ଜିଲ୍ଲା ପରିକ୍ରମା

୮ ପୁଲିସ ଇନ୍ସପେକ୍ଟରଙ୍କ ଜିଲା ବାହାରକୁ ବଦଳି

ଭଦ୍ରକ, ୧୧ା୫ (ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ / ପ୍ରମୋଦ ରାୟ) : ପୂର୍ବାଞ୍ଚଳ ପୁଲିସ ରେଞ୍ଜ ପକ୍ଷରୁ ଏକ ବଦଳି ଆଦେଶନାମା ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ଏଥିରେ ବାଲେଶ୍ୱର, ଭଦ୍ରକ ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲାର ମୋଟ ୨୫ଜଣ ପୁଲିସ ଇନିସ୍ପେକ୍ଟରଙ୍କୁ ବଦଳି କରାଯାଇଛି। ତହିଁରୁ ଭଦ୍ରକ ଜିଲାର ୮ଜଣ ଇନିସ୍ପେକ୍ଟର ବାଲେଶ୍ୱର ଓ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲାକୁ ବଦଳି ହୋଇଛନ୍ତି। ଅନୁରୂପ ଭାବେ ୮ ଇନିସପେକ୍ଟର ଜିଲା ବାହାରୁ ଭଦ୍ରକକୁ ବଦଳି ହୋଇ ଆସୁଛନ୍ତି। ଭଦ୍ରକ ଗ୍ରାମାଞ୍ଚଳ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଥିବା ସୁଦର୍ଶନ ଗାଙ୍ଗୋଇ, ବାସୁଦେବପୁର ଥାନା ଆଇଆଇସି ନବକିଶୋର ନାଏକ, ଧାମରା ମରୋଇନ ଥାନା ଆଇଆଇସି ସନାତନ ସାହୁ, ଧାମନଗର ଆଇଆଇସି ବିଜୟ ମଲ୍ଲିକ ଏବଂ କସିଆ ମେରାଇନ ଥାନା ଆଇଆଇସି ପ୍ରଫୁଲ୍ଳ କୁମାର ମଲ୍ଲିକଙ୍କର ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲାକୁ ବଦଳି ହୋଇଛି। ବନ୍ତ ଥାନା ଆଇଆଇସି ଜ୍ଞାନରଞ୍ଜନ ମିଶ୍ର, ବିଦ୍ୟୁତ ଥାନା ଏବଂ ପୁରୁଣା ବଜାର ଥାନା ଆଇଆଇସି ଦାୟିତ୍ୱରେ ଥିବା ଇନ୍ସପେକ୍ଟର ମମତା ସାହୁ ଓ ଧୁଷୁରୀ ଥାନା ଆଇଆଇସି ଶ୍ରୀବଲ୍ଲଭ ସାହୁଙ୍କର ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲାକୁ ବଦଳି ହୋଇଛି। ସେହିପରି ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲାରୁ ଅମିତ କୁମାର ବିଶ୍ୱାଳ, ମିନତୀ ବିଶ୍ୱାଳଙ୍କ ମୟୁରଭଞ୍ଜ ଜିଲା, ଦିଲୀପ ସାହୁ, ରମେଶ ଚନ୍ଦ୍ର ସିଂଙ୍କର ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲାରୁ ଭଦ୍ରକକୁ ପ୍ରତ୍ୟାବର୍ତ୍ତନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ମୟୁରଭଞ୍ଜରୁ ରତିକାନ୍ତ ଗିରି, ତିଳୋତ୍ତମା ରାଉତ, ବାଲେଶ୍ୱରରୁ ରାମ କୁମାର ମୁର୍ମୁ ଓ ଦୟାନିଧି ଦାସ ଭଦ୍ରକ ଜିଲାକୁ ଆସିବା ଲାଗି ଆଦେଶ ପ୍ରକାଶ ପାଇଛି। ତେବେ ଏହି ଅଦଳ ବଦଳ ପରେ ଜିଲା ସ୍ତରରେ ଥାନାଧିକାରୀଙ୍କ ଏକ ବଦଳି ଆଦେଶ ପ୍ରକାଶ ପାଇବାର ସମ୍ଭାବନା ରହିଛି।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top