ଓଡ଼ିଶା

ରାଶିଫଳ ୧୧ ମାର୍ଚ୍ଚ: ମୀନ ରାଶି ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜି କ’ଣ ପଢ଼ନ୍ତୁ …

ମେଷ (Aries): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କପାଇଁ ମିଶ୍ର ଫଳଦେବ। ଆଜି ଆପଣ ଅସ୍ଵସ୍ଥତା ଏବଂ ବ୍ୟଗ୍ରତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଶରୀରରେ ଆଲସ୍ୟ ଏବଂ ମନରେ ଅଶାନ୍ତି ଅନୁଭୂତି ହେବ। ଆପଣ ଆଜି ଟିକେ କ୍ରୋଧିତ ରହିବେ ଯାହାଦ୍ୱାରା କାର୍ଯ୍ୟ ବିଗଡ଼ିଯାଇପାରେ। ବ୍ୟବହାରରେ ନ୍ୟାୟପୂର୍ଣ୍ଣତା ଆଣିବାକୁ ପ୍ରଯାସ କରନ୍ତୁ। ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରଯାସରତ ରୁହନ୍ତୁ। ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାର ଆୟୋଜନ ହେବ।

ବୃଷ (Taurus): ଆଜିର ଦିନ ସାବଧାନୀପୂର୍ବକ ବିତାଇବେ। କୌଣସି ପ୍ରକାରର ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନ ବହୁତ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଗଡ଼ି ପାରେ। ଖାନ-ପାନରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ରଖିବା ହିତକର ଅଟେ। ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ଆଳସ୍ୟ ଏବଂ ମାନସିକରୂପରେ ବ୍ୟାକୁଲତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ପେଷାରେ କାର୍ଯ୍ୟଭାର କାରଣରୁ ଅଧିକ ଆଳସ୍ୟ ଅନୁଭବ ହେବ।

ମିଥୁନ (Gemini): ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଆମୋଦ-ପ୍ରମୋଦ ତଥା ଭୋଗ-ବିଲାସରେ ବିତିବ। ବିପରୀତ ଲିଂଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ ହେବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ପ୍ରିୟପାତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ ପୂର୍ଣ୍ଣ ଯାତ୍ରା ହୋଇପାରେ। ବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ। ନୂଆ ବସ୍ତ୍ରର କ୍ରୟ ଏବଂ ତାକୁ ପିନ୍ଧିବାର ଅବସର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ପ୍ରଣୟ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଭଲ। ଭୋଜନରେ ମିଠା ଖାଇବାକୁ ମିଳିପାରେ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ, ସାମାଜିକ ସମ୍ମାନ ଏବଂ ଖ୍ୟାତି ମିଳିବ। ଉତ୍ତମ ବୈବାହିକ ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ଦିନ ଭଗବାନଙ୍କରଙ୍କର କୃପା ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ରହିବ।

କର୍କଟ (Cancer): ଆପଣଙ୍କର ଦିନ ଆଜି ଭଲ ଭାବରେରେ କଟିବ। ଘରେ ଶାନ୍ତି ତଥା ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ ଏବଂ ସୁଖମୟ ପ୍ରସଂଗ ବନିବ। ଆପଣ ଯେଉଁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବେ ସେଥିରେ ଯଶ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆରୋଗ୍ୟ ଲାଭ କରିବେ। ଘରେ ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ହର୍ଷୋଲ୍ଲାସ ସମୟ ବିତିବ। ଚାକିରି ପେଶା ଲୋକମାନଙ୍କର ଚାକିରିରେ ଲାଭ ହେବ। ନିଜର ସହକର୍ମିମାନଙ୍କ ଲାଭ ହେବ। ସ୍ତ୍ରୀ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକରି ପ୍ରସନ୍ନତା ହେବେ। ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରି ପାରିବେ।

ସିଂହ (Leo): ଆଜିର ଦିନ ଆନନ୍ଦରେ ବିତିବ। ଆଜି ଆପଣ ଅଧିକ କଳ୍ପନାଶୀଳ ରହିବେ। ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକରି ଆନନ୍ଦଦାୟକ ହେବେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ପ୍ରଗତିର ସମାଚାର ମିଳିବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କପାଇଁ ଅଭ୍ୟାସ ହେତୁ ବହୁତ ଭଲ ସମୟ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସାଥିରେ ମିଲନ ହେବ, ସ୍ତ୍ରୀ ମିତ୍ରମାନଙ୍କର ଲାଭ ହେବ।ଆଜି ଆପଣ ପରୋପକାର କାର୍ଯ୍ୟରେ ଲିପ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି।

କନ୍ୟା (Virgo): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ ମିଳିମିଶି ରହିବ।ଶାରୀରିକ ତଥା ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇବ। ଅନେକ ଅସୁବିଧାର କାରଣରୁ ମନ ବ୍ୟାକୁଳ ହୋଇପାରେ। ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ରହିବ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ଚିନ୍ତା ରହିବ। ଜମି, ଘରର କାଗଜପତ୍ରକୁ ସଂଭାଳିକରି ରଖିବେ। ଧନ ଅକାରଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ନହେଉ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।

ତୁଳା (Libra): ଦିନ ଶୁଭ ଫଳଦାୟୀ ହେବ। ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମ୍ବନ୍ଧ ରହିବ ତଥା ତାଙ୍କ ସହିତ ବୈଠକ ପ୍ରଶ୍ନର ଚର୍ଚ୍ଚା ହେବ। କୌଣସି ଛୋଟ ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥଳକୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ଅଛି। ବିଦେଶରୁ ଭଲ ସମାଚାର ଆସିବ। ବ୍ୟାବହାରିକ ପ୍ରସଂଗର କାରଣରୁ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ। ଶାରୀରିକ ବା ମାନସିକ ରୂପରେ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶକଙ୍କ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ। ଆଜିର ଦିନ ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ବିଚ୍ଛା (Scorpio): ଆଜି ସାଧାରଣ ଲାଭର ଦିନ। ବ୍ୟର୍ଥ ଖର୍ଚ ଉପରେ ରୋକ ଲଗାଇବାକୁ ହେବ। ପରିବାରରେ ଝଗଡ଼ା ନ ହେଉ ଏହାର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ପରିବାରର ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଭୁଲ ବୁଝାବଣାରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ। ନକାରାତ୍ମକ ମାନସିକତା ରଖିବେ ନାହିଁ। ଅନୈତିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ଛାତ୍ରମାନଙ୍କ ପଢ଼ାପଢ଼ିରେ ବାଧାର ସାମନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ।

ଧନୁ (Sagittarius): ଆପଣ ଶାରୀରିକ ତଥା ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଆଜି ଆପଣ ନିର୍ଦ୍ଧାରିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରି ପାରିବେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। କୌଣସି ବନ୍ଧୁଙ୍କର ଘର ମାଙ୍ଗଳିକ ପ୍ରସଂଗରେ ଉପସ୍ଥିତ ହେବାର ଅବସର ଆସିପାରେ। ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କୁ ମିଳିବାରେ ମନରେ ଆନନ୍ଦ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନର ସୁଖ ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟବହାର ସାମାନ୍ୟ ରହିବ। ରୁଚିକର ଭୋଜନ ମିଳିପାରେ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଯଶକୀର୍ତି ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ମକର (Capricorn): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ସାବଧାନୀ ପୂର୍ବକ ରହିବାର ସତର୍କ କରାଉଛି। ଆଜି ବ୍ୟବସାୟ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ସରକାରୀ ହସ୍ତକ୍ଷେପ ବଢ଼ିବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ସାମାନ୍ୟ ଅଧିକ ରହିବ। ଧାର୍ମିକ, ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ବ୍ୟସ୍ତତା ବଢ଼ିବ ତଥା ଖର୍ଚ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଆରୋଗ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ସନ୍ତାନ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ କରିବା ଉପରେ ଆଜି ସଫଳତା ମିଳିବ। ମାନସିକ ବ୍ୟାକୁଲତା ଅନୁଭବ ହେବ। ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ସଂଭାଳିକରି ଚାଲନ୍ତୁ।

କୁମ୍ଭ (Aquarius): ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ଚାକିରି ତଥା ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭ ହେବା ପାଇଁ ସଂଭାବନା । ସ୍ତ୍ରୀ ମିତ୍ରମାନଙ୍କର କାର୍ଯ୍ୟ ମିଳିପାରେ। ଲକ୍ଷ୍ମୀ ଦେବୀଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ଅଛି। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ଖ୍ୟାତି ବଢ଼ିବ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ସହିତ ମେଳ ଭଲ ରହିବ। ଜୀବନସାଥୀ ଏବଂ ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଆନନ୍ଦର ସମାଚାର ମିଳିବ। ବିବାହ ଇଚ୍ଛୁକ ଲୋକମାନଙ୍କର ପାଇଁ ବିବାହର ସଂଯୋଗ ଉପସ୍ଥିତ ହେବ।

ମୀନ (Pisces): ଆପଣଙ୍କ ଦିନ ଅତ୍ୟନ୍ତ ଶୁଭ ଫଳଦାୟୀ ହେବ। ଆଜି ଆପପାଇଁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ସଫଳତା ଏବଂ ଉଚ୍ଚପଦାଧିକାରିମାନଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟିର କାରଣରୁ ପ୍ରସନ୍ନତା ଭରା ଦିନ ରହିବ। ବ୍ୟାପାରୀମାନଙ୍କ ବ୍ୟାପାରରେ ବୃଦ୍ଧି ତଥା ସଫଳତା ମିଳିବ। ପିତା ତଥା ବଡ଼-ବୃଦ୍ଧଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ଲକ୍ଷ୍ମୀଦେବୀଙ୍କର କୃପାଦୃଷ୍ଟି ରହିବ। କୁଟୁମ୍ବଙ୍କ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ବନି ରହିବ। ଆରୋଗ୍ୟ ଲାଭ ହେବ। ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ହେବ। ମାନ-ସମ୍ମାନ ତଥା ପଦୋନ୍ନତି ହେବ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top