ଓଡ଼ିଶା

୦୩ ଜୁଲାଇ ମଙ୍ଗଳବାର : ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : ଦିନ ଆନନ୍ଦପୂର୍ବକ କଟିବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ପଛରେ ଧନଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ ଏବଂ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ। ସରକାରୀ ଏବଂ ଅର୍ଧ ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନ ଭଲ ରହିବ। ଲାଭର ନୂଆ ସ୍ରୋତ ଦେଖାଯିବ। ଅଚାନକ ଧନ ଲାଭ ହେବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

ବୃଷ : ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ କରିବାକୁ ଇଚ୍ଛା ରଖିଥିବା ଲୋକଙ୍କ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ଅଟେ। ଚାକିରି ତଥା ବ୍ୟବସାୟରେ ଲାଭ ହେବ। ପଦ ଲାଭର ସଂଯୋଗ ବନିବ। ବ୍ୟାପାରରେ ପ୍ରଗତିର ଯୋଗବନିବ। ସରକାରଙ୍କ ଦ୍ଵାରା ଲାଭର ସମାଚାର ମିଳିବ। ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ମିଥୁନ : ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଜି ବିଳମ୍ବ ହୋଇପାରେ। ଶରୀରରେ ଫୂର୍ତ୍ତି ଏବଂ ମନରେ ଉତ୍ସାହ ରହିବ। ଚାକିରିରେ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କର ନକାରାତ୍ମକ ବ୍ୟବହାରରେ ମନ ଦୁଃଖୀ ହୋଇପାରେ। ମହତ୍ତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ କାର୍ଯ୍ୟ କିମ୍ବା ନିର୍ଣ୍ଣୟ ଆଜି ସ୍ଥଗିତ ରଖିବାକୁ ଉପଦେଶ।

କର୍କଟ : ବାହରର ଖାଇବା-ପିଇବା କାରଣରୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ପାରିବାରିକ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ନ ହେଉ, ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ନୂଆ ସମ୍ବନ୍ଧ ଅସୁବିଧାଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଆର୍ଥିକ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ : ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ମଧ୍ୟରେ ମାମୂଲୀ କାରଣରୁ ମନମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ସାଂସାରିକ ବିଷୟଗୁଡ଼ିକ ବିଷୟରେ ଭାବି ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ଭାଗିଦାରୀ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକରି ଆନନ୍ଦଦାୟକ ରହିବ।

କନ୍ୟା : ଶାରୀରିକ ତଥା ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଉତ୍ତମ ରହିବ। ଘରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତିର ମାହୌଲ ରହିବାରୁ ପ୍ରସନ୍ନତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ କାମରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଚାକିରିରେ ଲାଭ ମିଳିବ। ସହକର୍ମିମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ପ୍ରାପ୍ତ କରି ପାରିବେ।

ତୁଳା : ରଚନାତ୍ମକ କ୍ଷମତାର ଉତ୍ତମ ଉପଯୋଗ କରି ପାରିବେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କର ପ୍ରଗତି ହେବ। ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକରି ରୋମାଞ୍ଚକ ରହିବେ। ହୃଦୟ ଏବଂ ମନରେ ସତେଜ ଏବଂ ଫୂର୍ତ୍ତିର ଅନୁଭବ କରିବେ। ବିଚାରର ଅଧିକତାରେ ମନ ବିଚଳିତ ରହିବ। କାହା ସାଥିରେ ବାଦ-ବିବାଦରେ ପଡ଼ନ୍ତୁନାହିଁ।

ବିଚ୍ଛା : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ଭୟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। କୌଣସି ନା କୌଣସି କଥାର ଚିନ୍ତା ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ରହିପାରେ।

ଧନୁ : ଅଧ୍ୟାତ୍ମ ଆଡ଼କୁ ଆପଣଙ୍କ ଆକର୍ଷଣ ରହିବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ପ୍ରାରମ୍ଭ ପାଇଁ ଶୁଭ ସମୟ ଅଟେ। ହାତକୁ ନେଇଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ସଫଳତା ପୂର୍ବକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ଛୋଟ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ଅଛି। ଛୋଟ ଭାଇ-ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳାମିଶା ରହିବ।

ମକର : ବାଣୀ ଏବଂ ବ୍ୟବହାରରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ନ ହେଉ, ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଆଜି ଶେୟାର ଏବଂ ସଟ୍ଟାରେ ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶ ବିଷୟରେ ବିଚାର କରିପାରନ୍ତି। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧୀତ କିଛି ଅଭିଯୋଗ ରହିବ। ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାରରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ହିତକର ହେବ।

କୁମ୍ଭ : ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ। ବନ୍ଧୁ ତଥା ପରିଜନମାନଙ୍କ ଏବଂ ପାରିବାରିକ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସାଥିରେ ଘରେ ଉତ୍ସବର ବାତାବରଣ ରହିବ। ମିଷ୍ଟାନ୍ନର ଆନନ୍ଦ ନେବେ। ବୁଲିବାକୁ ଯିବାର କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମ ଆୟୋଜିତ ହୋଇପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭ ଦାୟକ ଦିନ ଅଟେ।

ମୀନ : ଆର୍ଥିକ ଆୟୋଜନ ଏବଂ ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶ କରିବା ସମୟରେ ଅଧିକ ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ଉପଦେଶ। ଏକାଗ୍ରତା କମ ଏବଂ ଅଣନିଶ୍ୱାସୀ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ତଥା ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top