୨୧ ଅଗଷ୍ଟ ମଙ୍ଗଳବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : ବିଚାରରେ ଅସ୍ଥିରତା ଆପଣଙ୍କୁ ଅଡ଼ୁଆ ପରିସ୍ଥିତିରେ ପକାଇପାରେ। ଆମଦାନୀ ରପ୍ତାନୀ ସହିତ ସଂଯୁକ୍ତ ବ୍ୟାପାରୀମାନଙ୍କୁ କାରବାରରେ ଲାଭ ଏବଂ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ହଜିଯାଇଥିବା ବସ୍ତୁ ଫେରସ୍ତ ମିଳିବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ବୌଦ୍ଧିକ ତଥା ଲେଖନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ମହତ୍ତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବା ପାଇଁ ଉପଦେଶ।

ବୃଷ : ଠୋସ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନନେବାରୁ ହାତକୁ ଆସିଥିବା କାର୍ଯ୍ୟ ହାତରୁ ଖସିଯାଇପାରେ। ଲେଖକ, କାରୀଗର, କଲାକାମାନଙ୍କୁ ନିଜର କୌଶଳ ପ୍ରଦର୍ଶନର ଅବସର ମିଳିବ। ଆପଣଙ୍କ ବାକଚାତୁରୀରେ କାର୍ଯ୍ୟ ସଂପନ୍ନ ହେବ ଏବଂ ଦ୍ୱିତୀୟକୁ ମୋହିତ କରିବ। ଯାତ୍ରାରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ବାହନ ସୁଖର ସଂଭାବନା ଅଛି। ବାଦ-ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ହିତକର ଅଟେ।

ମିଥୁନ : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କପାଇଁ ଲାଭଦାୟକ ରହିବ। ସକାଳେ ସତେଜ ଏବଂ ପ୍ରସନ୍ନତା ଅନୁଭବ ହେବ। ମିତ୍ର ତଥା ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଶିକରି ଉତ୍ତମ ଭୋଜନର ଆନନ୍ଦ ନେବେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବା ସହିତ ଭେଟି ପ୍ରାପ୍ତ ହେବାରୁ ଆପଣ ଅଧିକ ଖୁସି ହେବେ। ସମସ୍ତଙ୍କ ସାଥିରେ ମିଶିକରି ଆନନ୍ଦଦାୟକ ଯାତ୍ରାର ଆୟୋଜନ କରିବା ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କର୍କଟ : ଶରୀର ଏବଂ ମନରେ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ ହେବ। ମନର ସଂଦିଗ୍ଧତା ଏବଂ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ଆପଣଙ୍କ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ଶକ୍ତି ପରୀକ୍ଷଣ କରିବ। ବିଶେଷ ରୂପରେ ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟର ପ୍ରସଂଗ ବନି ମନରେ ଉଦାସ ବଢ଼ିବ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଚିନ୍ତା ହୋଇପାରେ। ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ବାଦ-ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।

ସିଂହ : ଆଜି ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ ବିବିଧ ଲାଭ ମିଳିବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ଏପରି ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କ ଆଲସ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଲାଭରୁ ବଞ୍ଚିତ ନ କରୁ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବାକୁ ପଡ଼ିବ। ମିତ୍ର ଏବଂ ବରିଷ୍ଠ ନାଗରୀକମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରମୋଶନ ଏବଂ ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ଯୋଗ ଅଟେ। ଦାମ୍ପତ୍ୟଜୀବନରେ ଜୀବନସାଥୀଙ୍କ ସହିତ ଅଧିକ ନିକଟତର ଅନୁଭବ କରିବେ। ପୁତ୍ର ତଥା ପତ୍ନୀଙ୍କର ଲାଭ ହେବ।

କନ୍ୟା : ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଯୋଜନାଗୁଡ଼ିକୁ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଆଣିବା ପାଇଁ ଆଜି ଉତ୍ତମ ସମୟ ଅଟେ। ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭ ହେବ। ଟଙ୍କା ଅସୁଲ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ହେବେ। ଚାକିରି ପେଶାଲୋକଙ୍କର ପ୍ରମୋଶନ ହୋଇପାରେ। ପିତାଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ହେବ। ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦ- ଉତ୍ସାହର ବାତାବରଣ ରହିବ। ଗୃହସ୍ଥଜୀବନରେ ମିଳାମିଶା ରହିବ।

ତୁଳା : ଲମ୍ବା ଦୂର ଯାତ୍ରା କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ସ୍ଥାନର ଯାତ୍ରା ଯୋଗ ଅଛି। ବିଦେଶ ଯାତ୍ରା ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ସମୟ। ତଥାପି ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ସନ୍ତାନ ଏବଂ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଚିନ୍ତା ରହିବ। ଚାକିରି ପେଶାଲୋକଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରିମାନଙ୍କ ତଥା ସହକର୍ମିମାନଙ୍କଙ୍କର ଆଜି ସହଯୋଗ କମ ମିଳିବ। ବିରୋଧିମାନଙ୍କ କିମ୍ବା ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଚର୍ଚ୍ଚା କରନ୍ତୁନାହିଁ। ଧନର ଖର୍ଚ୍ଚ ହେବ।

ବିଚ୍ଛା : ଆଜିର ଦିନରେ ବିନା କୌଣସି ପ୍ରବୃତ୍ତିରେ ସାବଧାନପୂର୍ବକ ବ୍ୟତୀତ କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଆରମ୍ଭ କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। କ୍ରୋଧ ଏବଂ ଅନୈତିକ ଆଚରଣ ଆପଣଙ୍କୁ ଅସୁବିଧାରେ ପକାଇପାରେ। ସମୟରେ ଭୋଜନ ମିଳିବ ନାହିଁ। ରାଜକୀୟ ଅପରାଧୀ ପ୍ରବୃତ୍ତିମାନଙ୍କ ଠାରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ ଏବଂ ନୂଆ ସମ୍ବନ୍ଧ ବିକସିତ କରନ୍ତୁ। ଦୁର୍ଘଟଣାରୁ ବଞ୍ଚିତ ରହିବାକୁ ଚେଷ୍ଟାକରିବେ।

ଧନୁ : ଶାରୀରିକ-ମାନସିକ ରୂପରେ ସୁସ୍ଥ୍ୟ ଅନୁଭବ କରିବେ। ଛାତିରେ ଯନ୍ତ୍ରଣା କିମ୍ବା କୌଣସି କଷ୍ଟରେ ପରିବାରରେ ଅଶାନ୍ତି ହୋଇପାରେ। ମହିଳା ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ କିମ୍ବା ଝଗଡ଼ା ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ସମ୍ଭାଳିକରି ରୁହନ୍ତୁ, ସାର୍ବଜନିକ ରୂପରେ ମାନହାନି ହେବାରେ ଦୁଃଖୀ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ସମୟରେ ଭୋଜନ ମିଳିବାରେ ଅସୁବିଧା ଆସିବ। ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ତଥା ଅପଯଶ ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି।

ମକର : ଆପଣଙ୍କ ବ୍ୟାପାରର ବିକାସ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ହେବାରୁ ଟଙ୍କାର ଆଦାନ ପ୍ରଦାନରେ ସରଳତା ରହିବ। ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତିର ମାହୌଲ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ତଥା ଅଧୀନସ୍ଥ ଲୋକମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ମାମୁଁ ଘର ତରଫରୁ ଭଲ ସମାଚାର ମିଳିବ। ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନଙ୍କୁ ପରାଜିତ କରିବାରେ ସକ୍ଷମ ପ୍ରମାଣିତ ହେବେ।

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ତାନ ଏବଂ ନିଜର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଅଳ୍ପ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଚାରରେ ଶିଘ୍ର ପରିବର୍ତନ ମାନସିକ ସ୍ଥିରତାରେ ଅସୁବିଧା ଆସିପାରେ। ଆଜି ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆରମ୍ଭ ନ କରିବା ହିତକର। ଯାତ୍ରାରେ ଅସୁବିଧା ଆସିପାରେ।

ମୀନ : ଶାରୀରିକ-ମାନସିକ ଭୟ ହୋଇପାରେ। କୁଟୁମ୍ବ ଲୋକମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଦ-ବିବାଦ ହେବ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ହେବ। ଅନିଚ୍ଛା ଘଟଣାରେ ଆପଣଙ୍କ ଉତ୍ସାହରେ କମି ଆସିପାରେ। ଧନ ଏବଂ କୀର୍ତ୍ତିର ହାନି ହୋଇପାରେ। ମହିଳା ବର୍ଗ ତଥା ପାଣିରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ଥାବର ସମ୍ପତ୍ତି ତଥା ବାହନ ଆଦିର ସମସ୍ୟା ଆସିପାରେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *