ସ୍ୱାମୀର ଭୁଜାଲି ମାଡରେ ସ୍ତ୍ରୀର ପ୍ରେମିକ ଗୁରୁତର

କେନ୍ଦୁଝର, ୨୨ା୮(ଓଡିଆ ପୁଅ/ପ୍ରଦୀପ ମହାନ୍ତି): କେନ୍ଦୁଝର ଜିଲ୍ଲାର ତେଲକୋଇ ଥାନା ଅନ୍ତର୍ଗତ ଜଗମୋହନପୁର ପଞ୍ଚାୟତ ଶିଙ୍କୁଳାବାହାଳ ଗ୍ରାମରେ ସ୍ୱାମୀର ଭୁଜାଲି ମାଡରେ ସ୍ତ୍ରୀର ପ୍ରେମିକ ମୃତ୍ୟୁ ସହ ସଂଗ୍ରାମ କରିବା ଘଟଣା ଚର୍ଚ୍ଚାର କେନ୍ଦ୍ରବିନ୍ଦୁ ହୋଇଛି। ଘଟଣାରୁ ପ୍ରକାଶ ଯେ, ତେଲକୋଇ ବ୍ଲକ ଅନ୍ତର୍ଗତ ତାଳପଦା ପଞ୍ଚାୟତରେ ସୁଧାଂଶୁ ଶେଖର ପାଇକରାୟ ପଞ୍ଚାୟତ ନିର୍ବାହୀ ଅଧିକାରୀଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟକରୁଥିବାବେଳେ ତାଳପଦା ଅଞ୍ଚଳର ଜଣେ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ସାହୁଙ୍କ ସ୍ତ୍ରୀ ମିଲ୍ଲୀ ସାହୁଙ୍କ ସହ ପ୍ରେମ ସଂପର୍କ ଗଢିଉଠିଥିଲା। ଉଭୟ ବିବାହିତ ହୋଇଥିଲେ ସୁଦ୍ଧା ସାମାଜିକ ବିଧିବ୍ୟବସ୍ଥାକୁ ଭୃକ୍ଷେପ ନକରି ଏକତ୍ର ରହିବାକୁ ନିଷ୍ପତ୍ତି ନେଇ ଗତ ୧ବର୍ଷ ହେବ ଜଗମୋହନପୁର ନିକଟ ଶିଙ୍କୁଳିବାହାଳଠାରେ ଏକ ଭଡା ଘର ନେଇ ରହିଆସୁଥିଲେ। ଏହି କାରଣରୁ ସୁଧାଂଶୁ ପାଇକରାୟଙ୍କ ସହ ମିଲ୍ଲୀ ସାହୁଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦିଲ୍ଲୀପ କୁମାର ସାହୁଙ୍କ ସହ ଅନେକ ଥର ଝଗଡା ହୋଇ ଆସୁଥିଲା। ଶେଷରେ ଅନ୍ୟ ଉପାୟ ନପାଇ ମିଲ୍ଳୀ ସାହୁଙ୍କ ସ୍ୱାମୀ ଦିଲ୍ଲୀପ ସାହୁ ବୁଧବାର ସକାଳୁ ମିଲ୍ଲୀ ସାହୁ ତାଙ୍କ ପ୍ରେମିକ ସୁଧାଂଶୁ ପାଇକରାୟଙ୍କ ସହ କେନ୍ଦୁଝର ଆସୁଥିବାବେଳେ ସକାଳ ପ୍ରାୟ ୫ଟା ୩୦ମିନିଟ୍ ସମୟରେ ଭଡା ଘରଠାରୁ ଅଳ୍ପ ଦୂରରେ ହଠାତ୍ ସୁଧାଂଶୁ ପାଇକରାୟଙ୍କୁ ଭୁଜାଲିରେ ଆକ୍ରମଣ କରି ୧ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ଏବଂ ୨ଟି ମୋବାଇଲ ଫୋନ୍ ନେଇଯାଇଥିଲେ। ଭୁଜାଲି ମାଡରେ ସୁଧାଂଶୁଙ୍କ ମୁଣ୍ଡ ପଛପଟ, କାନ ପାଖ ଏବଂ ବେକରେ ଗୁରୁତର ଆଘାତ ଲାଗିଛି। ଗୁରୁତର ଅବସ୍ଥାରେ ସୁଧାଂଶୁକୁ କେନ୍ଦୁଝର ମୁଖ୍ୟ ଚିକିତ୍ସାଳୟର ଅସ୍ଥିଶଲ୍ୟ ବିଭାଗରେ ଭର୍ତ୍ତି କରାଯାଇଛି। ଆହତ ହୋଇଥିବା ସୁଧାଂଶୁ ଶେଖର ପାଇକରାୟ ବର୍ତ୍ତମାନ ପାଟଣା ବ୍ଲକ ଏରେଣ୍ଡାଇ ପଞ୍ଚାୟତର ପିଇଓ ଭାବେ କାର୍ଯ୍ୟ କରୁଥିବା ଜଣାପଡିଛି। ଏ ସଂପର୍କରେ ତେଲକୋଇ ଥାନା ଅଧିକାରୀ ଦେବେନ୍ଦ୍ର ନାଥ ପିଙ୍ଗୁଆ ସହ ଯୋଗାଯୋଗ କରିବାରୁ ଥାନାରେ ଲିଖିତ ଅଭିଯୋଗ ହୋଇନଥିବା ପ୍ରକାଶ କରିଛନ୍ତି। ଅଭିଯୋଗ ପରେ ଘଟଣାର ତଦନ୍ତ କରାଯାଇ ଅଭିଯୁକ୍ତଙ୍କ ବିରୁଦ୍ଧରେ କାର୍ଯ୍ୟାନୁଷ୍ଠାନ ଗ୍ରହଣ କରାଯିବ ବୋଲି ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *