ଓଡ଼ିଶା

୦୧ ଅପ୍ରିଲ, ରବିବାର : ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ (Aries): ବ୍ୟବସାୟୀମାନଙ୍କ ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟୀ ଅଟେ। ପରିବାରର ଆନନ୍ଦଦାୟୀ ବାତାବରଣ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କ ମନକୁ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ରଖିବାରେ ସହାୟତା କରିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଆପଣଙ୍କୁ ସହଯୋଗୀମାନଙ୍କର ଭଲ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ସାମାଜିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଯଶକୀର୍ତ୍ତି ମିଳିବ। ବ୍ୟାପାରରେ ଭାଗୀଦାରୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧ ପ୍ରେମପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ।

ବୃଷ (Taurus): ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କପାଇଁ ପାଇଁ ସମୟ କଠିନ ଅଟେ। ମନରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ପେଟ ସମ୍ବନ୍ଧିତ ରୋଗରେ ମନ ଚିନ୍ତିତ ରହିବ ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ସାମାନ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ମାନସିକ ରୂପରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତାଶୀଳ ସ୍ଥିତିରୁ ଆଶ୍ୱସ୍ତି ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରଶଂସା ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଏହା ଆପଣଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରଦାନ କରିବ।

ମିଥୁନ (Gemini): ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ଭିତରେ ଫୁର୍ତ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ଝଗଡ଼ା ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ସଂପତ୍ତିର ବିଷୟରେ ସାବଧାନ ରହିବେ। ଅଚାନକ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ଉଗ୍ରତାପୂର୍ଣ୍ଣ ବୌଦ୍ଧିକ ଚର୍ଚ୍ଚାରେ ଭାଗ ନିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ।

କର୍କଟ (Cancer): କୌଣସି କାର୍ଯ୍ୟକୁ ବିନା ଭାବି-ବିଚାରି କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଆପଣଙ୍କୁ ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ହୋଇଥିବା ଭେଟରେ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ। ତାଙ୍କଠାରୁ ପ୍ରେମ ପୂର୍ଣ୍ଣ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଆନନ୍ଦ ମିଳିବ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ କିଛି ପ୍ରତିକୂଳତା ରହିବ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର କାରଣରେ ଆପଣ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ କଷ୍ଟ ହେବାର ସଂଭାବନା ଅଛି।

ସିଂହ (Leo): ଆଜି ବୌଦ୍ଧିକ କ୍ଷମତାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବାପାଇଁ ଚର୍ଚ୍ଚା ଭାଗ ନେଇପାରନ୍ତି ପରନ୍ତୁ ବାଦ-ବିବାଦ ଟାଳିବାକୁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ପାରିବାରିକ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ସମୟ ବିତିବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସଂଭାବନା ଅଛି। ଭାଇମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ଆଧ୍ୟାତ୍ମିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ସିଦ୍ଧି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

କନ୍ୟା (Virgo): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ବାଣୀର ପ୍ରଭାବରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ। ଅନ୍ୟ ଲୋକମାନଙ୍କର ସହିତ ଆପଣଙ୍କ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ପ୍ରେମର ମାତ୍ରାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କପାଇଁ ଆନନ୍ଦଦାୟୀ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ। ପାରିବାରିକ ବାତାବରଣ ଆନନ୍ଦମୟୀ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ। ବିଦେଶ ସହିତ ବ୍ୟାପାରରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭ ମିଳିବ।

ତୁଳା (Libra): କ୍ରୋଧକୁ ଆୟତ୍ତରେ ରଖିକରି ସ୍ଵଭାବକୁ ମୃଦୁ ବନାନ୍ତୁ। ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାରେ ବାତାବରଣକୁ ଶାନ୍ତ ରଖିବାରେ ଆପଣ ସଫଳ ହୋଇପାରନ୍ତି। ନିୟମ ସହ ଜଡ଼ିତ କଥା ଗୁଡ଼ିକ ଏବଂ ନିର୍ଣ୍ଣୟଗୁଡ଼ିକୁ ଭାବି ବିଚାରି କରନ୍ତୁ। ଖର୍ଚ୍ଚର ମାତ୍ରା ଅଧିକ ରହିବ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଆଜି ବିଗିଡ଼ି ପାରେ। ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନତା ଅନୁଭବ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ।

ବିଚ୍ଛା (Scorpio): ଜୀବନସାଥୀ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବା ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟାପାରରେ ବୃଦ୍ଧିର ଯୋଗ ଅଛି। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ବୁଲିବାକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ଆପଣଙ୍କ ସମୟ ବହୁତ ଆନନ୍ଦପୂର୍ବକ ବିତିବ। କାହା ସାଥିରେ ଉଗ୍ରତାପୂର୍ଣ୍ଣ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସାଥିରେ ମନମାଳିନ୍ୟ ହେବାରେ ମାନସିକ ରୂପରେ ଆପଣ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇପାରନ୍ତି।

ଧନୁ (Sagittarius): ଆଜି ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକ ଭଲ ଭାବରେ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟିକ ରୂପରେ ମଧ୍ୟ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟାଳୟର ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ପରିଶ୍ରମ ଅପେକ୍ଷାନୁସାରେ ପଦରେ ମଧ୍ୟ ଉନ୍ନତି ହେବ। ପରିବାରରେ ମଧ୍ୟ ଆନନ୍ଦ-ଉଲ୍ଲାସ ବନି ରହିବ। ଆଜିର ଦିନ ଧନ ଲାଭ ପାଇଁ ଶୁଭ ଅଟେ। ସନ୍ତାନ ବିଷୟରେ ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ।

ମକର (Capricorn): ଆଜି ବିଦେଶ ଯିବାକୁ ଇଚ୍ଛୁକ ଲୋକମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମ୍ଭାବନା ବଢ଼ି ପାରେ। ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାରେ ଆଜି ଆପଣ ଧର୍ମିଷ୍ଠତାର ଅନୁଭୂତି କରିବେ। ପରିଜନମାନଙ୍କର ଆନନ୍ଦ-ଉଲ୍ଲାସର ବାତାବରଣ ବନି ରହିବ। ବ୍ୟବସାୟ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କୁ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ କାର୍ଯ୍ୟରେ ପ୍ରସନ୍ନତା ହେବ। ଧନ ସହିତ ମାନ-ସମ୍ମାନରେ ମଧ୍ୟ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ପିତାଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ହେବ। ଗୃହସ୍ଥ୍ୟ ଜୀବନରେ ମନମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ।

କୁମ୍ଭ (Aquarius): ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ ଆଜି ନ କରିବା ପାଇଁ ଉପଦେଶ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରଖିବା ପାଇଁ ଖାଦ୍ୟ-ପେୟର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ନିଜର ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟରେ ସୁଧାର ହେବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟ ତଥା ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରାର ଆୟୋଜନ ହୋଇପାରେ। ଭାଇ-ଭଉଣୀଙ୍କର ଲାଭ ହେବାର ମଧ୍ୟ ସଂଭାବନା ଅଛି। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ।

ମୀନ (Pisces): ବ୍ୟାପାରରେ ଭାଗିଦାରୀରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ। କୌଣସି ମନୋରଞ୍ଜନ ସ୍ଥଳ ଉପରେ ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦ ମନାଇବାରେ ମନ ପ୍ରଫୁଲ୍ଲିତ ହୋଇଯିବ। ପରନ୍ତୁ ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପରିବର୍ତ୍ତନ ଅନୁଭବ କରିବେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖନ୍ତୁ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ଯୁକ୍ତି ହୋଇପାରେ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top