ଜିଲ୍ଲା ପରିକ୍ରମା

ବ୍ଲକ ସ୍ତରୀୟ ରଜମହୋତ୍ସବ ଆରମ୍ଭ

ଖଇରା, ୧୪/୬/୨୦୧୮(ଓଡିଆ ପୁଅ/ନରେନ୍ଦ୍ର ପ୍ରସାଦ ବେହେରା)-ବାଲେଶ୍ୱର ଜିଲ୍ଲା ଖଇରା ବ୍ଲକ ନୟାଖଣ୍ଡି ପଚାଂୟତ ସୁନ୍ଦରପୁର ହାଇସ୍କୁଲ ପଡିଆରେ ପ୍ରଥମ ବାର୍ଷିକ ରଜ ମହୋତ୍ସବ ଆଜି ଆରମ୍ଭ ହୋଇଛି। ଏହି ମହୋତ୍ସବ ୩ ଦିନ ଧରି ଅନୁଷ୍ଠିତ ହେବ। ଖଇରା ଥାନା ଆଇଆଇସି ଲୋପାମୁଦ୍ରା ନାୟକ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥି ଭାବେ ଯୋଗଦେଇ ପତକାଉତ୍ତଳନ କରି ଶୁଭାରମ୍ଭ ଥିଲେ। ଅନ୍ତରା ହାଇସ୍କୁଲର ଶିକ୍ଷକ ଅନନ୍ତ କିଶୋର ଉପାଧ୍ୟାୟଙ୍କ ସଭାପତିତ୍ୱରେ ମୁଖ୍ୟ ଅତିଥିଭାବେ ଥାନାଅଧିକାରିଣୀ ଲୋପାମୁଦ୍ରା ନାୟକ, ଜନସ୍ୱାସ୍ଥ୍ୟ ସଂପ୍ରସାରଣ ଅଧିକାରୀ କମଳାକାନ୍ତ ନାୟକ, ଚାନ୍ଦବାଲି ମହାବିଦ୍ୟାଳୟର ପା୍ରକ୍ତନ ଅଧ୍ୟକ୍ଷ ଡ.ଅଜୟ କୁମାର ନାୟକ, ସମ୍ମାନିତ ବକ୍ତା କବି ରାଧାଶ୍ୟାମ ପଣ୍ଡା, ସୁନ୍ଦରପୁର ଗ୍ରାମର ବରିଷ୍ଠ ବୁଦ୍ଧିଜୀବି ନରହରି ନାୟକ ଯୋଗଦେଇ ହଜି ହଜି ଯାଉଥିବା ଅତୀତର ପରମ୍ପରାକୁ ବଞ୍ଚାଇ ରଖିବା ସହିତ ଆଧୁନିକ ବୈଜ୍ଞାନିକ ଯୁଗରେ ସୃଷ୍ଟି ହେଉଥିବା ନୂଆ ନୂଆ ପରମ୍ପରାକୁ ଆପଣେଇବା ଏବଂ ଏହି ପରମ୍ପରା ନିଜ ନିଜ ମଧ୍ୟରେ ଭାଇଚାରା ସୃଷ୍ଟି କରିବ ବୋଲି ଉଦବୋଧନ ଦେଇଥିଲେ। ଏଥିରେ ଅଂଚଳବାସୀ ସହିତ ପାଖପଡୋଶୀ ଅଂଚଳରୁ ବହୁ ଜନସାଧାରଣ ସମାଗମ ହେବା ସହିତ ଅନୁଷ୍ଠିତ କାର୍ଯ୍ୟକ୍ରମରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ। ଏଥିରେ ଡ.ହରେକୃଷ୍ଣ ରାଉତ, ଜୟନ୍ତ ବେହେରା, ବଳରାମ ଲେଙ୍କାଙ୍କ ସହିତ ଗ୍ରାମବାସୀମାନେ ସହଯୋଗରେ ଅଂଶ ଗ୍ରହଣ କରିଥିଲେ।

Click to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

ବହୁ ଚର୍ଚ୍ଚିତ ଖବର

Odia Pua is the first Odia News paper which is printed & Published from New Delhi & first Odia mobile news site.

© 2018 | Odiapua.com, All Rights Reserved. | Powered By Suryanandan.net

To Top