ରତା ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଶାରୀରିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ କୁପ୍ରଭାବ ନ ପକାଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ବାଣୀ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ସଂଯମତା ରକ୍ଷାକରନ୍ତୁ। ଅଚାନକ କୌଣସି ଘଟଣା ନ ହେଉ ସେଥିପାଇଁ, ସଂଭାଳିକରି ଚାଲିବେ। ବାହନ ସଂଭାଳିକରି ଚଲାନ୍ତୁ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ହେବ। ମନରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ରହିବ। ପରିବାରର ବାତାବରଣ ଭଲ ରହିବ। ଧର୍ମ-ଧ୍ୟାନ ଏବଂ ଦୟା ଭାବନା ବଢ଼ିବ।

କୁମ୍ଭ (Aquarius): ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟୀ ଅଟେ। ସାମାଜିକ ଏବଂ ଆର୍ଥିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣ ପ୍ରଗତି କରିବେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ କିଛି ବିଗଡ଼ିପାରେ। ପରିବାରରେ କିଛି କଥା ମାନସିକ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହୋଇପାରେ। କୋର୍ଟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ସଂଭାଳିକରି ଚାଲିବେ। ସ୍ଵଭାବରେ ଉଗ୍ରତା ଏବଂ କ୍ରୋଧ ବଢ଼ିପାରେ।

ମୀନ (Pisces): ଆପଣଙ୍କ ବିଚାରରେ ଆଜି ଦୃଢ଼ତା ଅଧିକ ହେବ ନାହିଁ। ବ୍ୟବସାୟରେ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କର ଲାଭ ହେବ। ପଦୋନ୍ନତିର ଯୋଗ ଅଛି। ବ୍ୟାପାର ସମ୍ବନ୍ଧୀତ ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ। ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତି ରହିବ। ପିତା ତଥା ବଡଙ୍କର ତରଫରୁ ଲାଭଦାୟୀ ଦିନ। ଆର୍ଥିକ, ସାମାଜିକ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ଦୃଷ୍ଟିକୋଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଲାଭଦାୟୀ ଦିନ ଅଟେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ରମଣୀୟ ସ୍ଥଳକୁ ଯିବାର ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *