ଓଡ଼ିଶା

ମାସର ପ୍ରଥମ ଦିନ: ଆପଣଙ୍କ ଭାଗ୍ୟ

୧ ମାର୍ଚ୍ଚ – ଆଜିର ରାଶିଫଳ
ମେଷ(Aries): ନିଜର ଉଗ୍ର ସ୍ଵଭାବ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଉପଦେଶ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ଶିଥିଲତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଳ୍ପ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତତା କାରଣରୁ ପରିଜନମାନଙ୍କ ପ୍ରତି କମ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ହାନିକାରକ ବିଚାର, ଏବଂ ଆଯୋଜନରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ। ଉଦର ରୋଗରେ ଅସୁବିଧାର ଆଶଂକା ଅଛି। ହୋଇପାରିଲେ ଆଜି ପ୍ରବାସଯାତ୍ରା ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦିଅନ୍ତୁ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ବୃଷ (Taurus): ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଦୃଢ଼ ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସର ପୂରା/ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷାନୁସାରେ ମିଳିବ। ଶ୍ବଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ସମାଚାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଅଭ୍ୟାସରେ ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କର ରୁଚି ରହିବ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ ତଥା ଆର୍ଥିକ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ସଂତାନଙ୍କ ପଛରେ ଖର୍ଚ ହେବ।

ମିଥୁନ(Gemini): ନୂଆ ପରିଯୋଜନାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ହେବାପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସଂଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟାପାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କର ଭଲ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଛୋଟ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ମିତ୍ର କିମ୍ବା ସ୍ନେହୀଜନ ଅଥବା ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସାଥିରେ ମନମାଳିନ୍ୟ ଘଟି ପାରେ ତେବେ ଉସକା ସକାରାତ୍ମକ ପରିଣାମ ଆସିବ। ବୈଚାରିକ ରୂପରେ ଆପଣଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ପ୍ରତିସ୍ପର୍ଦ୍ଧାଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

କର୍କଟ (Cancer): ଆଜି ନକାରାତ୍ମକ ମାନସିକତାର ସାଥିରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକରୂପରେ ଆପଣ ଅସ୍ଵସ୍ଥ ମହସୂସ କରିପାରର୍ନ୍ତି। ମନରେ ଦୁଃଖ ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷର ଭାବନା ରହିପାରେ। ଆଖିରେ ପୀଡ଼ା ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ପାରିବାରିକ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ପାରିଜନଙ୍କ ସାଥିରେ ଭୁଲ ବୁଝାବଣା ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଅନୈତିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ। ଧନର ଅଧିକ ଖର୍ଚ ହେବ।

ସିଂହ(Leo): ଆଜି ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସର ମାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ରହିବ। କୌଣସି ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ଜଲ୍ଦୀ ନେବେ। ପିତା ଏବଂ ବଡଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ସାମାଜିକରୂପରେ ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବାଣୀ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ଉଗ୍ରତାପୂର୍ଣ୍ଣ ନ କରିବା ପାଇଁ ଉପଦେଶ। କ୍ରୋଧର ମାତ୍ରା ଅପେକ୍ଷାକୃତ ଅଧିକ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।

କନ୍ୟା(Virgo): ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅହଂଭାବକୁ କେହି ଚୋଟ ପହଁଚାଇପାରନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ଝଗଡ଼ା ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ଶିଥିଲତା ଏବଂ ମାନସିକରୂପରେ ଚିନ୍ତା ରହିପାରେ। ମିତ୍ର ଏବଂ ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ଵୈଚାରିକ ସ୍ତରରେ ମନମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ସ୍ଵଭାବରେ ଉଗ୍ରତା ଏବଂ କ୍ରୋଧର ମାତ୍ରା ବିଶେଷ ରହିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧନର ବ୍ୟୟ ହୋଇପାରେ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଧନର ଆକସ୍ମିକ ବ୍ୟୟ ହୋଇପାରେ। ପାରୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରିଲେ ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।

ତୁଲା(Libra): ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ହେବ। ବିବିଧ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନତା ହେବ। ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ମିତ୍ର ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ ରୋମାଞ୍ଚିତ କରିବ।। ସ୍ତ୍ରୀ ମିତ୍ରହୋଇଥିଲେ ସାକ୍ଷାତକରି ଆନନ୍ଦଦାୟୀ ହୋଇପାରେ। ବିବାହୋତ୍ସୁକଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷିତ ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ବିଚ୍ଛା(Scorpio): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କପାଇଁ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥଳ ଉପରେ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ଆପଣ ଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଫଳତାପୂର୍ବକ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଚାକିରି ରେ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଗୃହସ୍ଥଜୀବନରେ ସନ୍ତାନଙ୍କର ପ୍ରଗତି ର କାରଣ ସଂତୋଷ ଅନୁଭବ ହେବ।

ଧନୁ(Sagittarius): ଆପଣଙ୍କ ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ କରିବାର ଉପଦେଶ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଶରୀରରେ ବାଧା ରହିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ କିଛି ନରମ-ଗରମ ରହିବ। ମନରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ବ୍ୟାକୁଳତା ରହିପାରେ। ସନ୍ତାନ ବିଷୟରେ ଚିଂତା ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଆସିପାରେ। ଭାଗ୍ୟ ସାଥି ଦେବରାଶିଫଳ 1 ମାର୍ଚ୍ଚ ଦେଖନ୍ତୁ ମାସର ପ୍ରଥମ ଦିନ ଆପଣଙ୍କ ପାଇଁ କେମିତି ରହିବ

ମେଷ(Aries): ନିଜର ଉଗ୍ର ସ୍ଵଭାବ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବା ପାଇଁ ଆପଣଙ୍କୁ ଉପଦେଶ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକ ରୂପରେ ଶିଥିଲତା ଅନୁଭବ କରିବେ। ଅଧିକ ପରିଶ୍ରମ ପରେ ମଧ୍ୟ ଅଳ୍ପ ସଫଳତା ମିଳିପାରେ। ସନ୍ତାନମାନଙ୍କ ବିଷୟରେ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଚିନ୍ତା ହେବ। କାର୍ଯ୍ୟ ବ୍ୟସ୍ତତା କାରଣରୁ ପରିଜନମାନଙ୍କ ପ୍ରତି କମ ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। ହାନିକାରକ ବିଚାର, ଏବଂ ଆଯୋଜନରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ। ଉଦର ରୋଗରେ ଅସୁବିଧାର ଆଶଂକା ଅଛି। ହୋଇପାରିଲେ ଆଜି ପ୍ରବାସଯାତ୍ରା ଘୁଞ୍ଚାଇ ଦେବେ। ସରକାରୀ କାର୍ଯ୍ୟଗୁଡ଼ିକରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

ବୃଷ (Taurus): ଆଜି ଆପଣଙ୍କୁ କାର୍ଯ୍ୟ କରିବାରେ ଦୃଢ଼ ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସର ପୂରା/ସମ୍ପୂର୍ଣ୍ଣ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। କାର୍ଯ୍ୟର ଫଳ ମଧ୍ୟ ଆପଣଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷାନୁସାରେ ମିଳିବ। ଶ୍ବଶୁର ଘର ପକ୍ଷରୁ ଲାଭ ସମାଚାର ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ଅଭ୍ୟାସରେ ବିଦ୍ୟାର୍ଥିମାନଙ୍କର ରୁଚି ରହିବ। ସରକାରୀ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭ ହେବ ତଥା ଆର୍ଥିକ ବ୍ୟବହାର କରିବାରେ ସଫଳତା ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ। ସଂତାନଙ୍କ ପଛରେ ଖର୍ଚ ହେବ।

ମିଥୁନ(Gemini): ନୂଆ ପରିଯୋଜନାର ପ୍ରାରମ୍ଭ କରିବା ପାଇଁ ଆଜି ଦିନ ଶୁଭ ଅଟେ। ସରକାରଙ୍କ ତରଫରୁ ଲାଭ ହେବାପାଇଁ ମଧ୍ୟ ସଂଭାବନା ଅଛି। ବ୍ୟବସାୟ ଏବଂ ବ୍ୟାପାରିକ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଆପଣଙ୍କୁ ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀମାନଙ୍କର ଭଲ ସହଯୋଗ ମିଳିବ। ଛୋଟ ଯାତ୍ରା କରିପାରନ୍ତି। ମିତ୍ର କିମ୍ବା ସ୍ନେହୀଜନ ଅଥବା ପଡ଼ୋଶୀଙ୍କ ସାଥିରେ ମନମାଳିନ୍ୟ ଘଟି ପାରେ ତେବେ ଉସକା ସକାରାତ୍ମକ ପରିଣାମ ଆସିବ। ବୈଚାରିକ ରୂପରେ ଆପଣଙ୍କ ଶୀଘ୍ର ପରିବର୍ତ୍ତନ ଆସିବ। ପ୍ରତିସ୍ପର୍ଦ୍ଧାଙ୍କ ଉପରେ ବିଜୟ ପ୍ରାପ୍ତ ହେବ।

କର୍କଟ (Cancer): ଆଜି ନକାରାତ୍ମକ ମାନସିକତାର ସାଥିରେ ବ୍ୟବହାର କରନ୍ତୁ ନାହିଁ। ଶାରୀରିକ ଏବଂ ମାନସିକରୂପରେ ଆପଣ ଅସ୍ଵସ୍ଥ ମହସୂସ କରିପାରର୍ନ୍ତି। ମନରେ ଦୁଃଖ ଏବଂ ଅସନ୍ତୋଷର ଭାବନା ରହିପାରେ। ଆଖିରେ ପୀଡ଼ା ହେବାର ଆଶଂକା ଅଛି। ପାରିବାରିକ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ପାରିଜନଙ୍କ ସାଥିରେ ଭୁଲ ବୁଝାବଣା ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଅନୈତିକ ପ୍ରବୃତ୍ତିରୁ ଦୂରରେ ରହିବେ। ଧନର ଅଧିକ ଖର୍ଚ ହେବ।

ସିଂହ(Leo): ଆଜି ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସର ମାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କର ଅଧିକ ରହିବ। କୌଣସି ମଧ୍ୟ କାର୍ଯ୍ୟକୁ କରିବା ପାଇଁ ନିର୍ଣ୍ଣୟ ଜଲ୍ଦୀ ନେବେ। ପିତା ଏବଂ ବଡଙ୍କଠାରୁ ଲାଭ ହେବ। ସାମାଜିକରୂପରେ ମାନ-ସମ୍ମାନ ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ବାଣୀ ଏବଂ ବ୍ୟବହାର ଉଗ୍ରତାପୂର୍ଣ୍ଣ ନ କରିବା ପାଇଁ ଉପଦେଶ। କ୍ରୋଧର ମାତ୍ରା ଅପେକ୍ଷାକୃତ ଅଧିକ ରହିବ। ସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ।

କନ୍ୟା(Virgo): ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଅହଂଭାବକୁ କେହି ଚୋଟ ପହଁଚାଇପାରନ୍ତି ସେଥିପାଇଁ ଆପଣ କୌଣସି ଝଗଡ଼ା ନ ହେଉ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଶାରୀରିକ ରୂପରେ ଶିଥିଲତା ଏବଂ ମାନସିକରୂପରେ ଚିନ୍ତା ରହିପାରେ। ମିତ୍ର ଏବଂ ସ୍ଵଜନମାନଙ୍କ ସହିତ ଵୈଚାରିକ ସ୍ତରରେ ମନମାଳିନ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ସ୍ଵଭାବରେ ଉଗ୍ରତା ଏବଂ କ୍ରୋଧର ମାତ୍ରା ବିଶେଷ ରହିବ। ଧାର୍ମିକ କାର୍ଯ୍ୟରେ ଧନର ବ୍ୟୟ ହୋଇପାରେ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ବିଷୟରେ ଧ୍ୟାନ ରଖିବେ। ଧନର ଆକସ୍ମିକ ବ୍ୟୟ ହୋଇପାରେ। ପାରୁ ପର୍ଯ୍ୟନ୍ତ ହୋଇପାରିଲେ ବିବାଦରୁ ଦୂରରେ ରୁହନ୍ତୁ।

ତୁଲା(Libra): ଆଜିର ଦିନ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ହେବ। ବିବିଧ କ୍ଷେତ୍ରରେ ଲାଭରେ ଆପଣଙ୍କୁ ପ୍ରସନ୍ନତା ହେବ। ଆୟରେ ବୃଦ୍ଧି ହୋଇପାରେ। ମିତ୍ର ଲାଭ ହେବ ଏବଂ ତାଙ୍କର ପଛରେ ଖର୍ଚ୍ଚ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ପର୍ଯ୍ୟଟନ ସ୍ଥଳର ଯାତ୍ରା ଆପଣଙ୍କୁ ରୋମାଞ୍ଚିତ କରିବ।। ସ୍ତ୍ରୀ ମିତ୍ରହୋଇଥିଲେ ସାକ୍ଷାତକରି ଆନନ୍ଦଦାୟୀ ହୋଇପାରେ। ବିବାହୋତ୍ସୁକଙ୍କୁ ଅପେକ୍ଷିତ ଜୀବନସାଥୀ ମିଳିବାର ଯୋଗ ଅଛି। ଉତ୍ତମ ଭୋଜନର ପ୍ରାପ୍ତି ହେବ।

ବିଚ୍ଛା(Scorpio): ଆଜିର ଦିନ ଆପଣଙ୍କପାଇଁ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ହେବ। ବ୍ୟବସାୟ ସ୍ଥଳ ଉପରେ ବାତାବରଣ ଅନୁକୂଳ ରହିବ। ଉଚ୍ଚ ଅଧିକାରୀ ଆପଣ ଙ୍କ ଉପରେ ପ୍ରସନ୍ନ ରହିବେ। ଆପଣଙ୍କ ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଆଜି ସଫଳତାପୂର୍ବକ ସଂପନ୍ନ ହେବ। ଆପଣଙ୍କ ମାନ-ପ୍ରତିଷ୍ଠା ବୃଦ୍ଧି ହେବ। ଚାକିରି ରେ ପଦୋନ୍ନତି ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ । ଗୃହସ୍ଥଜୀବନରେ ସନ୍ତାନଙ୍କର ପ୍ରଗତି ର କାରଣ ସଂତୋଷ ଅନୁଭବ ହେବ।

ଧନୁ(Sagittarius): ଆପଣଙ୍କ ଯାତ୍ରା ସ୍ଥଗିତ କରିବାର ଉପଦେଶ । ଆଜି ଆପଣଙ୍କ ପାଖରେ ଶରୀରରେ ବାଧା ରହିବ। ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ କିଛି ନରମ-ଗରମ ରହିବ। ମନରେ ଚିନ୍ତା ଏବଂ ବ୍ୟାକୁଳତା ରହିପାରେ। ସନ୍ତାନ ବିଷୟରେ ଚିଂତା ହେବ। ବ୍ୟବସାୟରେ ବାଧା ଆସିପାରେ। ଭାଗ୍ୟ ସାଥି ଦେବନାହିଁ। ବ୍ୟବହାର ଖରାପ କରିବେନି। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରିମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

ମକର(Capricorn): ଆଜି ଅଚାନକ ଧନ ଖର୍ଚ ହେବାପାଇଁ ଯୋଗ ଅଛି। ଏହା ଖର୍ଚ୍ଚ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର କାରଣରୁ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟାବହାରିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାରଣରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟୟର ସଂଭାବନା ଅଛି। ଖାଇବା-ପିଇବା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। କ୍ରୋଧ ତଥା ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାରୋ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବେ। ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାଯରେ ଅନୁକୂଳତା ରହିବ। ଭାଗିଦାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆନ୍ତରିକ ମତଭେଦ ନବଢ଼ୁ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖନା ଆବଶ୍ୟକ।

କୁମ୍ଭ(Aquarius): ପ୍ରଣଯ ପାଇଁ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ଦିନ। ଆଜିର ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣ ଦୃଢ଼ ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମ ବିଶ୍ଵାସ ପୂର୍ବକ କରିବେ। ପ୍ରବାସ-ପର୍ଯଟନର ସଂଭାବନାଏ ଅଛି। ଭଲ ଭୋଜନ ଏବଂ ନୂଆ ବସ୍ତ୍ର ପରିଧାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବା ପ୍ରସଂଗ ଉପସ୍ଥିତ ହେବ। ଭାଗିଦାରୀରେ ଲାଭ ହେବ। ବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ।

ମୀନ (Pisces): ଆଜିର ଦିନ ଆପପାଇଁ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସରେ ଦୃଢ଼ତା ଅନୁଭବ ହେବ। ଶାରୀରିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଘରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ। ସ୍ଵଭାବ ଏବଂ ବାଣୀରେ ଉଗ୍ରତା ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବେ। ସହକର୍ମିମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ।

ନାହିଁ। ବ୍ୟବହାର ଖରାପ କରିବେନି। ଉଚ୍ଚ ପଦାଧିକାରିମାନଙ୍କ ସହିତ ମତଭେଦ ହୋଇପାରେ।

ମକର(Capricorn): ଆଜି ଅଚାନକ ଧନ ଖର୍ଚ ହେବାପାଇଁ ଯୋଗ ଅଛି। ଏହା ଖର୍ଚ୍ଚ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟର କାରଣରୁ ମଧ୍ୟ ହୋଇପାରେ। ବ୍ୟାବହାରିକ ଏବଂ ସାମାଜିକ କାରଣରେ ମଧ୍ୟ ବ୍ୟୟର ସଂଭାବନା ଅଛି। ଖାଇବା-ପିଇବା ପ୍ରତି ଧ୍ୟାନ ଦେବେ। କ୍ରୋଧ ତଥା ନକାରାତ୍ମକ ବିଚାରୋ ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବେ। ଚାକିରି କିମ୍ବା ବ୍ୟବସାଯରେ ଅନୁକୂଳତା ରହିବ। ଭାଗିଦାରୀଙ୍କ ସହିତ ଆନ୍ତରିକ ମତଭେଦ ନବଢ଼ୁ ଏହାର ଧ୍ୟାନ ରଖନା ଆବଶ୍ୟକ।

କୁମ୍ଭ(Aquarius): ପ୍ରଣଯ ପାଇଁ ଆଜି ଅନୁକୂଳ ଦିନ। ଆଜିର ସବୁ କାର୍ଯ୍ୟ ଆପଣ ଦୃଢ଼ ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମ ବିଶ୍ଵାସ ପୂର୍ବକ କରିବେ। ପ୍ରବାସ-ପର୍ଯଟନର ସଂଭାବନାଏ ଅଛି। ଭଲ ଭୋଜନ ଏବଂ ନୂଆ ବସ୍ତ୍ର ପରିଧାନ ପ୍ରାପ୍ତ କରିବା ପ୍ରସଂଗ ଉପସ୍ଥିତ ହେବ। ଭାଗିଦାରୀରେ ଲାଭ ହେବ। ବାହନ ସୁଖ ମିଳିବ।

ମୀନ (Pisces): ଆଜିର ଦିନ ଆପପାଇଁ ଶୁଭଫଳଦାୟୀ ଅଟେ। ମନୋବଳ ଏବଂ ଆତ୍ମବିଶ୍ଵାସରେ ଦୃଢ଼ତା ଅନୁଭବ ହେବ। ଶାରୀରିକ ସ୍ଵାସ୍ଥ୍ୟ ଭଲ ରହିବ। ଘରେ ସୁଖ-ଶାନ୍ତିର ବାତାବରଣ ରହିବ। ସ୍ଵଭାବ ଏବଂ ବାଣୀରେ ଉଗ୍ରତା ଉପରେ ସଂଯମତା ରଖିବେ। ସହକର୍ମିମାନଙ୍କର ସହଯୋଗ ଆପଣଙ୍କୁ ମିଳିବ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top