୦୯ ଅଗଷ୍ଟ ଗୁରୁବାର: ଜାଣନ୍ତୁ ଆପଣଙ୍କ ଆଜିର ରାଶିଫଳ

ମେଷ : ଚାକିରି-ବ୍ୟବସାୟରେ ବାତାବରଣ ଭଲ ରହିବ। ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବା ପାଇଁ ପ୍ରେରିତ ହେବେ। ଛୋଟ ଯାତ୍ରାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ବୌଦ୍ଧିକ ତଥା ଲେଖନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଭଲ ଦିନ ଅଟେ। ଆଜି କୌଣସି ମହତ୍ତ୍ଵପୂର୍ଣ୍ଣ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ବହୁତ ଭାବିଚିନ୍ତି ନିଅନ୍ତୁ।

ବୃଷ : ଆଜି ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିବା ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ। ଭୁଲ ବ୍ୟବହାର କାରଣରୁ ଭଲ ସୁଯୋଗ ଯାଇପାରେ। ଲେଖକ, କାରୀଗର, କଲାକାରମାନଙ୍କୁ ନିଜର କୌଶଳ ପ୍ରଦର୍ଶନ କରିବାର ଅବସର ମିଳିବ। ଆଜି କାର୍ଯ୍ୟଭାର ଅଧିକ ହୋଇପାରେ।

ମିଥୁନ : ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟକ ପ୍ରମାଣିତ ହେବ। ସକାଳେ ସତେଜ ଏବଂ ପ୍ରସନ୍ନତା ଅନୁଭବ ହେବ। ମିତ୍ର ତଥା ନିଜ ବନ୍ଧୁମାନଙ୍କ ସହିତ ମିଳିକରି ଉତ୍ତମ ଭୋଜନର ଆନନ୍ଦ ନେବେ। ଆର୍ଥିକ ଲାଭ ମିଳିବା ସହିତ ଉପହାର ମଧ୍ୟ ମିଳିପାରେ।

କର୍କଟ : ମନ ଅଣନିଶ୍ୱାସୀ ହୋଇପାରେ। ପରିଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ନ ହେଉ, ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ମାତାଙ୍କର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଉପରେ ବିଶେଷ ଧ୍ୟାନ ଦିଅନ୍ତୁ। ସ୍ଥାୟୀ ସଂପତ୍ତି କାମରେ ସାବଧାନ ରହିବେ। ଆର୍ଥିକ ଦେବା-ନେବାରେ ସାବଧାନତା ଅବଲମ୍ବନ କରନ୍ତୁ।

ସିଂହ : ଲାଭ ମିଳିବାର ସମ୍ଭାବନା ଅଛି। ମିତ୍ର ମଣ୍ଡଳ ଏବଂ ମହିଳା ବର୍ଗ ତଥା ବରିଷ୍ଠ ନାଗରୀକମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ଚାକିରି ବ୍ୟବସାୟରେ ପ୍ରମୋଶନ ଏବଂ ଆୟ ବୃଦ୍ଧିର ଯୋଗ ଅଛି। ଦାମ୍ପତ୍ୟ ଜୀବନରେ ଜୀବନସାଥୀ ସହିତ ନିକଟତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଜୀବନସାଥୀମାନଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ।

କନ୍ୟା : ବ୍ୟାପାରରେ ଲାଭ ହେବ। କେଉଁଠାରେ ଫସି ରହିଥିବା ଧନ ଫେରସ୍ତ ମିଳିପାରେ। ଚାକିରି ପେଶାଲୋକମାନଙ୍କର ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠା ମିଳିପାରେ। ପିତାଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ପରିବାରରେ ଆନନ୍ଦ-ଉତ୍ସାହର ବାତାବରଣ ରହିବ।

ତୁଳା : ଲମ୍ବା ଦୂର କିମ୍ବା ଧାର୍ମିକ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ବ୍ୟବସାୟ ଆଜିର ଦିନ ଲାଭଦାୟୀ ରହିବ। ଚାକିରି ପେଶାଲୋକମାନଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନେ ତଥା ସହକର୍ମୀମାନଙ୍କର ଆଜି ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ପରିଜନମାନଙ୍କର ସହିତ ଆନନ୍ଦରେ ସମୟ କଟିବ।

ବିଚ୍ଛା : ନୂଆ କାମ ଆରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଦିନ ଅନୁକୂଳ ନୁହେଁ। ଜୀବନସାଥୀମାନଙ୍କ ସହିତ ମନମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ରାଜକୀୟ ପ୍ରବୃତ୍ତିଗୁଡ଼ିକରୁ ଦୂରରେ ରହିବା ଏବଂ ନୂଆ ସମ୍ବନ୍ଧ ବିକସିତ କରିବାକୁ ଉପଦେଶ। ଇଷ୍ଟଦେବଙ୍କର ନାମ ସ୍ମରଣ କରନ୍ତୁ।

ଧନୁ : ବୌଦ୍ଧିକ, ତାର୍କିକ, ବିଚାର ବିନିମୟ ଏବଂ ଲେଖନ କାର୍ଯ୍ୟ ପାଇଁ ଶୁଭ ଦିନ ଅଟେ। ମିତ୍ରମାନଙ୍କ ସହିତ ମନୋରଞ୍ଜନ ଏବଂ ଉତ୍ସାହର ସହିତ ଦିନ କଟିବ। ନୂଆ ବସ୍ତ୍ରର ଲାଭ ହୋଇପାରେ ଭାଗିଦାରୀରେ ଲାଭ ହେବ। ମାନ-ସମ୍ମାନରେ ବୃଦ୍ଧି ହେବ।

ମକର : ବ୍ୟାପାର-ଧନ୍ଦାରେ ବିକାସ ହେବ। ଆର୍ଥିକ ରୂପରେ ଲାଭଦାୟକ ଦିନ ଅଟେ। ଅର୍ଥ ଦେବା-ନେବାରେ ସରଳତା ରହିବ। ପରିବାରରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତିର ମାହୌଲ ରହିବ। କାର୍ଯ୍ୟକର୍ତ୍ତା ତଥା ଅଧୀନସ୍ଥ ଲୋକମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଭଲ ସମାଚାର ମିଳିବ।

କୁମ୍ଭ : ଆଜି ଆପଣ ସନ୍ତାନ ଏବଂ ନିଜର ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ସମ୍ବନ୍ଧରେ ଚିନ୍ତିତ ହୋଇପାରନ୍ତି। ବିଚାରରେ ତୁରନ୍ତ ପରିବର୍ତ୍ତନ ମାନସିକ ସ୍ଥିରତାରେ ଅସୁବିଧା ପହଁଚାଇପାରେ। ଆଜି ଆରମ୍ଭ କରାଯାଇଥିବା ନୂଆ କାର୍ଯ୍ୟ ଅସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ରହିପାରେ। ଖାଇବା ପିଇବାରେ ସାବଧାନ ରହିବେ।

ମୀନ : କୁଟୁମ୍ବଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ବାଦ-ବିବାଦ ନ ହେଉ, ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ନ ଚାହୁଁଥିବା ଘଟଣାଗୁଡ଼ିକରେ ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଉତ୍ସାହରେ କମି ଆସିପାରେ। ଧନ ଏବଂ କୀର୍ତ୍ତିର କ୍ଷତି ନ ହେଉ, ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। କୋର୍ଟ-କଚେରୀରେ ସମ୍ବନ୍ଧିତ କାର୍ଯ୍ୟ କରିପାରନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *