ଓଡ଼ିଶା

୧୯ ଅଗଷ୍ଟ ରବିବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କର ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : ଆଜିର ଦିନରେ ନିଜର ବିଚାରକୁ ଛାଡ଼ିକରି ଅନ୍ୟ ବିଚାରକୁ ଅପଣାଇବାକୁ ଉପଦେଶ। ଘରର ତଥା ପରିଜନମାନେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ସମୟରେ ଆପଣଙ୍କୁ ସମାଧାନ ବ୍ୟବହାର ଆପଣାଇବା ଉଚିତ ରହିବ। ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ।

ବୃଷ : ଆପଣ ଆର୍ଥିକ ଦାୟୀତ୍ତ୍ୱଗୁଡ଼ିକ ପ୍ରତି ଆଜି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ମନରେ ଉତ୍ସାହ ତଥା ବିଚାରରେ ସ୍ଥିରତାରୁ କାରଣ ସମସ୍ତ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣ ଭଲ ଭାବରେ କରି ପାରିବେ।

ମିଥୁନ : ଉଗ୍ରତାର କାରଣରୁ କୌଣସି ଝଗଡ଼ା ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ହେବ, ଧନହାନି ଏବଂ ମାନହାନି ହୋଇପାରେ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ କଲହ ହେବାର ସଂଭାବନା ଅଛି। ଆଜି ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ ହେବ।

କର୍କଟ : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କପାଇଁ ଲାଭକାରୀ ଅଟେ। ଚାକିରି ଏବଂ ବ୍ୟାପାରରେ ମଧ୍ୟ ଲାଭର ସଂକେତ ଅଛି। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସାଥିରେ ଆନନ୍ଦପୂର୍ବକ ସମୟ ବିତାଇ ପାରନ୍ତି। ଯେଉଁ ଲୋକ ଅବିବାହିତ, ତାଙ୍କର ଆଜି ବିବାହର ଯୋଗ ଅଛି। ଆୟର ସାଧନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ସିଂହ : ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କ ପ୍ରଭାବ ଆଜି ବଢ଼ିବ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଉପରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟର ସକାରାତ୍ମକ ଅସର ହେବାରୁ ଆପଣଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ପିତାଙ୍କର ସହିତ ସମ୍ବନ୍ଧ ପ୍ରେମପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ ଏବଂ ତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ମଧ୍ୟ ହେବ।

କନ୍ୟା : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କୁ କିଛି ଅତିରିକ୍ତ ପରିଶ୍ରମ କରିବାକୁ ହେବ। ଶାରୀରିକ ଫୁର୍ତିର ଅଭାବ ରହିବା କାରଣରୁ ଆଳସ୍ୟ ଅନୁଭବ ହେବ, ଯେଉଁଥିରେ କାର୍ଯ୍ୟ ଧିର ଗତିରେ ପୂର୍ଣ୍ଣ ହେବ। ସନ୍ତାନର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ବିଷୟରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ।

ତୁଳା : କାହା ସହିତ ବାଦ-ବିବାଦ କିମ୍ବା ଝଗଡ଼ା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ଗୁପ୍ତ ଶତ୍ରୁମାନଙ୍କଠାରୁ ମଧ୍ୟ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଅଚାନକ ଧନଲାଭ ହେବାର ସଂଭାବନା ଅଛି।

ବିଚ୍ଛା : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କପାଇଁ ମନୋରଞ୍ଜନର ଦିନ ଅଟେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ପାର୍ଟୀ କିମ୍ବା ପିକନିକରେ ଆଜିର ଦିନ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ ବିତିବ। ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ, ବାହନ ତଥା ଭୋଜନର ସୁଖ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ଧନୁ : ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କପାଇଁ ବହୁତ ଅନୁକୂଳ ଅଟେ। ବନ୍ଧୁ-ବାନ୍ଧବଙ୍କ ସହିତ ଆପଣଙ୍କର ବ୍ୟବହାର ଭଲ ରହିବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆରମ୍ଭ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ଏବଂ ସ୍ନେହୀଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିହେବ। ଛୋଟ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

ମକର : ଆଜିର ଦିନ ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ଆଲସ୍ୟ, ରହିବାର କାରଣରୁ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ମାନସିକ ରୂପରେ ମଧ୍ୟ ଚିନ୍ତା ଆସିବ। ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ଦିନ ଲାଭଦାୟୀ ଅଟେ। ଘରର ଲୋକମାନଙ୍କର ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି।

କୁମ୍ଭ : ଅଧିକ ଭାବନା କାରଣରୁ ମନରେ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ସାମାଜିକ ରୂପରେ ସମ୍ମାନ ଭଂଗ ନ ହେଉ, ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଘର ଏବଂ ସଂପତ୍ତି ସହିତ ଜଡିତ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକ ଆଜି ସମ୍ଭାଳିକରି ଚାଲିବାର ସମୟ। ମାତାଙ୍କର ଲାଭ ହେବ।

ମୀନ : ଆବଶ୍ୟକ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବା ପାଇଁ ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ସୃଜନାତ୍ମକ ଶକ୍ତିରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବିଚାରରେ ସ୍ଥିରତା ତଥା ମନରେ ଦୃଢ଼ତା ରହି ଆପଣ ନିଜର କାର୍ଯ୍ୟ ବହୁତ ଭଲ ଭାବରେ କରି ପାରିବେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ଯାତ୍ରାର ଆୟୋଜନ କରିବେ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top