ସାମ୍ବାଦିକଙ୍କ ମାତୃ ବିୟୋଗ, ବିଭିନ୍ନ ମହଲରେ ଶୋକ

ଯାଜପୁର-୭/୧୨(ଓଡିଆ ପୁଅ/ଏ.ରାଉତ) ‘ସମାଜ’ର ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁର ସମ୍ବାଦଦାତା ବିରେନ୍ଦ୍ର ନାୟକଙ୍କ ମା’ କାଞ୍ଚନବାଳା ନାୟକ(୬୬)ଙ୍କ ସୋମବାର ବିଳମ୍ବିତ ରାତିରେ ପରଲୋକ ଘଟିଛି । ସ୍ୱର୍ଗତ କାଞ୍ଚନବାଳା ହଠାତ ଅସୁସ୍ଥ ହୋଇ ପଡିବାରୁ ପରିବାର ଲୋକେ ତାଙ୍କୁ ବଡଚଣା ଡାକ୍ତରଖାନାକୁ ନେଇଯାଇଥିଲେ, ଡାକ୍ତର କିଛି ସମୟ ଚିକିସôା କରିବା ପରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ଘଟିଥିଲା । ତେବେ ହୃଦଘାତରେ ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁ ହୋଇଥିବା ଡାକ୍ତର ପ୍ରକାଶ କରିଥିଲେ । ସ୍ୱର୍ଗତା ନାୟକଜଣେ ଧର୍ମପରାୟଣା ମହିଳା ଭାବେ ସ୍ଥାନୀୟଅଞ୍ଚଳରେ ବେଶ ପରିଚିତ ଥିଲେ,ତାଙ୍କର ମୃତ୍ୟୁରେ ସ୍ଥାନୀୟଅଞ୍ଚଳରେ ଗଭିର ଶୋକର ଛାୟା ଖେଳିଯାଇଛି । ମୃତ୍ୟୁ ଶଯ୍ୟାନିକଟରେ ୪ ପୁଅ,ବୋହୁଙ୍କସମେତ ଆତ୍ମୀୟସ୍ୱଜନ ଉପସ୍ଥିତ ଥିଲେ । ଆଜି ମରଶରୀରକୁ ପୁରୀ ସ୍ୱର୍ଗଦ୍ୱାରା ନିଆଯାଇ ଅନ୍ତିମ ସଂସ୍କାର କରାଯାଇଛି, ସାନପୁଅ ବିରେନ୍ଦ୍ର ମୁଖାଗ୍ନୀ ଦେଇଥିଲେ । ମୃତ୍ୟୁ ଖବରପାଇ ସରକାରୀ ଦଳ ମୁଖ୍ୟ ସଚେତକ ଅମର ପ୍ରସାଦ ଶତପଥୀ, ପ୍ରାକ୍ତନ ମନ୍ତ୍ରୀ ତଥା କଂଗ୍ରେସ ନେତା ସୀତାକାନ୍ତ ମହାପାତ୍ର, ପିସିସି ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ଶୁଭେନ୍ଦୁ ମହାନ୍ତି, ବିଜେପି ରାଜ୍ୟ ସଂପାଦିକା ସୀମନ୍ତିନୀ ଜେନା, ଅମର ନାୟକ, ବ୍ଲକ ବିଜେଡି ସଭାପତି ଅରବିନ୍ଦ ସାମଲ, ଜିଲାପରିଷଦ ସଭ୍ୟ ବିପିନ ଜେନା, କଂଗ୍ରେସ ନେତା ଅଜୟ କୁମାର ସାମଲ,ରତିକାନ୍ତ ପ୍ରଧାନ, ବୌଦ୍ଧ ଗବେଷକ ଡ. ହରିଶ କୁମାର ପୃଷ୍ଟି, ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁର ପ୍ରେସ କ୍ଲବ ପକ୍ଷରୁ ଭକ୍ତଚରଣ ସାହୁ, ଅଜୟ କୁମାର ସିଂହ, ପ୍ରଦିପ କୁମାର ପୃଷ୍ଟି, ଗିରିଜା ସାହୁ, ଏକାଦଶୀ ସେଠୀ, ଉକôଳ ସାମ୍ବାଦିକ ସଂଘ ରାଜ୍ୟ ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ବେଣୁଧର ପଣ୍ଡା, ଜିଲା ସଂପାଦକ ପ୍ରତାପ ରାଉତରାୟ, ବ୍ଳକ କଂଗ୍ରେସ ସଭାପତି ଫକିର ଚରଣ ବଳ, ଜିଲା ଯୁବ ବିଜେଡି ସାଧାରଣ ସଂପାଦକ ଗଣେଶ୍ୱର ବରାଳ, ବାଲିଚନ୍ଦ୍ରପୁର ଥାନାଧିକାରୀ ରାକେଶ କୁମାର ତ୍ରିପାଠୀ, ଅନନ୍ତ କିଶୋର ସିଂହ ପ୍ରମୁଖ ବହୁ ବିଶିଷ୍ଠ ବ୍ୟକ୍ତି ଗଭିର ଶୋକ ପ୍ରକାଶ କରିବା ସହ ପରିବାରଙ୍କୁ ସମବେଦନା ଜଣାଇଥିଲେ ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *