୧୮ ମଇ ଶୁକ୍ରବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ରାଶିଫଳ

ମେଷ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନ ଅଧିକ ଚଞ୍ଚଲ ରହିବ। ଏହି କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କୁ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ନେବାରେ ବହୁତ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନଙ୍କ ସାମନା କରିବାକୁ ପଡ଼ିପାରେ। ନୂଆ କାମ କରିବାକୁ ପ୍ରେରଣା ମିଳିବ।

ବୃଷ : ଭାଇ-ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର ପ୍ରେମ ତଥା ସହଯୋଗ ମିଳିବ। କଲାକାର, କାରୀଗର ଏବଂ ଲେଖକମାନଙ୍କୁ ନିଜର ପ୍ରତିଭା ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାକୁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନଙ୍କୁ ପରାସ୍ତ କରି ପାରିବେ। କାର୍ଯ୍ୟର ଉଚିତ ପ୍ରଶଂସା ମଧ୍ୟ ହେବ। ସାମାଜିକ ରୂପରେ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ମିଥୁନ : ଆଜିର ଦିନ ଆର୍ଥିକ ଦୃଷ୍ଟିରୁ ଲାଭଦାୟକ ହେବ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ଆପଣ ସତେଜ ଏବଂ ପ୍ରସନ୍ନତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ସ୍ଵାଦିଷ୍ଟ ଭୋଜନ ଏବଂ ଭଲ କପଡ଼ା ପିନ୍ଧିବାକୁ ମିଳିବ। ଭେଟ-ଉପହାର ମିଳିପାରେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ।

କର୍କଟ : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ମନରେ ଆଘାତ ଏବଂ ଭୟ ଅନୁଭବ କରିପାରନ୍ତି। ପରିବାରରେ ମତଭେଦ ହେବାରୁ ପାରିବାରିକ ବାତାବରଣ ଅଶାନ୍ତିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ମନରେ ଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱ ରହିପାରେ। ନିଜର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଆଜି ଅତ୍ୟଧିକ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ।

ସିଂହ : ଆଜି ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭ ଏବଂ ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ରମଣୀୟ ସ୍ଥାନକୁ ଯାଇପାରନ୍ତି। ମହିଳା ମିତ୍ର ଆଜି ବିଶେଷ ସହାଯକ ହେବେ। କୌଣସି ଶୁଭ ପ୍ରସଙ୍ଗ ହୋଇପାରେ। ବୈବାହିକ ଜୀବନ ଉତ୍ତମ ରହିବ ତଥା ଜୀବନସାଥୀମାନଙ୍କ ସହଯୋଗ ମିଳିବ।

କନ୍ୟା : ଆଜିର ଦିନ ଲାଭପ୍ରଦ ରହିବ। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରିମାନଙ୍କ କୃପାଦୃଷ୍ଟି ରହିବ, ଏହାଫଳରେ ପ୍ରମୋଶନ ହେବାର ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ପିତାଙ୍କର ତରଫରୁ ଲାଭ ହେବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ପାରିବାରିକ ବାତାବରଣରେ ଖୁସି ରହିବ।

ତୁଳା : ଆଜି ଆପଣ ନୂଆ କାମ ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଚେଷ୍ଟା କରିବେ। ତୀର୍ଥ ଯାତ୍ରା କରିବାପାଇଁ ସୁଯୋଗ ମିଳିବ। ବିଦେଶରେ ରହୁଥିବା ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ଏବଂ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କର ଭଲ ସମାଚାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ ଯାହାଫଳରେ ଅଧିକ ପ୍ରସନ୍ନତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଆଜି କୌଣସି ଚର୍ଚ୍ଚା କିମ୍ବା ବାଦ-ବିବାଦରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବିଚ୍ଛା : ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। କଫ, ଶ୍ୱାସ କିମ୍ବା ପେଟର ଯନ୍ତ୍ରଣାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ଆଜି ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ଅସୁସ୍ଥ ରହିପାରନ୍ତି। କ୍ରୋଧ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବାକୁ ହେବ। ଜଳକ୍ଷେତ୍ର ନିକଟରେ ସଜାଗ ରୁହନ୍ତୁ। ଆଜି ଆପଣ ଖର୍ଚ୍ଚ ଅଧିକ କରିପାରନ୍ତି।

ଧନୁ : ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ଭଲ ଦିନ ବିତିବ। ସ୍ଵାଦିଷ୍ଟ ଭୋଜନ ତଥା ନୂଆ କପଡ଼ା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ପ୍ରତି ବିଶେଷ ଆକର୍ଷଣ ରହିବ ଏବଂ ତାଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତକରି ରୋମାଞ୍ଚକ ରହିବ। ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ବିଚାରରେ ସ୍ଥିର ରହିବ ନାହିଁ। ଭାଗିଦାରୀରେ ଲାଭ ହେବ।

ମକର : ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଯଶ, କୀର୍ତ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦ ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ। ଧନ ଲାଭର ଯୋଗ ଅଛି। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ଆୟୋଜନ କରିବା ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ଏବଂ ଯାତ୍ରାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି।

କୁମ୍ଭ : ବାଣୀ ଓ ବ୍ୟବହାର ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ। ଯାତ୍ରାରେ ଅସୁବିଧା ହୋଇପାରେ। ମନ ଅଶାନ୍ତ ହୋଇପାରେ। ମଧ୍ୟାହ୍ନ ପରେ ବିଦେଶରୁ ଭଲ ସମାଚାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କ ଦ୍ୱାରା ଆପଣଙ୍କ ସହିତ କରାଯାଇଥିବା ବ୍ୟବହାରରେ ଦୁଖ ପହଁଚିପାରେ।

ମୀନ : ବନ୍ଧୁ ତଥା ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଦ-ବିବାଦ ନ ହେଉ, ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଅନେକ ଅସୁବିଧା ତଥା ବିରୋଧ ପରିସ୍ଥିତିର କାରଣରୁ ଆପଣଙ୍କ ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରଭାବିତ ହୋଇପାରେ। କୌଣସି କାଗଜପତ୍ରରେ ସାବଧାନ ରହିବେ। ମାନ ପ୍ରତିଷ୍ଠା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *