ଓଡ଼ିଶା

୧୨ ମଇ ଶନିବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : କଫ ଏବଂ ଜ୍ୱର କାରଣରୁ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଖରାପ ହୋଇପାରେ। ମାନସିକ ଅସୁସ୍ଥତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଧାର୍ମିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ପୁଞ୍ଜି ନିବେଶରେ ଦାୟିତ୍ୱହୀନତା କରନ୍ତୁ ନାହିଁ।

ବୃଷ : ପରିବାରରେ ସୁଖ ଶାନ୍ତି ରହିବ। କୁଟୁମ୍ବ ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସାଥିରେ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ ବିତାଇବେ। ଆପଣଙ୍କ ଆୟ ଏବଂ ବ୍ୟାପାର-ଧନ୍ଦାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବ୍ୟାପାର କ୍ଷେତ୍ରରେ ସଂପର୍କ ଏବଂ ଚିହ୍ନା ଲୋକମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ମହିଳା ବର୍ଗଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ହେବ।

ମିଥୁନ : ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ସୁଖ ରହିବ। ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ଆପଣଙ୍କ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକର ପ୍ରଶଂସା ହେବ। ବ୍ୟାପାରିମାନଙ୍କ ଦ୍ଵାରା କାମର ପ୍ରଶଂସା ହେବ। ପ୍ରମୋଶନର ଯୋଗ ଅଛି। ସମାଜରେ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବଢ଼ିବ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ମିଳିବ।

କର୍କଟ : ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ରୁଚି ରହିବ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ଆନନ୍ଦିତ ରହିବେ। ଭାଗ୍ୟବୃଦ୍ଧିର ଅବସର ମିଳିବ। ପରିବାରରେ ଭାଇ-ଭଉଣୀମାନଙ୍କ ସହିତ ଆନନ୍ଦପୂର୍ବକ ସମୟ ବ୍ୟତୀତ ହେବ। ଚାକିରି ପେଶାଲୋକଙ୍କୁ ଲାଭ ହେବ।

ସିଂହ : ବାହରର ଖାଦ୍ୟ ଖାଇବାରୁ ନିଜକୁ ଦୂରରେ ରଖନ୍ତୁ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ପଛରେ ଧନ ଖର୍ଚ୍ଚ ହୋଇପାରେ। ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାର ମନ ଉପରେ ପ୍ରଭାବ ପକାଇପାରେ। ପାରିବାରିକ ସଦସ୍ୟମାନଙ୍କ ସହିତ ସାବଧାନ ପୂର୍ବକ ରୁହନ୍ତୁ।

କନ୍ୟା : ଆଜିର ଦିନ ଅନୁକୂଳତାରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ମଧୁରତା ରହିବ। ବିପରୀତ ଲିଙ୍ଗ ବ୍ୟକ୍ତିମାନଙ୍କ ତରଫରୁ ଆକର୍ଷଣ ଅନୁଭବ କରିବେ। ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠାରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନ ଏବଂ ବସ୍ତ୍ରାଭୂଷଣ ତଥା ବାହନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ତୁଳା : ଘରେ ଶାନ୍ତି ଏବଂ ଆନନ୍ଦର ବାତାବରଣ ରହିବ। ସୁଖଦାୟକ ଘଟଣା ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟରେ ଯଶ ଏବଂ ସଫଳତା ମିଳିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଚାକିରିରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବ।

ବିଚ୍ଛା : ମାନହାନି ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ଶେୟାର-ସଟ୍ଟା ଆଡ଼କୁ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ ନାହିଁ କ୍ଷତି ଗ୍ରସ୍ତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କପାଇଁ ପାଠପଢ଼ାରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ଆର୍ଥିକ ଆୟୋଜନ ସଫଳତା ପୂର୍ବକ ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ କରି ପାରିବେ। ଶୁଭ ସମାଚାର ମିଳିବ।

ଧନୁ : ମନରେ ଫୁର୍ତ୍ତିର ଅଭାବ ରହିବ। ମାତାଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ଅନିଦ୍ରା ଯୋଗୁଁ ଅସୁବିଧାରେ ପଡ଼ିପାରନ୍ତି। ସମୟରେ ଭୋଜନ ନ ମିଳିବାରୁ କ୍ରୋଧିତ ହେବ। କାଗଜାପତ୍ର ମାମଲାରେ ସାବଧାନ ରୁହନ୍ତୁ।

ମକର : ବ୍ୟାପାରରେ ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ହେବ। ଭାଇ-ଭଉଣୀମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କ ପାଇଁ ସମୟ ଭଲ ଅଟେ। ପ୍ରିୟ ବ୍ୟକ୍ତିଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରିବେ। ପ୍ରତିଦ୍ୱନ୍ଦ୍ୱୀମାନଙ୍କର ବିପକ୍ଷରେ ସଫଳତା ମିଳିବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଅନୁକୂଳ ଦିନ ଅଟେ।

କୁମ୍ଭ : ଯଦି ବାଣୀ ଉପରେ ନିୟନ୍ତ୍ରଣ ରଖିବେ, ତେବେ ଆଜି ଅନେକ ସମସ୍ୟାରୁ ରକ୍ଷା ପାଇପାରିବେ। ବାଦ-ବିବାଦରେ ପଡ଼ନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଅନାବଶ୍ୟକ ଖର୍ଚ୍ଚ ଉପରେ ଅଂକୁଶ ରଖିବେ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ହାଲୁକା ଖରାପ ରହିବ। ଆର୍ଥିକ କ୍ଷତିର ଆଶଂକା ଅଛି।

ମୀନ : ଆଜିର ଦିନ ଆନନ୍ଦ ଏବଂ ଉତ୍ସାହରେ ପରିପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିବ। ଘରେ କୌଣସି ମାଙ୍ଗଳିକ ପ୍ରସଂଗର ଆୟୋଜନ ହେବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟର ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ। ନିଜ ପରିଜନ ଅଥବା ସମ୍ପର୍କୀୟମାନଙ୍କ ଏବଂ ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ସାକ୍ଷାତ କରି ହେବ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top