ଅପରାଧ

ରାୟଗଡା ରେଳ ଷ୍ଟେସନରେ ଗୁଟକା ଜବତ ସହ ଜଣେ ଗିରଫ

ରାୟଗଡା ତା-୧୯/୦୯/୧୮(ଓଡିଆ ପୁଅ/ରବିନ୍ଦ୍ର ପାଟଖଣ୍ତାଳ) ରାୟଗଡା ସହର ବ୍ୟବସାହିକ କେନ୍ଦ୍ର ହୋଇଥିବା ବେଳେ ବିଭିନ୍ନ ସ୍ଥାନରୁ ମାଦକ ଦ୍ରବ୍ୟ ଆସୁଥିବା ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ଦେଖିବାକୁ ମିଳୁଛି। ଏବଂ ବାଣିଜ୍ୟ କର ଠକିବା ପାଇଁ ବେପାରୀ ମାନେ କେତେ ବେଳେ ଆନ୍ଧ୍ର ପ୍ରଦେଶ ଏବଂ ଆଖପାଖ ବିଭିନ୍ନ ରାଜ୍ୟରୁ ଚୋରାରେ ଖାଉଟି ସାମଗ୍ରୀ ସହ ମାଦକ ଦ୍ରବ୍ୟ ଆସୁଥିବାର ବିଭିନ୍ନ ସମୟରେ ପୋଲିସ ଜବତ କରିଥାଏ। ସେଭଳି ଗତକାଲି ହାୱାଡ଼ା ଠାରୁ ଜଗଦଲପୁର ଟ୍ରେନରୁ ଗୁଟଖା ଆସୁଥିବା ବେଳେ ରାୟଗଡା ରେଲ ଷ୍ଟେସନରେ ଜବତ କରାଯାଇଛି। ଏହି ଗୁଟଖା ପାୟ ୧ଟନ ହୋଇଥିବା ବେଳେ ଏହାର ଆନୁମାନିକ ମୂଲ୍ୟ ୩ଲକ୍ଷ ଟଙ୍କା ହେବ ବୋଲି ଜିଆରପି ପୋଲିସ ଏସଡିଆରପିଓ କୈଳାସ ଚନ୍ଦ୍ର ବୁରୁଡା ସୂଚନା ଦେଇଛନ୍ତି। ଏହି ଗୁଟଖା ଗୁଡିକ ଝାରସୁଗୁଡା ଠାରୁ ଆସୁଥିବା ଚାଲାଣକାରୀ ପ୍ରମୋଦ ସାହୁ କହିଥିବା ବେଳେ ଜିଆରପି ପୋଲିସ ଚାଲାଣକାରୀ ସାହୁଙ୍କୁ ଗିରଫ କରିଛି। ଏପରି ଚାଲାଣ ବାରମ୍ବାର ହେଉଥିବା ପ୍ରତ୍ୟେକ ଦିନ ଆସୁଥିବା ବିଶାଖାପାଟଣା ଠାରୁ ରାୟପୁର ପାସିଞ୍ଜର ଟ୍ରେନରେ ବିଭିନ୍ନ ଖାଉଟି ସାମଗ୍ରୀ ଓ ପଲିଥିନ ଆସିଥାଏ। ଏହି ଟ୍ରେନ ଆସି ରାୟଗଡା ସହର ମୂଖ୍ୟ ବଜାର ପାଖରେ ଅଟକି ସମସ୍ତ ସାମଗ୍ରୀ ଓଲାଇବା ପରେ ଟ୍ରେନ ଛାଡିଥାଏ ତାହା ଦେଖିବା ପାଇଁ ମିଳୁଛି।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top