ରୋଟାରୀ କ୍ଲବ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର

ପୁରୀ, ୧୧/୧(ଓଡ଼ିଆ ପୁଅ/ବିଜୟ ପଟ୍ଟନାୟକ): -ରୋଟାରୀ କ୍ଲବ ପୁରୀ ପକ୍ଷରୁ ଆମରୀ ହସପିଟାଲର ସହଯୋଗିତାରେଏକ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ଶିବିର ରୋଟାରୀ କମ୍ୟୁନିଟି ସେଂଟର ପରିସରରେ ଅନୁଷ୍ଠିତ ହୋଇଯାଇଛି। ଗୁରୁବାର ଦିନ ଆୟୋଜିତ ହୋଇ ଏହି ଶିବିରରେ ଲୋକମାନଙ୍କର ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରାଯିବା ସହ ବିଭିନ୍ନ ପରୀକ୍ଷା ନିରୀକ୍ଷା କରାଯାଇଥିଲା।ବିଶିଷ୍ଟ ହୃଦ୍ରୋଗ ବିଶେଷଜ୍ଞଡାଃ ଫରେଶ ଅଗ୍ରୱାଲ ଏବଂ ସ୍ତ୍ରୀ ଓ ପ୍ରସୂତିରୋଗ ଡାଃ ହରପ୍ରିତ କୌର ଶିବିରାର୍ଥୀମାନଙ୍କୁ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସେବା ଯୋଗାଇ ଦେଇଥିଲେ। ଶିବିରରେ ଲୋକ ମାନଙ୍କର ର୍ୟାଣ୍ଡମ୍ ବ୍ଲଡ ସୁଗାର ଏବଂ ଇସିଜି ପରୀକ୍ଷା ମାଗଣାରେ କରାଯାଇଥିଲା। ଆଇଏମ୍ଏ ପୁରୀ ଶାଖା ସଂପାଦକ ଡାଃ ବାନାମ୍ବର ସେନାପତି ଆମରୀ ହସପିଟାଲ ଡାଃ ବିବେକ ତ୍ରୀପାଠୀ, ସୋନମ ଶର୍ମା, ଡାଃ ନରହରି ମିଶ୍ର, ଶିବିରାର୍ଥୀ ମାନଙ୍କରେ ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପରୀକ୍ଷା କରିବା ସହ ଆବଶ୍ୟକ ପରାମର୍ଶ ଦେଇଥିଲେ। ରୋଟାରୀ କ୍ଲବ ସଭାପତି ଭକ୍ତଚରଣ ଦାସ, ସଂପାଦକ ବଦ୍ରୀ ପାତ୍ର, ଇନରହୁଇଲି ସଭାନେତ୍ରୀ ଅନୀତା ଦାସ, ରୋଟାରୀଆନ ସନ୍ତୋଷ ଲେଙ୍କା, ପ୍ରଦୀପ ଦାସ, ପ୍ରସନ୍ନ ମିଶ୍ର, ବିଭୁତି ତ୍ରୀପାଠୀ, ଭୀମସେନ ପାତ୍ର, ଅନୀତା ଦାସ, ଗୀତା ଚୋଧୁରୀ, ସ୍ୱାଗତିକା ରାଉତ, ପ୍ରତାପ ସାହୁ, ମାୟାଧର ମହାରଣା, ଅମ୍ବିକା ଦାସ, ବିଜୟ ପତି, ଗୋକୁଳାନନ୍ଦ ପଟ୍ଟନାୟକ ପ୍ରମୁଖ ଶିବିରକୁ ପରିଚାଳନା କରିଥିଲେ।

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *